Tarnowianin w Tańcu z Gwiazdami

Wiadomości "z miasta".
Zablokowany

Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Hehe Założę się, że tak będzie, ale na poważnie, to chyba każdy z nas by coś takiego wykorzystał. Ma okazję, więc czemu nie. Ja mu tam źle nie życzę. Jedni płacą za reklamy, a inni nie muszą. Choć nie ma nic za darmo i w ich przypadku też wiele kosztowało skorzystanie z takich rozwiązań.

Ale jakby Marcin powiedział jeszcze, że "Pozdrawiam kibiców Unii Tarnów" to byłbym wniebowzięty ;)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ta, od razu Wolna Palestyna i Allah Akbar.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Nie mieszajcie polityki to tańca. Pereł z g...m się nie łączy. Z tego co pamiętam "politycy" w tzg szybko kończyli karierę.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

Nastepnym razem powinien szybciutko (bo czasu malo) wyrecytowac :

'pozdrawiam wuwuwuagoratarnowpl'


:P


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

A po co wuwuwu, skoro na czasie zależy?
Byleby tylko nie powiedział, że agoretarnowpl,naktorejaktywnyjestjegobratJakubKwasnynajmlodszyradnyMiastaTarnowa


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

Albo - zeby byc ok.... Bo sie "ferment" zrobił... Może by tak: "PozdrawiamRysiaIAnieŻebyNiePłakaliżeIchNieLubięAżTakJakJakubaKwasnegoNajmlodszegoRadnegoMiastaTarnowa" ? ;)


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Post autor: kari »

Dziś w autobusie słyszałem złe komentarze na temat Marcina.Były to młode dziewczyny i mówiły ze po co wysyłać smsa skoro on nawet osobiście nie podziękuje bo tu nawet nie przyjedzie bo teraz jego wielki świat to Warszawa i że o jego autografie może tylko pomarzyć .wspomniały także ze fajnie by było jak by ktoś zorganizował z nim spotkanie .A potem zeszły na inne tematy.Mi tam Marcin nie przeszkadza .Dobrze ze się wybił .A TzG jest jego deską ratunku bo już go trochę widzowie zapomnieli .


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

kari pisze:Dziś w autobusie słyszałem złe komentarze na temat Marcina.Były to młode dziewczyny i mówiły ze po co wysyłać smsa skoro on nawet osobiście nie podziękuje bo tu nawet nie przyjedzie bo teraz jego wielki świat to Warszawa i że o jego autografie może tylko pomarzyć .wspomniały także ze fajnie by było jak by ktoś zorganizował z nim spotkanie .A potem zeszły na inne tematy.Mi tam Marcin nie przeszkadza .Dobrze ze się wybił .A TzG jest jego deską ratunku bo już go trochę widzowie zapomnieli .
Przyjedzie do Tarnowa i będzie z nim spotkanie! I nie tylko spotkanie będzie także spektakl. W Tarnowie bywa dosyć często - ale ciężko, żeby się z każdym spotkał ;-) np. dzisiaj był w Tarnowie :) krótko bo krótko :P ale był!
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Post autor: kari »

O widzisz .Tylko że nikt nigdy nie wie ,że on jest w Tarnowie.A jak będzie spotkanie to już nikt nie będzie narzekał .


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

>>> A TzG jest jego deską ratunku bo już go trochę widzowie zapomnieli >>>

Nie sadze. Ze go zapomnieli :)
Po prostu - dzieki TzG zobaczyli go ludzie, ktorzy w innych warunkach nie mieliby szans go zobaczyc - glownie dlatego, ze teatr jest im obcy kulturowo ;)
Nie oszukujmy sie - widownia TzG i widzowie teatralni to jednak dwie rozne grupy odbiorcow :P


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Post autor: kari »

Troszkę go już zapomnieli.Bo Marcin to gra tak gościnnie w filmach.Ostatnio tak poważnie grał Na kocią łapę.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

kari pisze:Troszkę go już zapomnieli.Bo Marcin to gra tak gościnnie w filmach.Ostatnio tak poważnie grał Na kocią łapę.
Grał dosyć charakterystyczną rolę w serialu "Na wspólnej" a obecnie gra w w serialu "Szpilki na Giewoncie".

Ale fakt, teatr jest jego życiem i pasją ... ;-)

A tak komentując ostatnie wydarzenia, to muszę sprzedać trochę prywatności - cieszę się, że mam takiego brata, który jest jednocześnie moim najlepszym przyjacielem. Gdziekolwiek się z nim nie pokaże, czy pójdę na "warszawską" imprezę, czy to premierę w teatrze czy jakiś pokaz mody - mój brat chwali się mną, zawsze dodając to co powiedział w ostatnim odcinku. Ja chwalę się nim. Wspieramy się gdzie możemy i takich relacji rodzionnych/braterskich życzyłbym każdemu.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Jakub Kwaśny pisze:A tak komentując ostatnie wydarzenia, to muszę sprzedać trochę prywatności - cieszę się, że mam takiego brata, który jest jednocześnie moim najlepszym przyjacielem. Gdziekolwiek się z nim nie pokaże, czy pójdę na "warszawską" imprezę, czy to premierę w teatrze czy jakiś pokaz mody - mój brat chwali się mną, zawsze dodając to co powiedział w ostatnim odcinku. Ja chwalę się nim. Wspieramy się gdzie możemy i takich relacji rodzionnych/braterskich życzyłbym każdemu.
prawie jak Lech i Jarosław ;)


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Post autor: kari »

Na wspólnej faktycznie miał rozwiniętą akcje.To fajnie,że ty tak z bratem wszędzie a on z tobą .Marcin gra małe role może dlatego że sam dla siebie jest menadżerem .Nikt go nie reprezentuje .Tylko on sam.Może Marcin nas czyta?


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Post autor: kari »

Już 5 portali internetowych piszę o tym,że Marcin reklamuje brata.Ciekawe co powie w następnym odcinku.Się porobiło.

Zablokowany