Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Od 25 sierpnia linia autobusowe 2 i 36 zawiezie nas pod samo wejście do galerii ;)

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

A ma ktoś finalny plan galerii???


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

fajnie by było zobaczyć jak wygląda na chwile obecna w środku :)


Navyy
Prytan
Posty: 144
Rejestracja: 31-07-2010, 09:39

Post autor: Navyy »

Tak miało wyglądać Gemini, według pierwotnych planów.

http://rapidshare.com/files/413843322/2 ... _1_MIX.pdf

W sumie w Tarnowie miały być dwa sklepy sieci Promod, a ostartecznie nie ma ani jednego. No chyba, że lista najemców na ich stronie internetowej będzie jeszcze uzupełniona.


PorucznikBorewicz
Obywatel
Posty: 88
Rejestracja: 08-12-2009, 00:41

Post autor: PorucznikBorewicz »

gosis
Jak dla mnie porażka. Żadnej porządnej (nowej w Tarnowie) sieciówki w której można normalne ciuchy kupić. Ewentualnie C&A, ale tam większość to dla starszych pań.

A jakiej, jak to nazwałaś porządnej "sieciówki" jeszcze nie ma?? Nie biorą tutaj pod uwagę marek sieci Inditex, czyli Zary, Bereshki itd bo to na warunki tarnowskie abstrakcja.

Oczekujecie nowych marek, sklepów ale tak naprawdę ciężko aby na tak obecnie funkcjonującym rynku odzieżowo-obuwniczym zaskoczyć klientów ściągnięciem najemcy, który dotychczas w Tarnowie był nieznany.

Niektórzy jedyną wiedzę jaką mają o funkcjonowaniu galerii handlowych budują na podstawie kilku wizyt w Galerii Krakowskiej. Potem jest rozczarowanie i biadolenie, jaki to Tarnów zaściankowy i jakie ma "kiczowate" galerie handlowe.

Owszem szału nie ma, ale jak na Tarnów i drugą galerie to tragedii nie ma, choć pewnie i tak ludzie dalej będę "pielgrzymować" do Krakowa bo tam taniej, lepiej i w ogóle jest "cool i trendy"...

P.S Moim zdaniem jedna dobra galeria w Tarnowie miałby rację bytu. Lokalizacja i obecni najemcy Gemini plus kilka wiodących marek z Tarnovii dałoby satysfakcję wszystkim. A tak to handel po jakiś 2 miesiącach się podzieli i narzekać będą obie strony bo prawda jest taka, że Tarnów jest zdecydowanie za mały i za biedny na dwie galerie handlowe plus Świt, Max, Zenit, z którymi bądź co bądź "tortem" muszą się dzielić.


Beny
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Beny »

A ja uwazam ze Tarnów poprostu jest za maly na światowe marki, prawda jest taka ze u nas nie ma az tak wielu duzych firm a co za tym idzie ludzie nie zarabiaja duzo i malo kupuja markowych ciuchów ktore kosztuja nie raz duzo wiecej niz w przecietnym odzieżowcu, lub ciucholandzie ktorych na kazdym rogu jest pelno, ale taka prawda Tarnow ma tylko 100 tys mieszkancow nie oczekujmy cudow,sklepy powstaja wedlug zapotrzebowania a nie od tak bo musza byc bo jeszcze tej marki w miescie nie ma.Inna sprawa nie widze sensu dublowania tych samych sklepow.


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

I dokładnie taka sama sytuacja jak sprzed roku przed otwarciem Galerii Tarnovi na forum narzekanie :D Chcąc światowych marek chodź nie wiem co w tym takiego widzicie... co poniektórzy to może warto by sie przeprowadzić Kraków chodź by nawet. Myślę ze na Tarnów tez kiedyś przyjdzie czas, bo prawda jest taka nie było żadnej galerii to narzekanie bo niema gdzie robić zakupów max swit zenit i wyjazdy do krk, sa dwie galerie dalej narzekanie ze niema marek itd Tarnowianina niestety nie dogodzi.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Husiek, a to chodzi tylko o to, by nie dublować marek....


