Euro 2012 w Tarnowie?

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Ravir pisze:Przykład to BrukBet Nieciecza - mieli DUŻO GORSZE warunki niż Unia -jako KS Nieciecza - ale byli na tyle przyszłościowi, że ktoś w nich zainwestował. Moze Unia zamiast nażekać i jęczeć weźmie się do PRACY i pokaże, że warto w nich inwestować - i sponsorzy oraz kasa się znajdzie.
Przyszłościowi? Czy Ty jesteś w ogóle w stanie pojąć to, że Witkowscy to Nieciecza, a Nieciecza to Witkowscy? Czy Ty posiadasz w ogóle wiedzę kim są Ci ludzie i co zrobili i robią dla tej wsi? Czy Ty w ogóle jesteś w stanie pojąc, że Ci ludzie wywodzą się z tej wsi? Tobie się wydaje, że zainwestowali, bo piłkarze zaczęli dobrze grać? :lol: Jasne, pewnie jeszcze zainteresowali się drużyną gdy ta "zrobiła wynik" i awansowała do I ligi ;)

Znasz w ogóle historię jak to się zaczęło? Przecież firma Bruk-Bet zainwestowała w nich już na poziomie okręgówki!!! A w trzeciej lidze ich piłkarze zarabiali tam więcej niż obecnie zarabia się w wielu klubach I ligi!!!

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Ravir pisze:Mam głęboko GDZIEŚ z jakich pobudek uprawiają sport. Mnie interesuje POZIOM tego sportu. Żużlowcy mogą jeździć dla kasy i mam to gdzieś - WAŻNE by WYGRYWALI. To jest istotne.

Po za tym nie od razu sportowcy zaczynają w wysokiego pułapu - większość zaczyna od dołu - braki kasy nie tłumaczą braku zwycięstw. Jak by była nadziela i dobra perespektywa to by przyszła kasa. Przykład to BrukBet Nieciecza - mieli DUŻO GORSZE warunki niż Unia -jako KS Nieciecza - ale byli na tyle przyszłościowi, że ktoś w nich zainwestował. Moze Unia zamiast nażekać i jęczeć weźmie się do PRACY i pokaże, że warto w nich inwestować - i sponsorzy oraz kasa się znajdzie.
A jak ja sobie wymyśle sport "rzucanie piłką tenisową do śmietnika na placu zabaw z 20 metrów" i założę sobię takowy związek sportowy i będę mistrzem Polski to należą mi się dobre stypendia, zainteresowanie medialne bo będę najlepszy? :lol: :)

Dobrze rozumuję, że istniała sobie pewna LKS Nieciecza w A klasie. Miejscowe chłopy znudzone tą klasą rozgrywkową postanowiły zacząć poszukiwanie sponsora w kraju i za granicą, przygotowali odpowiednią ofertę i zaciekawiony biznesmen pomyślał: Cóż za piękna wieś, przyszłościowa, rozwojowa, tu stworze piłkarską potęgę. Wziął miejscowych chłopów z A klasy, zatrudnił im profesjonalnego trenera, który stwierdził: Mają potencjał, mogą grać nawet w kadrze Polski!! Ciężką pracą, swoim zaparciem, tak drastycznie podnieśli swoje umiejętności, że teraz biją się o ekstraklase. Sadzili kukurydzę jeszcze 6-7 lat temu, a dziś dostają za kopanie w piłkę po 15 tys. Cóż za piękna historia, powinny powstawać na tej bazie baśnie, legendy, powieści i wiersze.

:lol: :lol: :lol:
Beaver pisze:To że piłkarze graja za darmo nie jest powodem tego aby wszędzie tak było. Życzę piłkarzom pieniędzy jak w realu. Bo uwierz mi 99.9% z piłkarzy gdy dostanie szanse na lepszą kasę gdzie indziej to odejdzie i stanie się właśnie takim najemnikiem jak żużlowiec.
A to co każdy z nich myśli o zespole, o Unii itd. to inna kwestia.
Dla mnie koniec tego tematu.
Normalne pieniądze, na normalne życie. Takie kluby jak Real i Barca budują swą potęgę na okradaniu reszty klubów z Hiszpanii. Wszyscy zamiast tylko straszyć i grozić powinni się na nich wypiąć, niech sobie we dwójke grają, a reszta stworzy osobną ligę.


