"Marsz dla Życia i Rodziny - Tarnów 2010"

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

defekator pisze:Skoro niewiele wychodzi to skąd wiesz, że jest tam więcej homoseksualistów i pedofilów niż w innych grupach społecznych. Wróżka Ci powiedziała ?
Moim zdaniem chodzi tu o dwulicowość. Nie tolerują pedofilstwa i homoseksualizmu a jednak coraz więcej takich spraw wychodzi na jaw. W żadnym wypadku nie chodzi tu o procenty bo jeśli chodzi o Kler to takie sytuacje nie powinny mieć miejsca a nie być zatajane, więc jeśli chcesz mieć procentowy obraz ile jest dopuszczalne to wg mnie 0,0000%.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Lilith pisze:
defekator pisze:Skoro niewiele wychodzi to skąd wiesz, że jest tam więcej homoseksualistów i pedofilów niż w innych grupach społecznych. Wróżka Ci powiedziała ?
Moim zdaniem chodzi tu o dwulicowość. Nie tolerują pedofilstwa i homoseksualizmu a jednak coraz więcej takich spraw wychodzi na jaw. W żadnym wypadku nie chodzi tu o procenty bo jeśli chodzi o Kler to takie sytuacje nie powinny mieć miejsca a nie być zatajane, więc jeśli chcesz mieć procentowy obraz ile jest dopuszczalne to wg mnie 0,0000%.
Nie pytam na ile jest dopuszczalne. Skoro padło hasło, że księża są pedofilami częściej niż inni to pytam o ile częściej. Jaki jest % pedofili księzy a jaki powiedzmy pedofili murarzy.

Poza tym skoro u kleru dopuszczasz 0,00000% przypadków to ile przypadków pedofilii jesteś w stanie zaakceptować u murarzy? 0,04%, 0, 006% , 0,2 % ????
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ja myślę, że przynajmniej murarze budujący szkoły, przedszkola i domy dziecka powinni być sprawdzani pod kątem niekaralności za pedofilię... :D
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

defekator, jeśli chodzi o pedofilie to w każdym zawodzie tyle samo czyli nic ale jeśli chodzi o księży to niech nie robią z siebie świętszych niż są w rzeczywistości.


szar_a
Obywatel
Posty: 48
Rejestracja: 11-03-2010, 20:50
Lokalizacja: tarnów

Post autor: szar_a »

defekator pisze:Skoro niewiele wychodzi to skąd wiesz, że jest tam więcej homoseksualistów i pedofilów niż w innych grupach społecznych. Wróżka Ci powiedziała ?
defekator pisze:Nie pytam na ile jest dopuszczalne. Skoro padło hasło, że księża są pedofilami częściej niż inni to pytam o ile częściej. Jaki jest % pedofili księzy a jaki powiedzmy pedofili murarzy.
Poza tym skoro u kleru dopuszczasz 0,00000% przypadków to ile przypadków pedofilii jesteś w stanie zaakceptować u murarzy? 0,04%, 0, 006% , 0,2 % ????
Nikt nie napisał, że homoseksualistów i pedofilów jest więcej wśród księży niż w innych grupach społecznych. Takie hasło rzuciłeś Ty i oczekujesz od innych sypania procentami. Ja doczytałam się takiego zdania:
"oczywiście nie wszyscy księża są bee ale ich odsetek jest zdecydowanie za duży co najgorsze zwierzchnicy tuszują sprawy co w dłuższej perspektywie wychodzi z podwójną szkodą dla kościoła"
Jeśli więc Ty rozpocząłeś temat procentów to może sam udowodnij, że więcej jest pedofilii murarzy, a nie oczekuj od innych obalania tezy jaką sobie postawiłeś na ten temat. Zresztą licytowanie się kto ma więcej procent jest śmieszne. Pedofilia sama w sobie jest niedopuszczalna, ale jeśli ksiądz bierze się za dzieci to jest podwójnie naganne. Jeśli ktoś nie rozumie dlaczego ksiądz powinien mieć nieposzlakowaną opinię i przestrzegać tego co sam głosi, to ciężko dyskutować, bo zaraz posypią się przykłady innych zawodów, w których też konieczna jest nieposzlakowana opinia.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

