Hasło reklamowe dla Tarnowa

Wiadomości "z miasta".

Kajko
Obywatel
Posty: 77
Rejestracja: 06-02-2010, 00:53
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Kajko »

"Gazy" w Tarnowie to nie do końca PGNiG tylko dwie różne spólki: KSG i KOOG oraz spółka nie związana z PGNiG czyli Gaz System. To tak dla ścisłości. I nie podkarpackiego tylko karpackiego.
Don't PIS me offĄĄ


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Gościnny, jakbyś miał piec gazowy, tobyś wiedział, co ma PGNiG (do dobra, Karpacka Spółka Gazownictwa) do ciepła... Ewentualnie gdybyś obiady gotował na kuchence gazowej...


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

A niech sobie będzie nawet i Uzbecka Kopalnia Uranu. Większość ludzi kojarzy PGNiG z gazem, a gaz z ogrzewaniem.

Hasło: "A teraz gazem do Tarnowa!" :P

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11077
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Druid, mam piec gazowy (a dokładnie kocioł) i jakoś gazy nie kojarzą mi się z ciepłem i ogrzewaniem tylko skomplikowanymi fakturami i ciągłym podnoszeniem cen :) a to chyba nie najlepsze skojarzenie.


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Twój brak skojarzeń mojej propozycji hasła z PGNiG nie ma nic do głownego tematu, bo możliwość sponsorowania kampanii miasta jest kwestią całkowicie poboczną...


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Druid pisze:Na to Sołtysik: "To w Tarnowie festiwal filmowy macie, a wyście się aż do Gdyni wybrali?" (czy coś w ten deseń)....

Czyli jednak nie jest tak, że nikt nie wie, gdzie Tarnów. Ci, co chcą, to wiedzą...
tyle, że akurat ktos taki jak Sołtysik musi takie rzeczy wiedzieć :) W końcu to czym sie zajmuje obliguje go do tego :)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Deto pisze:
Druid pisze:Na to Sołtysik: "To w Tarnowie festiwal filmowy macie, a wyście się aż do Gdyni wybrali?" (czy coś w ten deseń)....

Czyli jednak nie jest tak, że nikt nie wie, gdzie Tarnów. Ci, co chcą, to wiedzą...
tyle, że akurat ktos taki jak Sołtysik musi takie rzeczy wiedzieć :) W końcu to czym sie zajmuje obliguje go do tego :)
Pan Sołtysik spożywał whisky przy barze w Galerii więc nie wiem co w tym dziwnego, że wie gdzie Tarnow. Ponadtojest od wielu lat zwiazany z filmem polskim wiec o festiwalu wie doskonale. Na pewno nie jest to wynik pracy Marki Miasta(przypomne 5 osób się poci zeby Swiat wiedzial gdzie jest TARNÓW :lol: ) :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Deto pisze:
Druid pisze:Na to Sołtysik: "To w Tarnowie festiwal filmowy macie, a wyście się aż do Gdyni wybrali?" (czy coś w ten deseń)....

Czyli jednak nie jest tak, że nikt nie wie, gdzie Tarnów. Ci, co chcą, to wiedzą...
tyle, że akurat ktos taki jak Sołtysik musi takie rzeczy wiedzieć :) W końcu to czym sie zajmuje obliguje go do tego :)
Niedalej jak rok temu prowadził galę na TNF! Dziwne żeby nie pamiętał tego! ;)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7665
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Jakub Kwaśny pisze:rok temu prowadził galę na TNF
Mr Greenback pisze:Pan Sołtysik spożywał whisky przy barze w Galerii
Jakub Kwaśny pisze:Dziwne żeby nie pamiętał tego!
Biorąc pod uwagę powyższe - może nie pamiętać :) Ale jednak pamiętał! I chwała mu za to!
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

ad2222 pisze:
Jakub Kwaśny pisze:rok temu prowadził galę na TNF
Mr Greenback pisze:Pan Sołtysik spożywał whisky przy barze w Galerii
Jakub Kwaśny pisze:Dziwne żeby nie pamiętał tego!
Biorąc pod uwagę powyższe - może nie pamiętać :) Ale jednak pamiętał! I chwała mu za to!
Hahahahaha :lol:

ps. Zapomniałem, że prowadził TNF w zeszłym roku ;)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

to było przed czy po whisky? a może w trakcie? :D

ODPOWIEDZ