Piłka nożna (ogólnie)

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

Dom pisze:Ciekaw jestem jak Ty bys zareagowal jakby na ulicy ktos Cie nazwal matolem.
a Ty ?


Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

Po pierwsze nie odpowiada sie pytaniem na pytanie. Po drugie, jezeli do mnie by ktos tak powiedzial to zapewne odczulbym takie okreslenie jako obrazliwe.

Podoba mi sie jak czepiacie sie teraz slow, jakies takie dywagacje czy slowo matole jest obrazliwe, analiza przepisow KK, KW, orzecznictwa SN, imponujace:) Przeciez ci kibice, ktorzy dostali mandaty wcale nie musieli ich przyjmowac, maja mocny dowod przeciez, wszystko nagrane.

Wrocmy jednak do Bydgoszczy (a nie Bialegostoku), wytlumacz mi prosze dlaczego wtedy nie przestrzegano oczywistych przepisow? Dlaczego teraz chcecie pomocy Helsinskiej Fundacji Praw Czlowieka, a wtedy nie potrafiliscie poszanowac prostych przepisow: nie wbiegamy na boisko, nie demolujemy stadionu, nie niszczymy, nie atakujemy innych ludzi.


kholbee
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 13-09-2009, 15:28

Post autor: kholbee »

sbs masz na mandacie wpisany artykuł z jakiego obwiniony został ukarany, a od rana roztrząsasz sprawę jak dziecko. Jeśli uważasz, że Kodeks Wykroczeń powstał w Korei, to, masz rację jest to praktyka koreańska. I znowu odpowiem na Twoje pytanie, w przeciwieństwie do Ciebie, bo jak widać wyżej Ty nie odpowiadasz - niestety nie nakładam mandatów w ogóle.


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

Dom pisze:Po pierwsze nie odpowiada sie pytaniem na pytanie. Po drugie, jezeli do mnie by ktos tak powiedzial to zapewne odczulbym takie okreslenie jako obrazliwe.

Podoba mi sie jak czepiacie sie teraz slow, jakies takie dywagacje czy slowo matole jest obrazliwe, analiza przepisow KK, KW, orzecznictwa SN, imponujace:) Przeciez ci kibice, ktorzy dostali mandaty wcale nie musieli ich przyjmowac, maja mocny dowod przeciez, wszystko nagrane.

Wrocmy jednak do Bydgoszczy (a nie Bialegostoku), wytlumacz mi prosze dlaczego wtedy nie przestrzegano oczywistych przepisow? Dlaczego teraz chcecie pomocy Helsinskiej Fundacji Praw Czlowieka, a wtedy nie potrafiliscie poszanowac prostych przepisow: nie wbiegamy na boisko, nie demolujemy stadionu, nie niszczymy, nie atakujemy innych ludzi.
rozmawiamy o Białymstoku , nie odwracaj kota ogonem , zakończmy sprawę białostocką.i nie odwracaj uwagi od tej sprawy , szukając sensacji w meczu pucharu polski .
i nie przyjeli mandatów , może jednostki .czekają na sprawy i teraz osoby zatrzymujące muszą szukać wytłumaczeń .


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

kholbee pisze:sbs masz na mandacie wpisany artykuł z jakiego obwiniony został ukarany, a od rana roztrząsasz sprawę jak dziecko. Jeśli uważasz, że Kodeks Wykroczeń powstał w Korei, to, masz rację jest to praktyka koreańska. I znowu odpowiem na Twoje pytanie, w przeciwieństwie do Ciebie, bo jak widać wyżej Ty nie odpowiadasz - niestety nie nakładam mandatów w ogóle.
Piotrek już nie łap za słówka ,chyba na tyle inteligentny jesteś że wiesz że nie chodziło mi o Koreę jako państwo powstania kw itp . tylko o praktyki stosowania, co więcej nadinterpretacji i dostosowania artykułów do wykroczeń .


Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

Ja odwracam kota ogonem? Ta sprawa "bialostocka" to poklosie tego co sie dzialo w Bydgoszczy i nie tylko. Tak jak pisalem wczesniej, specjalnie to rozdmuchujecie do niebotycznych rozmiarow i chcecie wmowic ze taka wlasnie jest w Polsce praktyka. Biedni kibice i wstretny rząd, ktory ich sciga i karze za nic. Zadnego problemu by nie bylo, gdybyscie przestrzegali przepisow. Nie przestrzegaliscie i macie z tym problem, dlatego wrogiem jest rząd. Na szczescie nei jestescie w tej walce odosobnieni, stoi z Wami w jednym szeregu posel Błaszczak, Gazeta Polska i inni prawdziwi Polacy.

