Nasz tarnowski blog bierze udział w konkursie na BLOG ROKU

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Soniak
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 14-09-2010, 13:05

Nasz tarnowski blog bierze udzia³ w konkursie na BLOG ROKU

Post autor: Soniak »

Witam
Drodzy Forumowicze blog okiem-malego bierze udział w konkursie na Blog Roku, w kategorii "Absurdalne i Offowe". Liczymy nas wasze głosy tym bardziej że jest to jedyny blog w tym konkursie który traktuje o tematyce sportu żużlowego. I autor jest rodowitym tarnowianinem.

Aby zagłosować na tego blog'a wyślij SMS o treści I00118 na numer 7122. Koszt SMS, to 1,23 zł brutto.

Z góry dziękujemy za Wasze głosy.

okiem-malego.blogspot.com

Obrazek

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6905
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Soniak pisze:Koszt SMS, to 1,23 zł
To już nie to samo :P


Autor tematu
Soniak
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 14-09-2010, 13:05

Post autor: Soniak »

LordRuthwen pisze:
Soniak pisze:Koszt SMS, to 1,23 zł
To już nie to samo :P
No też uważam że szkoda że głosowanie odbywa się tylko przez SMS, ale konkurs prowadzi onet.pl, a wiadomo chce na tym zarobić. Ale i tak zrobili tak że da się tylko wysłać jednego SMS ma blog'a. To przynajmniej jest sprawiedliwe.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Nie chce się czepiać, ale wydaje mi się że Blog Roku powinien używać polskich znaków ;)


Autor tematu
Soniak
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 14-09-2010, 13:05

Post autor: Soniak »

rzuf pisze:Nie chce się czepiać, ale wydaje mi się że Blog Roku powinien używać polskich znaków ;)
No maly ich nie używa i nie używał to taki jego znak rozpoznawczy :)

Awatar użytkownika

samcio
Prytan
Posty: 210
Rejestracja: 10-11-2010, 19:08

Post autor: samcio »

Analfabetów i ignorantów również :P


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Soniak pisze:
LordRuthwen pisze:
Soniak pisze:Koszt SMS, to 1,23 zł
To już nie to samo :P
No też uważam że szkoda że głosowanie odbywa się tylko przez SMS, ale konkurs prowadzi onet.pl, a wiadomo chce na tym zarobić. Ale i tak zrobili tak że da się tylko wysłać jednego SMS ma blog'a. To przynajmniej jest sprawiedliwe.
Trochę niesprawiedliwe jest oceniać ten sosób głosowania.
Trzeba było dodać że:
Dochód uzyskany z SMS-ów jest co roku przekazywany na cele charytatywne.

Wówczas to już wygląda całkim inaczej - prawda? 8)
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


Autor tematu
Soniak
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 14-09-2010, 13:05

Post autor: Soniak »

suraiw pisze:
Soniak pisze:
LordRuthwen pisze: To już nie to samo :P
No też uważam że szkoda że głosowanie odbywa się tylko przez SMS, ale konkurs prowadzi onet.pl, a wiadomo chce na tym zarobić. Ale i tak zrobili tak że da się tylko wysłać jednego SMS ma blog'a. To przynajmniej jest sprawiedliwe.
Trochę niesprawiedliwe jest oceniać ten sosób głosowania.
Trzeba było dodać że:
Dochód uzyskany z SMS-ów jest co roku przekazywany na cele charytatywne.

Wówczas to już wygląda całkim inaczej - prawda? 8)
Faktycznie już się poprawiam

Dodatkowo głosując na tego bloga lub innego możesz wesprzeć akcje charytatywną poniżej cytat zasięgnięty z zasad głosowania

Od w Konkursie BLOG Roku od edycji 2007 zostało wprowadzone głosowanie SMS-owe. Dochód uzyskany z SMS-ów jest co roku przekazywany na cele charytatywne.

W edycji Konkursu 2007 dzięki głosowaniu zebraliśmy 58 255 zł. Ta kwota została przekazana na rzecz Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie.

Od edycji 2008 dochód z SMS-ów wspiera opłacenie turnusów reabilitacyjnych dla dzieci osób niepełnosprawnych Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Podczas edycji 2008 udało się zebrać 43 400 zł, dzięki którym na obozy rehablilitacyjne mogły pojechać dzieci z porażeniem mózgowym.


maly1965
Obywatel
Posty: 29
Rejestracja: 21-09-2010, 13:28

Post autor: maly1965 »

Blog Roku 2010 ...

Na wstepie dziekuje wszystkim, ktorzy zdecydowali sie oddac swoj glos na mojego Bloga, nie oszukuje sie zajete 49 miejsce na 224 blogi zgloszone w mojej kategorii chwaly mi nie przynosi wiec wypada mi tylko Was przeprosic iż Was zawiodlem. Poniewaz nie jestem minimalista w zyciu a i latwo sie nie poddaje wiec z pewnoscia znow sprobuje z rok znowu z nadzieja na lepszy wynik, wiec rok pracy przedemna...

okiem-malego.blogspot.com


Cubaza
Rhetor
Posty: 3825
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Co tak pesymistycznie? Za Tobą pozostało 175 blogów :)

ODPOWIEDZ