Navyy
Prytan
Posty: 144
Rejestracja: 31-07-2010, 09:39

Post autor: Navyy »

Tarnów nie jest za mały na światowe marki. Dowód:
[Włocławek] Wzorcownia <miasto o mniejszej aglomeracji niż Tarnów, bliskość Płocka, Torunia, Bydgoszczy.

[Płock] Galeria Mazovia < miasto również o mniejszej aglomeracji, bliskość Warszawy

[Koszalin] Forum Koszalin < miasto o mniejszej aglomeracji, zdecydowanie biedniejsze od Trnowa i o wyższym bezrobociu.

[Piotrków Trybunalski] Focus Park < miasto zdecydowanie mniejsze. 45 km od łodzi

Jeżeli zamało przykładów, to chętnie dodam.

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

Nie dogodzi, bo co nam po tym, że zrobia nam kilka galerii, a w każdej to samo?

Tyle chociaż, że w Tarnovii jest H&M i New Yorker.

A jeśli chodzi o światowe marki - nie wiem jakie miałeś na myśli. Te co są w Krakowskiej wcale nie są tak strasznie droższe od tych tutaj (pomijam takie sklepy jak Peek&Cloppenberg, bo tam faktycznie drogo, ale tam akurat i tak nie ma nic ciekawego). Wystarczy popatrzeć jakie są ceny w Diversie - moim zdaniem całkiem nieodpowiednie do jakości ubrań, które się tam sprzedaje. To samo Reserved i Cropp. A jednak ludzie kupują. A teraz tak, czy ktoś był ostatnio na burku? I próbował porównać ceny? Niektóre rzeczy kosztują tyle samo co w sklepach sieciowych, a jakościowo bywają gorsze.

Więc już nie przesadzajamy, że Tarnowa nie stać na inne marki. Pomijam też kwestie, że najwięcej zakupów to się robi w czasie promocji, wtedy można się obkupić po uszy, nawet w droższych markach.

I dlaczego, jak coś mi się nie podoba, mam to przemilczeć? Od tego chyba jest forum, tak to nie mielibyśmy raczej o czym dyskutować :P

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Powiem wam, że na burku można kupić zdecydowanie taniej to samo o zdecydowanie lepszej jakości tylko, że bez znaczka jakieś tam firmy. Ile razy było pokazywanie, że rzeczy które są u nas sprzedawane są zdecydowanie gorszej jakości niż np w Anglii czy Hiszpanii.
Ludzie kupują w galeriach by pokazać, że albo są tacy bogaci albo po prostu ich stać wydać 10 razy więcej by mieć oryginalne. Ja osobiście wolę dać mniej i mieć bez znaczka i mieć jakość lepszą niż oryginalność, ale nie zawsze.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Powiedział Versacz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

I zapomniał o tym, że jest jeszcze coś takiego jak wyprzedaże. Ja jakieś 10-15 lat temu płaciłem za spodnie na burku około 90-100 zł za bezmarkowe szmaty, które czasem nie wytrzymywały drugiego prania. A teraz już lata płacę za jeansy nie więcej niż 70-80 zł i to markowe (z Reserved, Cropp i Zary). Jak ktoś woli burek od np. Gemini, to jego sprawa, ale niech nie bredzi, że tam taniej i lepiej.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Czasami na burku jest drożej niż w Reservedzie czy Croppie, chociażby w podkoszulkach/bluzeczkach jest to widoczne.

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

Otóż to. Poza tym ja bym nie koniecznie wszystkie sieciówki nazwała markowymi ciuchami... Na tyle, żebym chciała się aż metką chwalić :P Więc o snobizmie nie możemy tu mówić :P

Na naprawdę markowe (Esprit, Diesel, Armani itp.) to mnie nie stać :P Więc idę do sieciówki podczas wyprzedaży i mogę się obkupić na cały rok. I wtedy wychodzi taniej i lepiej niż na burku :P

ODPOWIEDZ