A tak z innej beczki, zawsze mi sie podobaly te wszystkie niewybredne hasla obrazajace Policje, ciekaw jestem co by sie dzialo jakby jednemu z drugim przykladowo ukradli samochod, juz widze jakbyscie szukali na wlasna reke. Rownie dobrze moglbym nawolywac do bojkotu komunikacji miejskiej, sam jezdzac sobie w najlepsze autobusami. Bez sensu prawda?


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

czyli sugerujesz że kibice z Białegostoku również uczestniczyli w meczu PP w Bydgoszczy , masz rację , tak ale rok wcześniej :)
i zostali dla przykładu ukarani , w imię "sprawiedliwości " w RP :)


kholbee
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 13-09-2009, 15:28

Post autor: kholbee »

sbs, ale zrozum, że jest prawo i to prawo trzeba przestrzegać. Jakie by ono nie było. Za cholerę nie mogę zrozumieć tych co odpalają race. Wiadomo powszechnie, że nie wolno, że są kary dla klubu, a oni swoje. Pewne przepisy prawa są uśpione, ale są i można je stosować. W przypadku obecnej krucjaty rządowej p-ko kibolom będzie się stosowało najróżniejsze środki, żeby uprzykrzyć im życie. To rząd musi pokazać, że panuje nad sytuacją i tyle.
Dom -ie, myślę, że wymieniony przez Ciebie poseł i inni Polacy nie tyle stoją w jednym szeregu z kibolami, co wykorzystują ich do swoich rozgrywek. Myślę podobnie jak Deto, że gdyby przy władzy była inna partia, to w sprawie Bydgoskiej byłaby komisja śledcza i jeszcze większe pokazówki.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

W przypadku obecnej krucjaty rządowej p-ko kibolom będzie się stosowało najróżniejsze środki, żeby uprzykrzyć im życie. To rząd musi pokazać, że panuje nad sytuacją i tyle.
Dokładnie na tym polega wychowywanie - zarówno dzieci jak i osób niedostosowanych społecznie. Trzeba jasno i niekiedy bez konwenansów nakreślić kto tutaj dyktuje zasady, a kto ma ich przestrzegać. Na tym polega życie w społeczeństwie. Jeśli komuś nie odpowiadają normy i przepisy to niech swoje anarchistyczne zasady wyznaje w kraju, w którym żadne zasady nie obowiązują (powodzenia w szukaniu).


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Jakby wszyscy ludzie żyli tak jak piszesz to dalej bylibyśmy pod opieką mateczki Rosji :lol:


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Porównywanie obecnej sytuacji to opresji komunistów jest niesmacznym żartem. Zresztą... niektórzy oplucie Żyda od razu porównają do mordów hitlerowskich... niektórzy lubią duże słowa. Prawda, Lechu?

Awatar użytkownika

JanPalony
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 18-10-2010, 21:44
Lokalizacja: bandycki TarnówĄ

Post autor: JanPalony »

Keleos pisze:Porównywanie obecnej sytuacji to opresji komunistów jest niesmacznym żartem.

chyba Ty żartujesz.represje za hasła antyrządowe , mandaty i sprawy w sadzie za niezgode z polskim rządem toz to czysta komuna , tylko za czasów naszych rodziców to za to sie było intenowanym.

w takim razie trzeba zlikwidować inne partie , oraz opozycje bo tez nie zgadzaja sie z polityka tUska.
prawda jest taka ze LP sie awanturował z ochroną/psami, Legia swietowała puchar. ale media robią z tego tanią pożywke. stało sie trzeba zyc dalej, bija sie i będzą sie bić takie sa wspólczesne czas , tacy dzisiejsi gladiatorzy. Odrazu uprzedze was ze bija sie na stadionach itp. wymien mi ile tych bójek było przed LW-LP?? w ostatnich 5-10latach? max 5.
juz widze tych pikników jak wprowadza piwo na stadionach, jak sie napiją i beda spokojnie siedzieć :lol: , dobrze ze wyjezdzam z Polski na Euro bo zal bedzie na to patrzeć.

kiedys jak byłem w zakopanem na skokach. to widziałem jak pijani "kibice" małysza depczą barwy narodowe (flage) !!! i rzygaja na ludzi przed siebie. ze juz o bójkach nie wspomne . :lol:


khoelbee(lub piotrze jak wolisz ;) ) jakie macie praktyki na komendzie? jakie teraz dostaliscie odgórnie ??
AZOTY GRABARZEM PIŁKARSKIEJ UNIIĄĄĄ


kholbee
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 13-09-2009, 15:28

Post autor: kholbee »

Zajrzyj i sam się przekonaj

Awatar użytkownika

JanPalony
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 18-10-2010, 21:44
Lokalizacja: bandycki TarnówĄ

Post autor: JanPalony »

kholbee, zasade mam z psami nie współpracuje
AZOTY GRABARZEM PIŁKARSKIEJ UNIIĄĄĄ


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Oho, gimnazjaliści na forum :mrgreen:

ODPOWIEDZ