Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

przejeżdżałam dzisiaj obok Galerii Tarnovia; stały sanie i renifery, ale Mikołaja już w nich nie było :mrgreen:

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6886
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ja miałem tą nieprzyjemność być ostatnio w tej galeryjce, nie dość że mnie krew zalała od kręcenia się 15 minut po parkingu to jeszcze potem miałem dość wchodząc do kolportera i widząc ten "mega" asortyment, sorry, miałem nadzieję kupić tam SDJ, ale oczywiście nie ma.
Ludzi w 3 dupy i tyle, nie wiem czym się tam podniecać. Jedno jest pewne, zbyt szybko tam nie pójdę.


adijaba
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 27-11-2009, 13:56

Post autor: adijaba »

Pozno na mikolaja,?w swieta tez chodzi,przeciez nie szukam go po to zeby przyszedl w czasie wielkanocy :-D

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7672
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

W Święta chodzi Gwiazdka, a raczej lata i zrzuca prezenty pod choinkę, w Święta może sobie Mikołaj chodzić w USA :) A Died Maroz w USSR ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


adijaba
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 27-11-2009, 13:56

Post autor: adijaba »

Dla jasnosci,na poludniu Polski Mikolaj chodzi 6 grudnia,na polnocy Polski chodzi w swieta :lol: A,ze mnie nudzi to co robia inni bedzie Mikolaj w moim rodzinnym domu wlasnie w swieta!

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6886
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

adijaba pisze:Mikolaj chodzi 6 grudnia
Nie 6 tylko w nocy z 5 na 6


marpie
Obywatel
Posty: 82
Rejestracja: 30-11-2009, 01:28

Post autor: marpie »

6 grudnia - św. Mikołaj, Wigilia - Aniołek, a o północy Admin ludzkim głosem przemówi :)


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

Jak obliczono - w ciagu pierwszych 5 dni dzialania Galerii - obiekt ten odwiedzilo ponad 90 tysiecy osob.
Niestety, statystyki milcza na temat tego, ilu z nich cos kupilo (a wiec ich przyjscie mialo sens), a ilu bylo 'ogladaczy' czy wrecz takich, ktorzy przyszli tylko dlatego, ze 'wypada' :D
Ciekawe, czy rownie wielkie tlumy przyszlyby odwiedzic np. nowy przybytek sztuki czy kultury w miescie ;)

BTW: ponoc galerianki tez juz sa ;)


marpie
Obywatel
Posty: 82
Rejestracja: 30-11-2009, 01:28

Post autor: marpie »

Z okazji łikendów i otwarcia - rewia mody (nie na stoiskach, ale wśród oglądaczo/kupowaczych). Kupiłem oraz moi znajomi - bo chciałem kupić. Co do statystyk, to poczekajmy na statystyki poświąteczno - mikołajowo - gwiazdkowo - sylwestrowe. W połowie stycznia handlowcy zaczną się zwijać.
W miniony weekend byłem w GT z familią "na Mikołaju". Było fajnie i gratisowo.
Co do galerianek - czy są również ci chętni?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Kolejnych statystyk już raczej się nie spodziewaj. Pierwsze były imponujące, bo związane z otwarciem, to poszły w świat. Kolejne będą już pewnie tylko do wiadomości dewelopera, bo to ściśle tajne dane.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


PorucznikBorewicz
Obywatel
Posty: 88
Rejestracja: 08-12-2009, 00:41

Post autor: PorucznikBorewicz »

Przeczytałem kilka ostatnich stron tego wątku i nasuwa mi się pytanie, skąd tyle krytyki, narzekania na GT ??
Czego oczekiwaliście, proszę o konkrety, jakie marki widzielibyście w tej galerii, co zmienilibyście ??

Mentalność ludzka jest dziwna i osobiście nie potrafię czasem jej ogarnąć i zrozumieć. Nie było galerii to było źle, że na zakupy trzeba jeździć do Krakowa, jest to źle bo mała, bo nie ma kwiatków, fontanny i ceny wyższe niż w Warszawie (sic! - jak można napisać coś tak głupiego).

