Tarnów okiem nowego mieszkańca

Wiadomości "z miasta".

japoneczka01
Proedroj
Posty: 488
Rejestracja: 16-12-2015, 12:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Tarnów okiem nowego mieszkańca

Post autor: japoneczka01 »

DrH - Mleczarnia nie jest wyburzona. Byłam wczoraj w jej okolicy. Ma się dobrze. Ze spółdzielni mleczarskiej została przekształcona w spółkę akcyjną. Natomiast została wyburzona Huta szkła Laura.


mietek
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 10-08-2014, 20:29

Re: Tarnów okiem nowego mieszkańca

Post autor: mietek »

Cubaza pisze:
05-12-2021, 11:51
Bo jest w sącza. A jak już wiemy poprzednio, jedynie w sączu są inwestycje, sącz rozrasta się do niebotycznych rozmiarów, zaraz powstanie tam kosmodrom. A te informacje do nas docierają tylko i wyłącznie dlatego, że kolega załapał bana na forum o inwestycjach. Bardzo podoba mi się podejście niektórych. Jak jego interesują inwestycje w okolicznych miejscowościach to znaczy, że na każdym forum będzie tak samo. Czyli każdy czeka tylko na to żeby napisał co się u niego dzieje.
Po prostu zareagowałem na prowokację koleżanki która operuje po dwoma osobowościami- a którą znam doskonale z innego forum...no chyba że siostra bliźniaczka.

Co do relacji sądecko- tarnowskich to absolutnie nie musimy za sobą przepadać...ale to nie znaczy że nie powinniśmy lepiej się wzajemnie orientować bo to naszym społecznościom wyjedzie na korzyść chociażby w relacjach biznesowych -przepływu towarów, usług i kapitału. Więcej optymizmu na codzień. Serdeczne pozdrawiam!


mietek
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 10-08-2014, 20:29

Re: Tarnów okiem nowego mieszkańca

Post autor: mietek »

LordRuthwen pisze:
05-12-2021, 11:40
To powiedz mi co mnie, mieszkańca regionu tarnowskiego, obchodzi jednostka wojskowa która tu niedaleko powstaje? Cieszę się że nasza a nie amerykańska, bo zrobiłoby się niebezpiecznie na drogach w jej okolicy. To tyle. Nie rozumiem dlaczego miałaby mnie ta informacja podniecać?

Wysłane z mojej budki telefonicznej
Nie podniecać ale interesować jak najbardziej- nie koniecznie Ciebie ale już mieszkańców Gromnika, Ciężkowic i Tuchowa to żywotnie bo oni już mogą konkretnie wiązać z tym jakieś plany życiowe.

To o czym piszę to po prostu relacje i informacje, brakuje ich i dla tego kompletnie się nie rozumiemy, a uważam że warto. Osobiście wolał bym żeby Koral zainwestował zamiast w Rzeszowie to w Tarnowie, Cycoń z ML System w Tarnowie a nie znowu w Rzeszowie itd- dla czego? Nie bo kocham Tarnów ale część stanowisk specjalistycznych mogłaby spokojnie jeździć z Sącza i odwrotnie bez zmiany miejsca zamieszkania. 30 lat relacji na linii Tarnów-Sącz to po prostu pasmo niewykorzystanych szans- tak uważam.



DrH
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 04-02-2020, 23:14

Re: Tarnów okiem nowego mieszkańca

Post autor: DrH »

japoneczka01 pisze:
05-12-2021, 15:25
DrH - Mleczarnia nie jest wyburzona. Byłam wczoraj w jej okolicy. Ma się dobrze. Ze spółdzielni mleczarskiej została przekształcona w spółkę akcyjną. Natomiast została wyburzona Huta szkła Laura.
Chyba rozmawiamy o dwóch całkiem innych miejscach, ponieważ ruin mleczarni przy Szklanej już dawno nie ma.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Re: Tarnów okiem nowego mieszkańca

Post autor: rzuf »

Ta mleczarnia w której faktycznie kropli mleka nie widziano ;) była wyburzona już jakiś czas temu (szkoda, bo fajne miejsce do zdjęć było). Nie chodziło zapewne o Mlektar przy Dąbrowskiego. :)


mietek
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 10-08-2014, 20:29

Re: Tarnów okiem nowego mieszkańca

Post autor: mietek »

Goscinny pisze:
05-12-2021, 19:00
Prosiłem o powrót do tematu!
Ok, sorry...po prostu chciałem kilka spraw sprostować. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