Gdzie najlepiej zrobić kurs prawa jazdy?

Wiadomości "z miasta".

malaczarna
Obywatel
Posty: 51
Rejestracja: 24-06-2010, 15:55

Post autor: malaczarna »

O mój brat właśnie robi w Libero kurs :) skończył dziś teoretyczny i zaczyna jazdy od przyszłego tygodnia :) póki co sobie chwali :) i cena podobno atrakcyjna bardzo ;)
czasem dzika, czasem oswojona


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

W poniedziałek ostatni kurs za przystępną cenę - następne kursy będą wg porównywalnych cen. Aczkolwiek nie cenami się sugerowałem, tylko możliwością wyrobienia się bez problemu w czasie wakacji. Kilka telefonów 8) i wiem, że się wyrobię.


malaczarna
Obywatel
Posty: 51
Rejestracja: 24-06-2010, 15:55

Post autor: malaczarna »

Dwa tygodnie teoria popołudniami, a potem jazdy według własnego widzimisię ;) I widzę, że brat trochę się boi pierwszej jazdy :D Cóż za satysfakcja - ze mnie się śmiał jak robiłam prawko i miałam cykora trochę :P
czasem dzika, czasem oswojona


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Trochu ta teoria popołudniami mi nie podchodzi, bo wolałbym rano... przynajmniej w tym tygodniu. No ale trudno, może jakoś to wykombinuję. Znów trzeba będzie podzwonić i poukładać grafik tu i ówdzie 8)

Ja jeszcze teorii nie zacząłem a się przed praktyką denerwuję. W końcu dopiero co 2 tygodnie temu przeszedłem Need For Speeda, w którego grałem chyba ze 3 miesiące i trochu ciężko będzie się wyzbyć niektórych przyzwyczajeń ; P


Autor tematu
Lvcas
Prytan
Posty: 140
Rejestracja: 01-05-2010, 21:54
Kontakt:

Post autor: Lvcas »

u mnie też jak narazie wygrywa kramex. Wszysscy ktorzy tam robili, to sobie go chwalą.
serwis firmowy falowniki forum branżowe falowniki


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Ja robiłem w Auto-teście, małej firmie, wykłady miałem w budowlance, a plac w Mościcach koło dworca. Osobiście racze sobie chwalę wszystko było w miarę spokojnie, można się było dogadać jak o coś chodziło. Zdałem za pierwszym razem, prawko mam już rok, na razie bezwypadkowo , jakichś większych problemów nie miałem, a trochę jeżdżę, więc polecam ;) Miałem też kilka godzin w Kabie i było równie w porządku, ale z tego co widzę to każdy ma miłe wspomnienia ze swojej szkoły, więc chyba ogólnie nie jest źle z tym :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

To tak jak z komuną - komu się dobrze żyło, ten dobrze wspomina ; )


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

Zajęcia teoretyczne to bzdura. We wszystkich chyba placówkach jest sprawdzana obecność, ale nawet jak się nie będzie chodzić to i tak pójdziesz jeździć. Byle by być na zajęciach początkowych (tzw. organizacyjnych), później na lekarzu żeby dostać pieczątkę i na końcowych, czyli teście wewnętrznym, który trzeba zdać. Tak więc wystarczy przyjść trzy razy.

W Jurexie instruktor Sacha prowadzi to wszystko dobrze, z lekką dozą żartobliwości więc nie siedzi się tam jak na skazaniu i materiał jest podawany w taki sposób, że nie nudzi człowieka i nie patrzy się na zegarek. Polecam również instruktora Rybę, który jeździ na trzynastce. Ktoś go już tutaj polecał i podpisuje się pod każdą pozytywną opinią. Prawo jazdy robiłem ponad 2 lata temu, ale do tej pory znajomi jeżdżący u Ryby są w 100% zadowoleni i polecają go następnym kursantom.
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.


Bastekxyz
Archont
Posty: 938
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Polecam Kramex i instruktora Andrzej Osienkiewicz i jego syna Piotrka, świetnie się z nimi jeździło, wszystko świetnie wytłumaczą ;)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Takie delikatne nawiązanie do tematu. :) 3 "elki" w rzędzie widuję mniej więcej raz na tydzień. 4 mniej więcej raz na miesiąc, więc pewnie niebawem coś "ustrzelę". 5 widziałem raz w życiu. :) Na Jana Pawła II.

PS Hahaha, jest czwarta na tym zdjęciu! Przejeżdża skrzyżowanie przed nimi. :D
Załączniki
elki.jpg


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Pięć w jednym rzędzie widziałem tego lata, cztery to dość często widuję, właśnie na Jana Pawła. Ale to co wyprawiają elki na parkingach osiedlowych to zgroza. Czy ci instruktorzy nie powinni najpierw zabrać takiego kursanta "świeżaka" na plac i tam go oswoić z pojazdem??? Jeżeli tego nie robią i pozwalają ludziom szaleć miedzy samochodami, to w pełni zasługują na miano debili!

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Nie wiem czy to powszechna praktyka, ale ja już pierwszego dnia, po pierwszej godzinie na placu, pojechałem z instruktorem "malczakiem" na miasto. A do tego tak deszczem napierniczało, że niewiele widziałem. :D
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

gush - ja 1szego dnia poza miasto i 70-tką "prułem" (jak na 1szy raz to to szybko). Po 15 minutach na placu. Nie po godzinie ; P

2 dni temu widziałem też ciekawy obrazek - 3 mijające się autobusy : )


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Ja debiutowałem na mieście, Pan tylko spytał czy kiedyś jeździłem gdzieś/czymś a że odpowiedziałem twierdząco to od razu na Krakowską i przy 70 kazał mi zwolnić :)


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Keleos pisze:2 dni temu widziałem też ciekawy obrazek - 3 mijające się autobusy : )
nonsensopedia.wikia.com pisze:Autobusy są zwierzętami stadnymi. Autobusy jadące w tym samym kierunku jadą zawsze o jednej porze.
;)

ODPOWIEDZ