Dlaczego nie możecie zrozumieć i Tarnów nigdy nie stanie się Krakowem i nie wybudują tutaj drugiej Galerii Krakowskiej czy Bonarki. Według mnie galeria, jak na Tarnów jest w sam raz, marki adekwatne do kieszeni tarnowian i mieszkańców okolic.

A wszystkim tym, którzy martwią się o obroty najemców to normalne jest, że jednym będzie się wiodło lepiej, innym gorzej.

Mam dostęp do informacji handlowych stoiska dużej międzynarodowej firmy będącej najemcą w GT i na tle prawie 60 sklepów w Polsce, tarnowska filia plasuje się w pierwszej 10-tce, pierwsze dni dawały miejsca w pierwszej 3-tce i robiono obroty większe niż np. salon w Bonarce, który dodatkowo jest prawie dwa razy większy. Także nie jest tak źle, jak to wszyscy tutaj opisują. No, ale ludziom nie dogodzi nigdy :)

P.S. Żeby nie było tak różowo to najchętniej zmieniłbym nazwę tej galerii i wymienił ofertę gastronomiczną. Wówczas byłoby ok.

P.S. 2 Może qshman zasugeruje pewne zmiany:P No i w zdobyciu danych o utargach poszczególnych najemców również wywołany przez mnie użytkownik problemu pewnie miał nie będzie :)

P.S. 3 Klimatyzacja niestety nadal nie działa.


marpie
Obywatel
Posty: 82
Rejestracja: 30-11-2009, 01:28

Post autor: marpie »

PorucznikBorewicz pisze:Według mnie galeria, jak na Tarnów jest w sam raz, marki adekwatne do kieszeni tarnowian i mieszkańców okolic.
P.S. 3 Klimatyzacja niestety nadal nie działa.
Według Ciebie, OK, jest demokracja.
Co do p.s.: porażka, ale szatnia robi swoje.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Szału w GT nie ma i jakoś nie zachęciła mnie do powtórnego odwiedzenia, chyba że do H&M lub New Yorker na jakieś zakupy. Rozczarował mnie pierwszy poziom, bardzo mały, do tego ruchome schody też dziwne oszczędne rozwiązanie. Szatni nie komentuje :)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

PorucznikBorewicz pisze: P.S. Żeby nie było tak różowo to najchętniej zmieniłbym nazwę tej galerii i wymienił ofertę gastronomiczną. Wówczas byłoby ok.

P.S. 2 Może qshman zasugeruje pewne zmiany:P No i w zdobyciu danych o utargach poszczególnych najemców również wywołany przez mnie użytkownik problemu pewnie miał nie będzie :)
gushman również sugeruje zmianę obsady foodcourt'u. :) A dane o utargach zdaje się są tajne i przeznaczone dla określonych oczu. Moich nie ma na tej liście. :) Cóż zresztą daje znajomość utargu wobec nieznanych innych parametrów?

PS Swoja drogą ja nie pojmuję jak można iść do galerii handlowej w innym celu niż zakupy, ew. wypicie kawy, ew. zjedzenie, ew. założenie konta, ew. zreperowania ciucha u krawcowej, ew. do pracy itp. :) W skrócie: nie pojmuję, że ludzie chodzą do galerii tylko po to żeby po niej połazić. Galeria handlowa, jak nazwa wskazuje, jest od kupowania. No ale w końcu z tego złudzenia bycia galerią w szerszym tego słowa znaczeniu taki obiekt żyje.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6886
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

PorucznikBorewicz pisze:Przeczytałem kilka ostatnich stron tego wątku i nasuwa mi się pytanie, skąd tyle krytyki, narzekania na GT ??
Czego oczekiwaliście, proszę o konkrety, jakie marki widzielibyście w tej galerii, co zmienilibyście ??
Przede wszystkim poważniejsze podchodzenie do sprawy niektórych stoisk - w moim przypadku Kolporter. Tam nic nie ma, dobrze, że choć w jednym sklepie w Tarnowie można kupić niektóre czasopisma - również Kolporter ale na Wałowej.

Parking naziemny dla ludków z LPG i dla tych co nie zmieszczą się pod ziemią.

Mapki z rozkładem stoisk w połowie korytarzy.

ODPOWIEDZ