Weekend zdrowia

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Szybszy
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 16-04-2010, 23:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Weekend zdrowia

Post autor: Szybszy »

Nie wiem czy gdzieś o tym pisano, czy to na forum, czy to na tarnow.pl, a szkoda, bo myślę, że mogłoby być bardziej wypromowane. Ja na przykład dowiedziałem się w pracy, bo któraś koleżanka przyniosła ulotkę.

Weekend zdrowia, różne badania profilaktyczne wykonywane za darmo oraz inne ciekawostki

http://www.galeria-tarnovia.com/aktualnosc/67

Dzisiaj (to znaczy już wczoraj, w piątek) np. można było oddać krew honorowo, szkoda, że tylko dzisiaj, nie wiem czy to było odpowiednio promowane wcześniej na tarnowskich stronach (a powinno). Dodatkowym bonusem do honorowej satysfakcji (poza mnóstwem czekolad :) całkiem dobrych:) ) był bilet miesięczny MPK na wszystkie linie.

Weekend zdrowia w pewnym sensie jest komercyjnym przedsięwzięciem, ale z drugiej strony wysoce prozdrowotnym i ważnym społecznie, więc warto go promować, a jednak na miejskiej stronie do tej pory nie widzę takiej notki. Być może pojawi się jutro lub później, ale szkoda, że nie było to promowane wcześniej.

W każdym razie polecam jeszcze 2 dni :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

eee dobrze wypromowane - co kilkaset metrów pielęgniarka z billboardu straszy.

Swoją drogą, to GT przekształca się nam w Galerię Społeczną - wystawy, pokazy, akcje medyczne... co następne? Ja proponuję sztukę teatralną ; P

Może faktycznie trzeba poczekać aż reszta najemców się wykruszy i stworzyć tam coś na podobę Domu Kultury? : P

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11077
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Tylko "target" akcji źle wybrany. Na takie darmowe badania najczęściej przychodzą "babcie" które i tak biegają od lekarza do lekarza.
Przyjdą, zbadają się i.... pójdą, bo sklepy mają raczej ubrania dla młodszych, niż ci co się przyszli zbadać.
GT próbuje jak może przyciągnąć jakichkolwiek klientów.


Autor tematu
Szybszy
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 16-04-2010, 23:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Szybszy »

Keleos pisze:eee dobrze wypromowane - co kilkaset metrów pielęgniarka z billboardu straszy.

Swoją drogą, to GT przekształca się nam w Galerię Społeczną - wystawy, pokazy, akcje medyczne... co następne? Ja proponuję sztukę teatralną ; P

Może faktycznie trzeba poczekać aż reszta najemców się wykruszy i stworzyć tam coś na podobę Domu Kultury? : P
może i patrzą siostry z billboardów, tylko ja na nie nie patrzę ;) patrzę za to w Internecie, tam sióstr nie było :P

egipski grobowiec w środku galerii był bardzo dobry :) i możliwość zwiedzania...

co do najemców, fakt, na Allegro już jest kilka aukcji dotyczących sprzedaży biznesu w środku, chyba m.in. punkt Ery i któraś jadłodajnia

klientów w Galerii jak na lekarstwo, a lud mówi, że Galeria padnie

Na Legionów przynajmniej Galeria będzie zasilana okolicznymi mieszkańcami

A ktoś mi wczoraj mówił, że buduje się jeszcze coś, w stronę wschodu i Dębicy, przy granicy miasta... Czy to też jakaś Galeria? Myślałem (wydawało mi się), że jakieś centrum konferencyjne lub inny obiekt.


bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »

Szybszy pisze:lud mówi, że Galeria padnie
Lud się myli, Galeria ma się świetnie tylko gorzej z najemcami. Developer wie jak się zabezpieczyć
Goscinny pisze:Tylko "target" akcji źle wybrany
Dokładnie Gościnny, ja tak zastanawiam się do jakiego targetu ta Galeria chce "mówić". Jesli do klasy średniej to wybaczcie ale to nie tędy droga. Takie eventy może i cieszyły się zainteresowaniem ale dobre kilka lat temu. Ciągle jadą na schematach i wydaje im się, że to jest dobrze. Otóż nie , nie jest. Nie wystarczy wyedukować się na managera. Do takiego zawodu trzeba mieć specjalne predyspozycje a tych jak widać paru osobom w GT brakuje. I niech nikt nie mówi, że to wina sklepów bo skoro w innych miastach o podobnej wielkości towar idzie to coś jest nie tak.
Szybszy pisze:egipski grobowiec w środku galerii był bardzo dobry :) i możliwość zwiedzania...

