Euro 2012 w Tarnowie?

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

jeśli strefa kibica to tylko na Tosir. :) jak dobrze słyszałem ma tam być organizowana.
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Ravir pisze: A że Tarnów mało inwestuje w strefę kibica? SŁUSZNIE, dziadowska piłka wymaga taniej i dziadowskiej strefy. Wolał bym aby kase ze strefy wydali na drogi, ścieżki rowerowe czy żłobki lub przedszkola.
Powinien 0 wydawać na dziadowską piłkę, a przeznaczyć na prawdziwą - tarnowską UNIĘ. :!:
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Chyba na ŻUŻLOWĄ Unię - bo reszta to porażka. Najlepiej na młodych - bo wśród najmłodszych mamy sukcesy.

Piosenka to JEDEN WIELKI SHIT - obciach jaki mało - każdemu RPA kojaży się z Shakirą a Polska z czym będzie się kojażyć? Z Cepelią. Bez jaj.

Piosenka, którą nagrał Liber jest 1000x lepsza i co najważniejsze brzmi sensownie a nie jak amatorska przyspiewka Koła Gospodyń Wiejskich z PGR'u w zabitej dechami wiosce z lat 60-tych.
9000 ml A Rh-


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Najpierw to się może dowiedz co jest co znawco wszelakich tematów.

Koko spoko to hymn reprezentacji PZPN-u, i pewnie go puszczą przed meczami albo nawet i to nie. A hymn Euro to jakieś Endless Summer czy coś takiego jakiejś murzynki czy innego ciapaka :lol: i bardziej to jest odpowiednik piosenki Shakiry, która była hymnem MŚ.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Zamiast "Do boju Polskooooo" pewnego razu, które również nie było hitem światowym, a jedynie na lokalnym podwórku.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Keleos pisze:Zamiast "Do boju Polskooooo"
Ale to przynajmniej śpiewał profesjonalista.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Bob
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 25-04-2012, 16:09

Post autor: Bob »

Ravir pisze:Chyba na ŻUŻLOWĄ Unię - bo reszta to porażka. Najlepiej na młodych - bo wśród najmłodszych mamy sukcesy.

Piosenka to JEDEN WIELKI SHIT - obciach jaki mało - każdemu RPA kojaży się z Shakirą a Polska z czym będzie się kojażyć? Z Cepelią. Bez jaj.

Piosenka, którą nagrał Liber jest 1000x lepsza i co najważniejsze brzmi sensownie a nie jak amatorska przyspiewka Koła Gospodyń Wiejskich z PGR'u w zabitej dechami wiosce z lat 60-tych.
Na żużlową Unie?? tam nie ma zawodnika który ma w sercu Unie tylko liczy $$$ przyjedzie na mecz i wezmie kase. Jeśli chodzi o młodych to wspaniałym przykładem jest PIŁKARSKA UNIA która wychowuje młodych zawodników a i piłkarze walczą do końca i to za darmo. ale w tym mieście komuś nie na ręke jest awans i piłka nożna w Tarnowie. wszędzie sie da miasto dofinansowuje sport piłke nożną a w Tarnowie sie nie da... :)

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Bob pisze:
Na żużlową Unie?? tam nie ma zawodnika który ma w sercu Unie tylko liczy $$$ przyjedzie na mecz i wezmie kase. Jeśli chodzi o młodych to wspaniałym przykładem jest PIŁKARSKA UNIA która wychowuje młodych zawodników a i piłkarze walczą do końca i to za darmo. ale w tym mieście komuś nie na ręke jest awans i piłka nożna w Tarnowie. wszędzie sie da miasto dofinansowuje sport piłke nożną a w Tarnowie sie nie da... :)
Dowiedz się najpierw co myslą zawodnicy. Ci z Tarnowa. Bo jest ich paru w drużynie.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

No co myślą ? :lol:
Kołodziej dalej się czuje niedoceniany ?