Co do hymnu kadry na Euro to się okazało, że podobny (mówi się o plagiacie) do "Koguta" Wojciecha Kilara, które śpiewa Mazowsze... i co teraz? Wojciech Kilar to kicz? :lol:

Poza tym UEFA przygotuje przecież komercyjny, uniwersalny przebój. A Wavin Flag?

http://www.youtube.com/watch?v=CBD9h0jUq3w

Coca Cola promowała mistrzostwa tą piosenką, zanim zacznicie panikować to sobie zdajcie sprawę, że nie sami organizujemy mistrzostwa, a właściwie my ich nie organizujemy tylko jesteśmy miejscem organizacji.
Chociaż mogę się założyć, że "koko koko euro spoko" powali inne oficjalne utwory :!: :lol:
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

extremal pisze:że podobny (mówi się o plagiacie) do "Koguta" Wojciecha Kilara, które śpiewa Mazowsze
O ile pamiętam, to "Śląsk", a nie "Mazowsze". A po drugie - to nie plagiat, a Kilar tylko zrobił jego aranżację, bo to utwór ludowy.

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

no, podobno nie, ale afere już kręcą. ;)


Proszę, oto oficjalny, nowoczesny teledysk na Euro 2012

http://www.youtube.com/watch?v=5EVhiBGvVFc

Na odkompleksienie. Nowocześni mieszkańcy kraju mogą oddetchnąć z ulgą. Szał totalny, przynajmniej wsiowe nie jest, każdy będzie śpiewał na ulicy. :roll:
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

extremal, mnie w Euro już nic nie zdziwi. Skoro "wybrano" takie maskotki, żeby się mieściły w "Happy Meals", a nie takie, żeby były po prostu ładne, to i piosenka musi być taka, żeby mozna ją było łatwo przetrawić.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Pierwszy raz widzę/słyszę tę piosenkę Endless Summer i jedyny komentarz jaki mi się nasuwa: wolę Koko Koko... o.O

edit: http://youtubedoubler.com/?video1=5EVhi ... me=euromix

wystarczy wyłączyć dźwięk w 1 filmiku

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

To jest piosenka na Euro na Ukrainie

http://www.youtube.com/watch?v=JFfGb5E0bq8

Typowo ukrainskie. :mrgreen: Czym to się wyróżnia? :->


poniżej kibolskiego dla poprawy humoru. :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=9o2t4McEs4g


edit.

Tu jakaś piosenka wspólna polsko - ukrainska
http://www.youtube.com/watch?v=aC7paRLLOko
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

extremal pisze:To jest piosenka na Euro na Ukrainie

http://www.youtube.com/watch?v=JFfGb5E0bq8
na Euro, ale Wizję :) - Eurowizję.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

...która wg polskich źródeł, bo po ukraińsku nie mam zamiaru szukać jest również piosenką na Euro.

PS. Wiem co to jest Eurowizja. :mrgreen:

teledysk ukraiński, pewnie jakiś komercyjny skoro występuje m.in. Etoo.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... C-j0cfE4NI
Ostatnio zmieniony 07-05-2012, 23:24 przez extremal, łącznie zmieniany 1 raz.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

extremal, Wystarczyło napis po angielsku przeczytać. Ale piosenka to jakaś sieka, już wolę to kokokoko.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


PorucznikBorewicz
Obywatel
Posty: 88
Rejestracja: 08-12-2009, 00:41

Post autor: PorucznikBorewicz »

Ja nie rozumiem całego zamieszania wokół piosenki zespołu Jarzębina.

Patrząc na konkurencje tego utworu to wcale mnie nie dziwi jego zwycięstwo, bo słuchając Wilków, Feelów i innnych absolutnie nie mogłem doszukać się motywów Euro a po drugie były beznadziejne. Utwór "Koko Euro spoko" jest energiczny, bardzo pozytywny i wpadajacy w ucho- a czy nie oto chodzi w tego typu hitach ? Dopatrywania się kompromitacji, wstydu w tej piosence nie widzę, bardziej martwiłbym się Polańskimi, Obraniakami.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Na tę okoliczność takie coś mi się pomyślało. :) Ludzie sami sobie wybrali, więc nie ma co się oburzać. Demokracja górą. :)
Załączniki
koko.jpg
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Powiem, że raczej nie słucham tego typu muzyki ale piosenka Oceany jest DOSKONALE dobrana. Jest łatwa, ma fajny rytm, dobrze brzmi i co NAJWAŻNIEJSZE nie kojarzy się z PGR'em późnego Gomółki i wczesnego Gierka. Nie razi ona tak jak Jarzębiny - słuchając ją w radiu wpada mi do ucho i wypada - a slysząc Jarzebiny NATYCHMIAST zmieniam stację.

I taka powinna być nasza piosenka - z tych wszystkich chyba tylko Czyste Szaleństwo Liber'a spełnia ten warunek. Słowem mamy dramat.
9000 ml A Rh-


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

jakie Ty radio słuchasz, że puszczają Jarzębiny :) ja jeszcze nie trafiłem na ten hicior w radiu :)

ODPOWIEDZ