Update map Google

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

O w morde nie wiem dlaczego przeczytalem 31 grudzien :D lol
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Powstały nowe budynki 3D w Google Earth.
-bloki koło bani
-tesco na słonecznej
-lidl na szujskiego

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Pojawiło się kilka nowych budynków: małe Tesco :) , jeden na Klikowskiej, Brandsteattera, i jakiś domek na Skargi.
Nie chwaląc się wrzuciłem dziś trzy modele - jak mi zaakceptują (mam nadzieję), to znajdziecie je w ścisłym centrum miasta.
Na ostatnim spacerze robiłem fotki elewacji - niestety na Krakowskiej zrobić elewację to jest sukces, bo samochody zasłaniają, albo ma za bisko i mój obiektyw nie łapie całości, a sklejać mi się nie chce :)


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

A w jakiej rozdzielczości potrzebujesz te fotki? Bo w moim soniaku jest opcja tworzenia panoramy przez przeciągnięcie aparatem wzdłuż albo od góry do dołu, więc mógłbym pewnie coś zrobić. Tylko że rozdzielczość wysokości takiej panoramy to 1080 pixeli...

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Marcin Zaród, Google preferuje tekstury pomiędzy 256-512 pixeli, więc niezbyt wielkie. Nie dziwię się, bo jakby ludzie zaczęli szaleć, to potem jeden model miałby po kilkanaście MB.
Wrzuciłem kolejny model i czekam na zwrotkę albo akceptację. Jak się uda za pierwszym razem, to będę robić kolejne budynki w róznych częściach miasta - po prostu tam, gdzie mi się uda ładnie elewację chwycić.


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Postawcie nam tam jakiś piękny pomnik na rynku, może się Google nie zorientuje ; D

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Trzeba by się tylko zastanowić - czy Ryszarda I Niedostępnego czy Józefa II Ukonstytuowanego?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