Horror na tarnowskich ulicach

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Rano na Słonecznej przed samym rondem też stał autobus zepsuty.



Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Kirk »

Na skrzyżowaniu Romanowicza-Nowy Świat-Lippóczy'ego przy szkole też jest świetnie, a dzisiaj to już ci odwożący swoje pociechy przeszli sami siebie. Z klapkami na oczach ładują się pod tę szkołę jeden za drugim, a pod szkołą oczywiście zator bo nie ma jak zawrócić (a droga powrotna jest taka sama), co więcej na Romanowicza zarówno od strony Piaskowej jak i Piłsudskiego koreczek ponieważ wszyscy stoją i chcą skręcić pod szkołę, tylko, że @#%(@^!@#$% nie każdy pod nią chce jechać i chcąc nie chcąc stoi... Na finale pokonanie dystansu od Wojtarowicza do Nowego Światu zajęło mi niecałe 10 min (zwykle 30 sekund). Co więcej od pasażera 30-tki słyszałem, że ludzie do okien podchodzili zaciekawieni tym co się stało na drodze. Czy widząc taki korek z daleka nie można wysadzić dziecka wcześniej? Przejście pieszo 100 metrów chyba nie zrobi nikomu krzywdy.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Kirk, pomijając to, że dzieci dawnie zasuwały do szkoły piechota i żyją, to czy przypadkiem jak się wjeżdza tam pod szkołę, to nie można pojechać dalej, zakręcić w lewo i wyjechać potem do al. Piaskowej? Pamiętam, że kiedyś tak jechałem.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Goscinny, o ile dobrze kojarzę to tam tak nawet trzeba, wydaje mi się, że droga koło szkoły jest jednokierunkowa.


szar_a
Obywatel
Posty: 48
Rejestracja: 11-03-2010, 20:50
Lokalizacja: tarnów

Post autor: szar_a »

Akurat ta droga jest dwukierunkowa.


petr
Prytan
Posty: 245
Rejestracja: 18-09-2009, 09:06
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: petr »

Teraz nie da się przejechać do Al. Piaskowej bo budowana jest nowa droga - ta wertepiasta będzie teraz betonowa i 2-kierunkowa
pozdrawiam
petr


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Kirk »

Żeby było śmieszniej dzisiaj o tej samej porze przejechałem tamtędy w ok. 30 sekund, nic z tego nie rozumiem, to teraz piątki są wolne od zajęć? ;)

Swoją drogą, jakby tak pójść za ciosem i wjeżdżać od razu do szatni...

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Dzisiaj przy Solidarności-Grottgera także widziałem stojącego przez długi czas JELCZA, prawdopodobnie oczekiwał na pomoc pogotowia technicznego :)

EDIT 15:44:
Dzisiejsze Oa z Mościc 15:05 spóźniło się ok. 20 minut, nie było także 0b, wszystko prawdopodobnie przez korek na moście na Białej, ludzie stali i marznęli, aż w końcu na Plac wjechały dumnie aż dwa "Oa"


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

'5' miała dzisiaj tylko 20 minut spóźnienia...


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Kirk »

Tak wracając do skrzyżowania, o którym pisałem tj. Romanowicza-Nowy Świat-Lippóczy'ego, to dzisiaj zwróciłem uwagę, że tam stoi zakaz wjazdu od strony Romanowicza w stronę szkoły. Nie wiem od kiedy (być może od dawna i taki mam refleks), ale jeśli tak jest od dawna to kilkadziesiąt samochodów codziennie rano pomnożyć przez wysokość mandatu za zakaz wjazdu = czysty zysk. ;)

P.S. Dzisiaj znów było płynnie na szczęście.


Renegat
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 08-06-2010, 06:52

Post autor: Renegat »

Kirk pisze:Tak wracając do skrzyżowania, o którym pisałem tj. Romanowicza-Nowy Świat-Lippóczy'ego, to dzisiaj zwróciłem uwagę, że tam stoi zakaz wjazdu od strony Romanowicza w stronę szkoły. Nie wiem od kiedy (być może od dawna i taki mam refleks), ale jeśli tak jest od dawna to kilkadziesiąt samochodów codziennie rano pomnożyć przez wysokość mandatu za zakaz wjazdu = czysty zysk. ;)

P.S. Dzisiaj znów było płynnie na szczęście.
Znak zakazu został powieszony w poniedziałek o godz. 13. Z tego co wiem wielu rodziców majacych swoje dzieci w internacie sosw nie bedacych przy tym mieszkancami Tarnowa, dojezdza do znaku i nie ma pojecia co zrobic dalej. Gdzie jest informacja o jakims dojezdzie od strony Piaskówki? Najprostsze rozwiazanie przerasta zarzad dróg miejskich.
Renegat Tarnowski

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

No i właśnie zaczyna się horror na tarnowskich ulicach. Przynajmniej na niektórych, tych mniej uczęszczanych. Przed chwilą jechałem ulicą Kościuszki (obok Strusinianki) oraz Głowackiego no i muszę powiedzieć, że gimnastyka jak się patrzy. Istne lodowisko. Myślę, że w nocy będzie jeszcze gorzej, tak, że Panie i Panowie - jedźmy ostrożnie.

Pozdrawiam
29500ml B Rh+... A Ty?


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

To dziwne bo u mnie teraz termometr pokazuje 6 stopni na plusie


Lvcas
Prytan
Posty: 140
Rejestracja: 01-05-2010, 21:54
Kontakt:

Post autor: Lvcas »

wzdłuż rzek osiada mgła i ślisko jest.
serwis firmowy falowniki forum branżowe falowniki

ODPOWIEDZ