Piłka nożna II liga - Unia Tarnów

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

Dorota1975 pisze:
sylw3st3r pisze:jak na moje oko grubo ponad 2000 tys kibiców

Ale masz oko.... gdzie tam się takie tłumy zmieściły :D
w redakcji Temi .


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

sbs pisze:w redakcji Temi .
Zabawne, ale zabawniejsze, że błędu nie widzisz :)


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

Dorota1975 pisze:
sbs pisze:w redakcji Temi .
Zabawne, ale zabawniejsze, że błędu nie widzisz :)
widzę , ale też zauważam że że już robisz się za "alfę i omegę" , wystarczyło napisać priva i użytkownik zmieniłby na właściwą liczbę.
chyba że płacą Ci za wierszówkę jak w Tygodniku .


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

A chyba muszę pogadać z odpowiedzialnymi za forum :D


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Post autor: Exyou »

Ja się dziwie że ktoś chce chodzić wogóle na taka kopanine.Tu nie chodzi o bilety nawet które są tanie ,ale o poziom,na polskie drużyny to aż żal patrzeć,można sobie oczy pokaleczyć:D


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

Exyou pisze:Ja się dziwie że ktoś chce chodzić wogóle na taka kopanine.Tu nie chodzi o bilety nawet które są tanie ,ale o poziom,na polskie drużyny to aż żal patrzeć,można sobie oczy pokaleczyć:D
musisz zapytać Doroty , bo ona już zeza ma a piłki nie ogląda.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7672
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

sbs, zachowuj się.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

skoro Dorocia potrafi się śmiać z Unii , to pośmiejmy się z niej , nie wolno?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7672
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

sbs, Dorota śmiała się z 2 milionów ludzi na stadionie UT. Z tego też bym sie chętnie pośmiał, ale jest za gorąco.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


hulk
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 19-04-2012, 21:24
Lokalizacja: Polska-Kibolska

Post autor: hulk »

ad2222 przeczytalem caly temat i widze ze jestes dentysta wiec wez sie do pracy ;)


co do meczu fajny wynik , pilkarze pokazali klase, wygrac z pretendentem do powrotu na I ligowe boiska , frekwencja in plus , choc jestem zdania ze 2000nie bylo ale ok.1500< napewno , kibicowsko tez fajnie , ale was to nie interesuje
pewnie niektorych to zaboli ale awantur tez nie bylo :lol: spokojnie cały czas :)


juz 18 sierpnia kolejny mecz na Z3 , miniderby z Siarką Tarnobrzeg.
Polska Kibolska Ą
Good Night , Left Side.
posty pisze od poniedziałku do piątku od 8 do 16.


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

Dorota chodź na mecz , miejsca dla Ciebie nie zabraknie

Awatar użytkownika

kisiello
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 17-12-2009, 00:15

Post autor: kisiello »

swoją drogą to jakiś fenomen w skali kraju, że grają jak grają i to całkowicie za darmo, mało tego, wychowankami! :o

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7672
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

hulk, wolny zawód mam, własną działalność, pisząc posty nie kradnę czasu swojemu pracodawcy. Jak masz wakacje, to pisz też na zdrowie.

Bardzo fajnie, że nie było kłótni i awantur - nie wiem dlaczego ktokolwiek miałby się z tego powodu smucić.

I szacun dla zawodników, że grają tak, jak grają. Mam nadzieję, że w końcu ktoś się nimi zainteresuje (mam na myśli sponsora).
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Exyou pisze:Ja się dziwie że ktoś chce chodzić wogóle na taka kopanine.Tu nie chodzi o bilety nawet które są tanie ,ale o poziom,na polskie drużyny to aż żal patrzeć,można sobie oczy pokaleczyć:D
a możesz wyjaśnić co ma poziom piłki nożnej do chodzenia na mecze? Nie mierz tego sportu miarą innych. :roll: Wiadomo im lepszy poziom to w teorii więcej kibiców, ale nie koniecznie.

bym nie przesadzał z tymi widzami, bo to że jest ponad tysiąc a nie dwa to dużo tak czy siak, tym bardziej jak to pan mówi na taki poziom, a ja dodam na takie miasto.

Zaczeli wygraną ze spadkowiczem z I ligi i należy się cieszyć. Doszedł jedynie młody Fabian Fałowski, wrócił Drozdowicz i odszedł Kostecki. Brawo, tym bardziej, że pieniądzy nie ma. Nasi piłkarze przewyższają już ducha olimpizmu bo tam też kasa już zagościła na dobre... jednak pieniądze są potrzebne do życia i mam nadzieje, że ludzie w tym mieście wreszcie się opamiętają.

Mecz z Siarką Tarnobrzeg będzie jeszcze bardziej emocjonujący. 8) Ten też był dobry, ćwierćfinał Francuzów z Hiszpanią powalił na kolana. :lol:
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »


Czy "Jaskółki" wygrały mecz-widmo?! 2012-08-06 23:08
Kuriozum w polskiej piłce osiąga apogeum. Jak doskonale wiemy, z rogrywek I ligi wycofał się Ruch Radzionków. Jego miejsce zająć miała Polonia Bytom, ale... pojawiły się problemy z licencją dla tej drużyny.

W związku z tym z błyskotliwą informacją wystąpił dziś na łamach "Przeglądu Sportowego" Jerzy Staroń, dyrektor wykonawczy Piłkarskiej Ligi Polskiej. Nie wyklucza on, że brakujące miejsce uzupełni .... Wisła Płock! Ta sama, która w sobotę zaingurowała rozgrywki II ligi! Sam Staroń mówi: – Trwa procedura licencyjna wobec Polonii Bytom. Jeżeli spełni wymogi, to zajmie miejsce Ruchu. Jeżeli nie, uruchomiona zostanie procedura względem Wisły.


Jak widać, roszad przy zielonym stoliku ciąg dalszy. Okazuje się, że w trakcie sezonu (wszak rozgrywki II ligi już się rozpoczęły) można spokojnie przenieść drużynę klasę wyżej. Jeżeli to się uda, pozostanie bardziej przyziemne pytanie: co z 3 punktami Unii Tarnów i kosztami organizacji II-ligowego widowiska? A może niczym w boksie, mecz zostanie uznany za "nieodbyty? A może go wcale nie było?

źródło: http://futbol.malopolska.pl
moja osobista refleksja: Skandal! I poziom organizacyjny jak mojej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Tyle, że ja to robię społecznie, a zespoły grają dla czystej zabawy.

ODPOWIEDZ