mam nadzieję, że żartujesz
Szybszy pisze:Na Legionów przynajmniej Galeria będzie zasilana okolicznymi mieszkańcami
Zasili Tesco i może MM, Jyska i Castoramę. Reszta sklepów skończy jak te w GT
Goscinny pisze:GT próbuje jak może przyciągnąć jakichkolwiek klientów.
I choć wymyślą taniec na rurze to i tak to nic nie da
Szybszy pisze:klientów w Galerii jak na lekarstwo
To dzięki ofercie i ULTRA cienkim, prawie przeźroczystym t-shirtom za 100-150 zł.
To nie ludzie się mylą, to juz nie te czasy kiedy można było sprzedać byle co za konkretne pieniądze. Przykre ale prawdziwe

Keleos i co z tego, że są billboardy. Są nawet w Bochni przy "czwórce". Nie ma co liczyć na mieszkańców Bochni i Brzeska. Oni wybiorą Kraków
Ostatnio zmieniony 08-05-2010, 18:34 przez bobasek, łącznie zmieniany 1 raz.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

bobasek, dziwi mnie to co napisałeś:
bobasek pisze:Nie wystarczy wyedukować się na managera. Do takiego zawodu trzeba mieć specjalne predyspozycje a tych jak widać paru osobom w GT brakuje.
Wydawało mi sie że uznajesz szefów tego przybytku za fachowców, przynajmniej tak wywnioskowałem po postach które pisałeś na temat GT. Co było przyczyna takiej nagłej zmiany poglądów.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »

Drogi Trixie, to pisałem w lutym i marcu. Galeria dopiero co startowała i czekałem na ruch managera. Nie ma wątów co do wykształecenia Dyrektora. Takowe ma i to bardzo dobre. Ale w błędzie byłem to przyznaje. Może jestem naiwny ale uważam, że każdemu trzeba dać szansę aby się wykazał. Nie domagam się jej dymisji. Mam nadzieję, że zmienią strategię. A tak gwoli ścisłości to ten marketing jest narzucany z góry. A szkoda, bo można by reagować na bieżąco


Autor tematu
Szybszy
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 16-04-2010, 23:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Szybszy »

bobasek pisze:
Szybszy pisze:egipski grobowiec w środku galerii był bardzo dobry :) i możliwość zwiedzania...

mam nadzieję, że żartujesz
Dlaczego mam żartować?

Odrobina wyobraźni i prawie jak w piramidzie :) Mi się podobało :) I szlus.
bobasek pisze:
Szybszy pisze:lud mówi, że Galeria padnie
Lud się myli, Galeria ma się świetnie tylko gorzej z najemcami. Developer wie jak się zabezpieczyć
Zabezpieczenie to jedna rzecz (czyli punkty w umowie o opłatach związane z zerwaniem jej). Ale gdy wszyscy najemcy będą padać po kolei, to bez najemców na dłuższą metę nie będzie przychodów. Czyli prawdopodobnie GT dostosuje ceny najmu (obniży), aby utrzymać najemców lub przyciągnąć nowych.

Może to po prostu nie jest kwestia zarządzania obiektem, tylko lokalnych warunków ekonomicznych i możliwości ludzi, jeśli chodzi o zasoby, które mogą przeznaczyć na zakupy.


bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »

Witaj Szybszy na forum
Szybszy pisze:Ale gdy wszyscy najemcy będą padać po kolei, to bez najemców na dłuższą metę nie będzie przychodów. Czyli prawdopodobnie GT dostosuje ceny najmu (obniży), aby utrzymać najemców lub przyciągnąć nowych
Nie jest to takie proste. To bank żąda takich umów od developera, Co do cen najmu to wg Cushman & Wakefield Polska ceny najmu w tym roku jeszcze wzrosną. Ale przyznaje są wysoce nie odpowiednie do realiów. O nowych będzie trudno bo wyschło źródełko z kredytami i dlatego te nowe obiekty maja problem z wypełnieniem GLA


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

bobasek - ja nie napisałem, że Galeria przyciąga ludzi reklamą. Padło hasło, że za cicho o akcji zdrowotnej to powiedziałem co o tym myśle.

Mam wrażenie, ze ktos stracił umowę z GT lub po prostu GT nie chciało z nim współpracować i teraz odreagowuje ; )


bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »

Szybszy pisze:Może to po prostu nie jest kwestia zarządzania obiektem, tylko lokalnych warunków ekonomicznych i możliwości ludzi, jeśli chodzi o zasoby, które mogą przeznaczyć na zakupy.
Szybszy pisze:bo myślę, że mogłoby być bardziej wypromowane.
Szybszy pisze:nie wiem czy to było odpowiednio promowane wcześniej na tarnowskich stronach (a powinno)
czyli dobrze zarządzają czy nie? bo nie kumam
Keleos źle Cię zrozumiałem, pewnie masz racje

ODPOWIEDZ