defekator pisze:Skoro padło hasło, że księża są pedofilami częściej niż inni to pytam o ile częściej. Jaki jest % pedofili księzy a jaki powiedzmy pedofili murarzy.
nie padło takie stwierdzenie nie kłam .
Skoro nie widzisz żadnej różnicy między księżmi a murarzami no to wyrazy współczucia .... :lol: z tego co wiem murarze nie wygłaszają kazań nie spowiadają i nie wskazują jak żyć zgodnie z dekalogiem i innymi nakazami .... 8)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

szar_a pisze:
"oczywiście nie wszyscy księża są bee ale ich odsetek jest zdecydowanie za duży co najgorsze zwierzchnicy tuszują sprawy co w dłuższej perspektywie wychodzi z podwójną szkodą dla kościoła"
Była mowa o odsetku, zatem pytam ile on wynosi.
Jeśli więc Ty rozpocząłeś temat procentów to może sam udowodnij, że więcej jest pedofilii murarzy
Nie twierdziłem, że jest więcej pedofilii murarzy więc nie muszę niczego udowadniać :)
Pedofilia sama w sobie jest niedopuszczalna, ale jeśli ksiądz bierze się za dzieci to jest podwójnie naganne. Jeśli ktoś nie rozumie dlaczego ksiądz powinien mieć nieposzlakowaną opinię i przestrzegać tego co sam głosi, to ciężko dyskutować, bo zaraz posypią się przykłady innych zawodów, w których też konieczna jest nieposzlakowana opinia.
A to już jest jakaś dziwna podwójna logika. Czym różni się gwałt na 3 latku dokonany przez księdza od gwałtu na 3 latku dokonanym przez murarza jeżeli spojrzymy na to z perspektywy ofiary?
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Wszystko zależy. Jeżeli murarz jest jego ojcem, to ma to znaczenie, prawda? Jeżeli księdzu bezgranicznie ufa, to ma to znaczenie, prawda? Wszystko zależy...

W dziwne zabrnęliśmy miejsce, zważywszy na treść pierwszego wpisu...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

defekator pisze:
Więc nie mówcie innym i nie narzucajcie innym swoich chorych teorii i ''doktryn''.
I vice versa :D
No nie do końca. Bo oni, czyli "obrońcy życia" narzucają innym co mają robić i dokonują wyboru za resztę. Ja, czy inni o podobnych poglądach, dajmy każdemu możliwość wyboru !!!

Jeżeli dla Ciebie aborcja jest zła, to nie rób tego, ale nie zabraniaj innym !

Poza tym w naszym kraju nie żyją sami katolicy, więc mają inne wartości czy podejście do niektórych zasad wyznawanych przez katolików.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Defekator - jesli chodzi o mój sposób postrzegania, to jest bardzo podobny do Twojego.

Ostatnio czytałem artykuł, w którym padły informacje: "nauczyciel na start otrzymuje 2400zł".
Dla nierozeznanych - nauczyciel na start dostaje 1300 na rękę...

Nie ma też 18h - jest 20h od tego roku (ale o tym nikt nie mówi publicznie).

Nie chciałbym jednak zmieniać tematu dyskusji... o Marszu Życia bowiem...

W temacie marszu życia - życzę wszystkim fanatycznym przeciwniczkom aborcji by zgwałcił je niedorozwinięty bezdomny z przetrąconymi genami. Miłego wychowywania.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

A pisąłem wczoraj, żeby skasowac posta, bo będzie awantura(zbędna zresztą) to Ad uznał, że musimy uszanować każdy wpis w imię tolerancji :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Mr Greenback, skoro forum toleruje Ciebie, to Ty też mógłbyś tolerować pozostałych. Proste.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

ad2222 pisze:Mr Greenback, skoro forum toleruje Ciebie, to Ty też mógłbyś tolerować pozostałych. Proste.
Żyj i pozwól żyć innym :P


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Chciałbym przypomnieć wszelkim "antyklerykałom" że prawo do życia nie jest tylko domeną KK. Życie szanuje się też w innych wyznaniach, kulturach itp, w których nie zagościło jeszcze "liberalne zaciemnienie umysłu". Gdyby marsz życia, czy jak to nazwać, organizowali ateiści, czy agnostycy tez podniosłoby się larum ??.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

TAK.

ODPOWIEDZ