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

To że piłkarze graja za darmo nie jest powodem tego aby wszędzie tak było. Życzę piłkarzom pieniędzy jak w realu. Bo uwierz mi 99.9% z piłkarzy gdy dostanie szanse na lepszą kasę gdzie indziej to odejdzie i stanie się właśnie takim najemnikiem jak żużlowiec.
A to co każdy z nich myśli o zespole, o Unii itd. to inna kwestia.
Dla mnie koniec tego tematu.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

To o kim piszesz w końcu o piłkarzach czy żużlowcach ? Tak z brzegu to powiem, że Robert Witek, Paweł Węgrzyn czy Dawid Sojda mieli propozycje i jakoś dalej grają w Unii ;-)


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Mam głęboko GDZIEŚ z jakich pobudek uprawiają sport. Mnie interesuje POZIOM tego sportu. Żużlowcy mogą jeździć dla kasy i mam to gdzieś - WAŻNE by WYGRYWALI. To jest istotne.

Po za tym nie od razu sportowcy zaczynają w wysokiego pułapu - większość zaczyna od dołu - braki kasy nie tłumaczą braku zwycięstw. Jak by była nadziela i dobra perespektywa to by przyszła kasa. Przykład to BrukBet Nieciecza - mieli DUŻO GORSZE warunki niż Unia -jako KS Nieciecza - ale byli na tyle przyszłościowi, że ktoś w nich zainwestował. Moze Unia zamiast nażekać i jęczeć weźmie się do PRACY i pokaże, że warto w nich inwestować - i sponsorzy oraz kasa się znajdzie.
9000 ml A Rh-


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Tak, tak, aż mi się nie chcę prostować wszystkich głupot, których piszesz, żyj sobie dalej w swoim świecie.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Ravir pisze:Moze Unia zamiast nażekać i jęczeć weźmie się do PRACY i pokaże, że warto w nich inwestować - i sponsorzy oraz kasa się znajdzie.
Bez obrazy, ale jeśli granie za darmo i bycie liderem 3 ligi nie jest wystarczającym powodem do tego żeby w nich zainwestować to co mają zrobić ? Wygrać ekstraklasę?


Bob
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 25-04-2012, 16:09

Post autor: Bob »

Ravir pisze:Mam głęboko GDZIEŚ z jakich pobudek uprawiają sport. Mnie interesuje POZIOM tego sportu. Żużlowcy mogą jeździć dla kasy i mam to gdzieś - WAŻNE by WYGRYWALI. To jest istotne.

Po za tym nie od razu sportowcy zaczynają w wysokiego pułapu - większość zaczyna od dołu - braki kasy nie tłumaczą braku zwycięstw. Jak by była nadziela i dobra perespektywa to by przyszła kasa. Przykład to BrukBet Nieciecza - mieli DUŻO GORSZE warunki niż Unia -jako KS Nieciecza - ale byli na tyle przyszłościowi, że ktoś w nich zainwestował. Moze Unia zamiast nażekać i jęczeć weźmie się do PRACY i pokaże, że warto w nich inwestować - i sponsorzy oraz kasa się znajdzie.
Jeszcze nie pamiętam żeby nieciecza prosiła sie o koszulki albo o piłki zeby nie było w klubie. Czy ktoś sie wypowiadał że nie ma tam kasy... jeszcze jak grali w 5 lidze wiec nie mów ze mieli duże gorsze warunki. Popatrz na Unie gdzie kiedyś kibice Unii wygrali dla piłkarzy Piłki które potem były podarowane dla młodzieży grajacych w młodzyszgrupach wiekowych, czy potem koszulki, czy nawet teraz jak i przedtem to kibice muszą się zrzucać dla piłkarzy na wypałate choć małym stopniu a prezydent ma gdzieś i woli dać żużlowcom milion(y) gdzie tam jest kasy co nie miara:) w końcu sponsorem są firmy "państwowe"

I gdzie nieciecza miała gorzej od Unii ??

ODPOWIEDZ