PRACA: wdrożeniowiec oprogramowania finansowo księgowego

Ogłoszenia typu "kupię, sprzedam". Oferty pracy. Przed napisaniem tutaj czegokolwiek - przeczytaj krótki regulamin.

Moderator: Goscinny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
ZETO SA
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 06-04-2012, 21:11
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

PRACA: wdrożeniowiec oprogramowania finansowo księgowego

Post autor: ZETO SA »

Konsultant, wdrożeniowiec oprogramowania finansowo – księgowego


Nr ref.: DT/TAR/2014
Miejsce pracy: Tarnów

Zadania:

Realizacja wdrożeń Comarch OP!MA, Comarch XL (księgowość)
Prowadzenie prezentacji oprogramowania
Przygotowywanie analiz przed- i powdrożeniowych
Realizację prac serwisowych na rzecz klientów (zdalnie i w siedzibie klienta)
Tworzenie raportów i wydruków

Oczekiwania:

Wiedza merytoryczna z zakresu zagadnień finansowo-księgowych
Znajomość środowiska Windows Server, MS SQL
Umiejętność współpracy z klientem
Kreatywność (umiejętność znalezienia rozwiązań wdrożeniowych przy niestandardowych problemach występujących u klientów)
Samodzielność oraz umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
Wykształcenie wyższe

Mile widziane:

Znajomość oprogramowania Comarch OPT!MA, Comarch XL
Znajomość procesów produkcyjnych
Certyfikaty potwierdzające wiedzę merytoryczną
Prawo jazdy kat. B.
Własny samochód

Oferujemy:

Pracę na samodzielnym stanowisku
Dostęp do najnowocześniejszych technologii
Możliwości rozwoju zawodowego
Pracę w młodym zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV oraz listu motywacyjnego wraz z numerem referencyjnym oraz klauzulą poufności na adres: rekrutacja@zetosa.com.pl
Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli poufności:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)”.

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.
Ostatnio zmieniony 25-02-2014, 16:25 przez ZETO SA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

ZETO SA pisze:Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.
Nieładnie - powinno się kontaktować z każdym, bo każda osoba podjęła jakiś trud wysłania do was aplikacji.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Co więcej, powinni każdemu podstawić taksówkę, która dowiezie na rozmowę bądź zrefundować koszty dotarcia. O zapewnieniu przynajmniej jednego posiłku oraz dostępu do telewizji kablowej podczas oczekiwania na swoją kolej nie wspominam, bo to oczywiste. Kandydatom należy się najwyższy szacunek!
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

gushman, nie ironizuj, bo to są podstawowe zasady kultury. Ktoś traktuje firmę poważnie wysyłając aplikację, to firma powinna też traktować kandydata poważnie siląc się przynajmniej na zwrotnego maila z podziękowaniami i negatywną odpowiedzią.
Niestety wielu na rynku takich biznesmenów z burku, którzy uważają inaczej. Ale coraz mniej, bo nie można traktować poważnie firmy w której panują smarkate zasady.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ależ firma jest w 100% poważna, bo uprzedza o tym przy ogłoszeniu rekrutacji. Nie po, nie w trakcie ani nie w domyśle. Masz czarno na białym, jakie są warunki. Nie podoba Ci się, że mogą do Ciebie nie zadzwonić - nie aplikujesz. Proste!
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

W którym miejscu "poważna" firma napisała, że kandydata wybierzemy do np 8 marca?
Jeśli ci nie odpiszą, że cię odrzucili, nie wiesz nawet że rekrutacja jest zakończona.

Standardy się zmieniły. Rozumiem, że gdyby firma napisała, że molestuje pracowników, to też byłoby wg Ciebie w porządku, bo przecież napisali i kto chciał to aplikował, a kto nie chciał to nie aplikował - proste?

