List otwarty kibiców Unii Tarnów dotyczący trudnej sytuacji

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

extremal, nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale tak wyglądały pierwsze mecze piłki nożnej :) poruszanie się hordą, łapanie piłki itp... gratulacje! - to był fajny happening, a nie lanie się po mordach w parkach.
Pewnie gdyby kibice Legii przyjechali, to by się skończyło w parku...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

No, ale nie było Legii i po co szukanie dziury w całym, zawsze trzeba coś negatywnego naskrobać ?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Lechu pisze:No, ale nie było Legii i po co szukanie dziury w całym, zawsze trzeba coś negatywnego naskrobać ?
Nie dojechali z powodu mrozu. Jest pozytyw? Jest.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Hahaha to pokazałeś znajomość tematu :)
Dla twojej informacji:
Wisła miała jechać do Warszawy gdzie był zgłoszony jej przemarsz jak i przemarsz Legii. Niektóre "media" już znalazły sensacje, krew i zadymę i zaczęły pisać, że "kibole" szykują starcie :lol:
Wisła zrobiła to specjalnie i potem odwołała przyjazd, raczej nie z powodu "mrozów" :lol: :lol: :lol: To, że im nie straszne chyba widać na filmikach, Superpuchar został zorganizowany w Krakowie przed stadionem i taki był plan.
Czasem pasowałoby troszeczkę "liznąć" temat :)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Lechu pisze:Hahaha to pokazałeś znajomość tematu
A czy ja kiedykolwiek napisałem, że interesuję się tematem kibiców Wisły i Legii? Nie posądzaj mnie o takie rzeczy, proszę.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

ciekawe ile oficjalnie to kosztuje grac w II lidze i czy Tarnow moze liczyc na znizki


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

ad2222 pisze:
Lechu pisze:Hahaha to pokazałeś znajomość tematu
A czy ja kiedykolwiek napisałem, że interesuję się tematem kibiców Wisły i Legii? Nie posądzaj mnie o takie rzeczy, proszę.
To nie osądzaj tylko poznaj temat z czegoś więcej niż GW czy TVN:)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

np. z Pudelka

Awatar użytkownika

JanPalony
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 18-10-2010, 21:44
Lokalizacja: bandycki TarnówĄ

Post autor: JanPalony »

ad2222 pisze:
Lechu pisze:Hahaha to pokazałeś znajomość tematu
A czy ja kiedykolwiek napisałem, że interesuję się tematem kibiców Wisły i Legii? Nie posądzaj mnie o takie rzeczy, proszę.

to po co wypisujesz głupoty??
mysle ze prosta sprawa , nie znam sie nie pisze.
ot cała filozofia. a nie zakrzywiac rzeczywistosc, ktora juz cały czas jest zakrzywiana przez polityke w naszym kraju.

co do meczu ktory mial sie odbyc to prawda jest taka ze policja,miasto stoleczne,ncs, ekstrak(l)asy , i pani muchy (celowo z małej bo to baba oderwana od rzeczywistosci)
nic!! podkreslam nic by sie nie stało. była by piekna oprawa meczu , doping itp a takto mamy wydane pieniadze podatników przez jasnie nam rządzących...
AZOTY GRABARZEM PIŁKARSKIEJ UNIIĄĄĄ

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

JanPalony pisze:nic!! podkreslam nic by sie nie stało. była by piekna oprawa meczu , doping itp
Może się znasz na kibicowaniu, ale w takie zapewnienia to nawet ja nie uwierzę, i nie muszę GW czytać, ani pudelka.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

ja uwazam ze nie znam sie to chce sie poznac np na tym forum

powinnismy wspolnie dochodzic do pewnych rzeczy

a takie zamykanie ust przez osoby znajace sie jest sprzeczne z idea spolecznosci internetowej

to tyle tak uwazam


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

ad2222 pisze:
JanPalony pisze:nic!! podkreslam nic by sie nie stało. była by piekna oprawa meczu , doping itp
Może się znasz na kibicowaniu, ale w takie zapewnienia to nawet ja nie uwierzę, i nie muszę GW czytać, ani pudelka.
Tzw. beton, gratuluję myślenia :)


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

Lechu pisze:gratuluję myślenia
no akurat jest adowi czego (myślenia) gratulowac.. bo do kibicowania to akurat lechu myslenie jest nieprzydatne.. albo wrecz szkodliwe ;)


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Mhm tak, nikt podstawówki nawet nie skończył :)


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

Lechu, no widzisz - myślenie polega na tym ze zanim się zinterpretuje to trzeba zrozmiec co sie przeczytało ;)

nigdzie nie napisałem ze nie można kibicować i po studiach ;) (sam miałem takich kolegów) a jedynie ze myslenie jest do tego naprawde niekonieczne - co zresztą widać po zainteresowaniach i atrybutach "kibiców" - z tych których znam to nie widziałem żadnego w bibliotece.. a niejednego w szpitalu z rozwaloną głową albo złamanymi na czyimś nosie koścmi śródręcza... Ups.. zapomniałem się i pomówiłem niewinną ofiarę TZDMu i dziur w chodniku - przepraszam -"potknął się" ;)
Nota bene - fajtłapa, bic sie nawet nie umie jak sobie sam krzywde przy tym robi :P

ODPOWIEDZ