Mapa inwstycji w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Ostatnia modyfikacja artykułu listopad b.r. więc sądziłem że to coś nowego a tu wygląda mi to jakąś herezję. Więc nie ma czym sobie głowy zawracać.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Może przez zaczęie budowy rozumieją - rozpoczęcie starań o kasę i wstępne plany? Kto wie.

Jeśli faktycznie powstanie tam Multikino to należy MOCNO KIBICOWAĆ. W Tarnowie brakuje porządnego multiplexu.

Co ciekawe Multikino - podawało, że w Tarnowie jest planowane 6 sal w Galerii Strusina właśnie. Obecnie te informacje są z przed roku. Może się inwestycja opóźnia.
9000 ml A Rh-


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

O czymś takim u nas się mówiło zanim Lidla postawili. I do tej pory nic poza wycięciem krzaków w sadach koło wspomnianego wcześniej przedszkola, się nie działo. Może to jakieś podziemne centrum :->


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Z tego co wiem tamte treny podzielone są pośród wielu właścicieli i ciężko było namówić ich na sprzedaż tych działek. Były już próby zakupu pod budowę bloków mieszkalnych. Może to opóźnia inwestycje


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Przecież ten artykuł na wiki ktoś 'spłodził' 26 listopada... jak dla mnie herezje
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

ODPOWIEDZ