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

lll, standardy się zmieniły, Zeto nie jest dużą firmą i działa lokalnie, ja jak aplikowałem do takiej małej, nieznanej firemki jak HSBC spodziewałem się informacji o wyniku (jaki by nie był) rekrutacji, naturalnie nie było.
Standardy standardami, ale to nie wielkość firmy i jej obycie w świecie świadczą o poważnym podejściu do tematu, jak widać na przykładzie powyżej.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

lll pisze: Standardy się zmieniły. Rozumiem, że gdyby firma napisała, że molestuje pracowników, to też byłoby wg Ciebie w porządku, bo przecież napisali i kto chciał to aplikował, a kto nie chciał to nie aplikował - proste?
Tośmy pogadali...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

LordRuthwen, ja też miałem takie przypadki, gdy szukałem pracy, ale teraz, jeśli wystarczy przeglądnąć oferty w wyborczej i można dostrzec, że szacunek do kandydatów to nie jest wstyd dla firmy, a wręcz przeciwnie. Wielkość firmy nie ma znaczenia, bo odpisanie na maila, nie jest jakimś wielkim wyzwaniem - nawet szablonowa odpowiedź negatywna.
gushman pisze:Tośmy pogadali...
Ciężko rozmawiać, skoro żyjemy w różnych światach. Ja rekrutacje do swojej firmy prowadziłem już masę razy, więc jestem jakby to powiedzieć - praktykiem. Startuję też w przetargach, co raczej w Twoim przypadku nie występuje.

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Z praktyki rekrutacja wygląda zazwyczaj tak:
Na ogłoszenie o pracę spływa kilkadziesiąt aplikacji. Po pierwszej selekcji wybiera się około 5 osób i telefonicznie zaprasza na rozmowę. Dla pozostałych brak informacji powinien już być informacją. Nie odpowiada się na maile ani pozytywnie ani negatywnie.
Po rozmowie z tymi pięcioma osobami wybiera się jedną a pozostałe cztery informuje się telefonicznie o decyzji negatywnej.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Niestety często tak jest. Ale posłużę się innym przykładem. Jeśli do firmy pisze kontrahent z pytaniem, czy mamy jakiś towar, którego nie mamy. To jaka jest praktyka: odpisujemy, czy nie odpisujemy bo brak informacji jest pewną informacją? W końcu to nie będzie nasz klient, bo chce kupić coś czego nie mamy.

Tutaj jest identyczna odpowiedź. Ktoś dokonał pewnej czynności wymagającej zaangażowania. Przygotował CV i LM, wysłał maila. To skoro go nie chcemy przyjąć to czy nie jest dobrym zwyczajem krótkim mailem go poinformować?

Możliwe, że on znajdzie pracę w tej branży w innej firmie i będzie miał o firmie która go olała zdanie takie, jakie ta firma w nim wyrobiła. Nawet zła odpowiedź przekazana należycie świadczy dobrze o firmie.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11626
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

karamba pisze:Z praktyki rekrutacja wygląda zazwyczaj tak:
Na ogłoszenie o pracę spływa kilkadziesiąt aplikacji. Po pierwszej selekcji wybiera się około 5 osób i telefonicznie zaprasza na rozmowę. Dla pozostałych brak informacji powinien już być informacją. Nie odpowiada się na maile ani pozytywnie ani negatywnie.
Po rozmowie z tymi pięcioma osobami wybiera się jedną a pozostałe cztery informuje się telefonicznie o decyzji negatywnej.
Zazwyczaj tak wygląda. Niemniej jednak w tych rzadkich przypadkach, gdy firma uznawała, aby odpisać również na oferty, które nie zostały wybrane do procesu rekrutacji bezpośredniej od razu miałem o niej nieco lepsze zdanie. To niewiele kosztuje a takie czekanie i zastanawianie się czy jeszcze nie zakończyli rekrutacji i zadzwonią czy już jest po sprawie jest dość upierdliwe.
Wielu firmom do głowy nie przychodzi, że odrzucony przez nich kandydat na pracownika to wciąż jest potencjalny klient.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Ja też jestem zdania, że odpisać powinni każdemu - gdybym wysłał CV to dostać odpowiedź - nawet negatywną, niż czekać nie wiadomo na co.
Wysłanie x maili z tekstem:
"Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem, niestety nie spełnia Pan/Pani naszych wymagań"
chyba nie kosztuje zbyt dużo pieniędzy i czasu. A przynajmniej wiadomo, że CV dotarło.


Czesio
Obywatel
Posty: 73
Rejestracja: 04-01-2015, 21:41

Re: PRACA: wdrożeniowiec oprogramowania finansowo księgowego

Post autor: Czesio »

Brak odpowiedzi to dla mnie barka kultury korporacyjnej.

ODPOWIEDZ