żużlowy Tarnów - sezon 2011

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

wychodzi na to że tylko idiotów z siebie zrobiliśmy z tymi tłumikami
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/ ... e-tlumiki/

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Karamba jedziesz na Derby ? :)
i mam pytanko ty mieszkasz w bloku 1 na Zielonym ? :) bo widze ze w Temacie zuzla ostro dzialasz a Cie kurde nie kojarze :) no Chyba ze masz cos współnego ze stacja ORLEN to sie znamy :P
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Beaver pisze:Karamba jedziesz na Derby ? :)
i mam pytanko ty mieszkasz w bloku 1 na Zielonym ? :) bo widze ze w Temacie zuzla ostro dzialasz a Cie kurde nie kojarze :) no Chyba ze masz cos współnego ze stacja ORLEN to sie znamy :P
Na Derby się owszem wybieram :) Mieszkam w bloku nr 20 a jeśli chodzi o coś wspólnego ze stacją ORLEN to mam kartę VITAY :D

A jeszcze co do wyjazdu do Rzeszowa to Zielona Góra też ciekawy wyjazd organizuje z tym że tydzień później :D http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/ ... wa-bedzie/

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

jedziesz autokarem ? :P jesli tak napisz PW z imieniem i nazwiskiem :D ja organizuje z grupy kibicow wiec mozna zawsze jakies piwo za forum walnac po powrocie ;-)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Też smigam autokarem panie kierowniku startu :P

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

I rundę Unia zakończyła z zerowym dorobkiem punktowym i zajmuje "bezpieczne" ostatnie miejsce :-/ . Rzeszów i Wrocław mają po 5 punktów, Częstochowa 6. Te drużyny są teoretycznie w zasięgu w walce o szóstkę.
Tak sobie "gdybałem" i wersji optymistycznej mamy w II rundzie do zdobycia: 3 pkt z Lesznem, 3 punkty z Rzeszowem, 3 punkty z Częstochową i 2 punkty z Wrocławiem - przy dobrym układzie wystarczyło by to chyba na 6 miejsce po sezonie zasadniczym. Wersja pesymistyczna: tak jak w I rundzie :P. Wersję realistyczną zobaczymy już w niedziele bo do Tarnowa przyjeżdża drużyna z Leszna a w sumie to część drużyny z Leszna bo Pavlic złamał nogę, Baliński rękę a Musielak kręgosłup.


faleQ
Archont
Posty: 747
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

karamba, będzie ZZ za Balińskiego, Kołodziej z Hampelem zrobią po 15-18 pkt ;) Skóra dorzuci 8, juniorzy obaj w sumie 6 i dla Tarnowa po zawodach ;)


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Fakt, że w tym sezonie nikt nie spada potwierdza tylko to co kiedys mówiłem, że bezsensownym było robienie szumu teraz i szukanie na siłę pseudo wzmocnień. trzeba było objeżdzac młodych w lidze, a za rok spokojnie by to zaprocentowało.


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

Deto pisze:bezsensownym było robienie szumu teraz i szukanie na siłę pseudo wzmocnień.
Tak, najlepiej było jechać ogórkami, zająć ostatnie miejsce i spaść do 1 ligi w barażu.
Deto pisze:trzeba było objeżdzac młodych w lidze, a za rok spokojnie by to zaprocentowało.
No to przecież jadą nasi dwaj młodzi, taki jest regulamin, więc o co chodzi?
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

faleQ pisze:karamba, będzie ZZ za Balińskiego, Kołodziej z Hampelem zrobią po 15-18 pkt ;) Skóra dorzuci 8, juniorzy obaj w sumie 6 i dla Tarnowa po zawodach ;)
Kołodziej z Hampelem nie zrobią po 15-18 pkt - nie ma szans ;) Sqra też nie zrobi 8... No chyba, że tor będzie dla GOSPODARZY tradycyjnie niespodzianką.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

TomekMKM pisze: No chyba, że tor będzie dla GOSPODARZY tradycyjnie niespodzianką.
Jaki by nie zrobili, to będzie niespodzianką.
Zrobią twardy, czyli popularny beton, to będą głosy, że tor pod Ułamka specjalnie zrobiony a reszta pojedzie padakę.
Zrobią przyczepny, to pewnie Ułamek też pojedzie jako tako, a reszta będzie mówiła że tor pod gości, bo oni faktycznie na przyczepnym będą śmigać aż miło.
Tak że z której strony nie patrzeć, to wszędzie dupa :P
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2344
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

suraiw, niestety masz rację. Zgadzam sięz Tobą.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Jak to powiedzial jeden z zawodników w mojej rozmowie z nim: Jedno jest pewne, tor będzie inny niz na treningu :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

a jednak nie po zawodach !, szkoda tego bonusu ale mam nadzieję że wracamy do gry o play off ! :).

co sądzicie o nowych tłumikach ? jednak da się walczyć i na nich i wdł mnie na pewno to nie są kosiarki bo wielkiej różnicy nie zauważyłem żeby były dużo cichsze :)


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

sylw3st3r pisze:co sądzicie o nowych tłumikach ? jednak da się walczyć i na nich i wdł mnie na pewno to nie są kosiarki bo wielkiej różnicy nie zauważyłem żeby były dużo cichsze :)
nie byłem i nie słyszałem, ale problemy z nowymi tłumikami, to poprostu wymysł żuzlowców, dla których nowe tłumiki wiążą się z wydatkami i inwestycjami w silniki i inne podzespoły.

ODPOWIEDZ