Odpust, petadry i dzieciaki

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7667
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

gushman pisze:Najpierw piszesz, że 24/7 a później, że 2 godz. na miesiąc. P
Chyba jedno nie wyklucza drugiego - kuranty 24/7 i raz w miesiącu apel. Ale dafi powoli staje się nudny, aż kuknę z ciekawości ile osób ma go w 'ignorowanych' :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11077
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

A ja się spytam kumpla czy faktycznie kuranty dzwonią cała dobę (w co mi się wierzyć nie chce). On ma okna od strony kościoła, to na pewno będzie wiedział.


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

A zaczęło się od petard więc wracając do tematu to nie chodzi tu o handel w niedzielę bo to prywatna sprawa każdego ale chodzi przede wszystkim o sprzedaż petard dzieciom poniżej 18 lat bo niby kto odpowie za to jeśli dziecku stanie się krzywda? Rodzice którzy dali pieniądze na petardy mniej lub bardziej świadomie, osoba która mu sprzedała te petardy łamiąc prawo czy cała reszta która nie zareagowała widząc?

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6863
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Chirurg - przyszywając palce.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

ad2222 pisze:Ale dafi powoli staje się nudny, aż kuknę z ciekawości ile osób ma go w 'ignorowanych' :)
Ja nudny ja tylko stwierdzam fakty nie mieszkasz koło tego kościoła to po co się odzywasz :?:
ad2222 pisze:aż kuknę z ciekawości ile osób ma go w 'ignorowanych
ochhhh i koniecznie napisz publicznie :lol:
Ja nikogo nie ignoruje bo jestem ciekaw co inni piszą .
gushman gościu jak chcesz koniecznie mieszać to wez beczkę 200 litrową nalej sobie wody wez wiosło i mieszaj

ODPOWIEDZ