Tarnowianin w Tańcu z Gwiazdami

Wiadomości "z miasta".

trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Paso cieniutkie :P.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Jakub Kwaśny pisze:
Deto pisze:
Jakub Kwaśny pisze: Co do promocji miasta w tym programie, to coś z Marcinem kombinujemy :P
Ja już nawet wiem co. W zależności od tego jak długo się tam utrzyma, to pewnie tuż przed wyborami padnie magiczne" Chciałem pozdrowić swojego brata Jakuba, który startuje w wyborach na prezydenta Tarnowa. " :P
Deto, myślałem, że masz mnie za kogoś inteligetniejszego! ;) poza tym, na pierwszym miejscu jest Tarnów! a nie wybory...
Hahahahahahahahahahahahahahaha! :)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

No co chcesz, przecież nie powiedział nic o kandydowaniu na prezydenta. Czyli obietnica dotrzymana ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ja nie słyszałem, ale powiedziano mi, że powiedział o kandydowaniu. Jeżeli widziałeś i potwierdzasz, że o kandydowaniu nie było mowy, to OK.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Była mowa o bracie, najmłodszym radnym w Tarnowie. Nic o kandydowaniu - może następnym razem :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Monia
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 06-02-2010, 09:17

Post autor: Monia »

Tak sie zastanawiam czy w oczach ludzi którzy oczekują tam rozrywki i po to siedzą przed telewizorami nie będzie to strzał we własne kolano. Zbyt namolne wchodzenie z polityką nie jest mile widziane.
Nie jestem pewien czy Pan Kwaśny jeden czy drugi wiedział co robi, ale doprowadził do tego, że znów mamy w mediach ogólnopolskich Tarnów w czarnej odsłonie :-/
To zdecydowanie nie jest promocja Tarnowa :oops:

http://www.fakt.pl/Skandal-w-Tancu-z-Gw ... 385,1.html
Ostatnio zmieniony 27-09-2010, 12:25 przez Monia, łącznie zmieniany 1 raz.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

I na pewno nie miałaś z tym artykułem nic do czynienia, prawda? : D


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Cóż, panowie chcieli dobrze, ale trochę przesadzili. Wystarczyło, by Marcin wspomniał o Tarnowie jako swoim rodzinnym mieście, pozdrowił brata, który mieszka w Tarnowie... I kropka. Po co cała reszta?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ale co Wy chcecie od Kuby?! To jego brat przecież powiedział! :)

Poza tym Kuba namawia gdzie się da do wysyłania smsów za 3,66 zł brutto. Jakoś TVN musi się odwdzięczyć. :)


Monia
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 06-02-2010, 09:17

Post autor: Monia »

Jakub Kwaśny pisze:Co do promocji miasta w tym programie, to coś z Marcinem kombinujemy :P
No to właśnie wykombinowali :-/

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ehh, przecież właśnie się spełnia pierwsza zasada marketingu celebrytów - nie ważne jak, ważne żeby pisali! :) P. Marcin na tym zyskał następnych kilka artykułów, Kuba też (przynajmniej będzie szerzej rozpoznawalny w Tarnowie :)... nikt nie stracił.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

Monia pisze:Nie jestem pewien czy Pan Kwaśny jeden czy drugi wiedział co robi, ale doprowadził do tego...l
Ja też nie jestem pewien czy mamy do czynienia ze zwyklą internautką czy też z kimś kto celowo kopie pod Kubą (skupia sie w swych postach tylko na jednym polityku z lokalnego podwórka), figurantem z opozycji i bynajmniej nie należy do płci pięknej.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

No nie wiem, nie wiem misha. Monia pisał/-a:
W związku z tym, że jestem fanką speedway'a
Zapewne zaraz dowiemy się, że jednorazowo na konto Moni zalogował się mąż/brat/kolega. Ale on/-a tak naprawdę, naprawdę jest kobietą i nie ma nic wspólnego z konkurencją radnego Kwaśnego. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Zniszczyłam już wiele butów (szpilek) chodząc to tych strasznych wybrukowanych kostka chodnikach. Nie jestem odosobnioną kobietą która ma taki problem
Swoją drogą - takie teksty u 15-latki?

Ile znacie 14/15-letnich "kobiet" notorycznie chodzących w szpilkach po mieście? ; >

P.S. Ja obstawiam, że to hermafrodyta : D


Autor tematu
Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

No to się Kuba nawet do Faktu załapał... Jeszcze parę dni i będzie najbardziej rozpoznawalnym politykiem Tarnowa ;)

W naszym środowisku każdy wie, kto jest kto, ale jak się z tarnowianami porozmawia, to 90% w ogóle nie ma pojęcia, kto ich reprezentuje itd... Niektórzy nawet Prezydenta Ścigały nie kojarzą (sic!)

A to z kolei może się przełoży na ciut wyższą frekwencję, jak się mały ferment zrobi...

Zablokowany