Tarnowscy pracodawcy. Rzeczowa dyskusja!

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Tarnowscy pracodawcy. Rzeczowa dyskusja!

Post autor: Mr Greenback »

Zakładam ten temat, gdyż od jakiegoś czasu widzę osoby zadające pytania: Co wiecie coś o X, czy warto aplikować tam o prace itp.
Upraszam o niewpisywanie oszczerstw tylko dlatego, że było sie tam pracownikiem, ale na wskutek różnych zdarzeń nim sie nie jest i na forum można sobie pocisnąć. Zaznaczam, że nie chodzi tutaj o cenzurowanie pt. co komu i ile można, ale o to by ewentualne sytuacje były poparte dowodami, a nie tylko plotkami w stylu:wszyscy lekarze to łapówkarze, bo pani Zenobia z IV piętra mi tak mówiła. :mrgreen: Zatem: nieuczciwi, rzetelni, wiarygodni i naciągacze---PRZYGOTUJCIE SIE NA OPINIE o WAS!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 24-04-2010, 09:26 przez Mr Greenback, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Pamiętajcie o odpowiedzialności za swoje słowa. Z odpowiedzialnością karną włącznie. Będziemy dyskutować o prywatnych interesach i publicznym zaufaniu a to niewątpliwie delikatna sfera.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


WSK
Prytan
Posty: 228
Rejestracja: 21-04-2010, 08:49

Post autor: WSK »

Autamtyka w Tarnowie. Może ktoś polecić jakąś firmę? Ja znam tylko Skamer i Automatykę na Azotach. Ktoś może pracuję, albo zna kogoś kto tam pracuje? Jaka jest atmosfera, zarobki, czy poszukują kogoś?

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11077
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

WSK, Control Proces czy jak to się pisze. Oni też w automatyce siedzą. Kumpel tam pracuje już ponad 10 lat, więc chyba źle nie jest ;)


WSK
Prytan
Posty: 228
Rejestracja: 21-04-2010, 08:49

Post autor: WSK »

Goscinny pisze:WSK, Control Proces czy jak to się pisze. Oni też w automatyce siedzą. Kumpel tam pracuje już ponad 10 lat, więc chyba źle nie jest ;)
Słyszałem, że tam nikogo z doświadczeniem nie poszukują i też nie najlepiej płacą. Mam dwóch znajomych we Wrocku w CP i mają coś koło 1600-700 na rękę, co jak na Wrocław nie jest zbyt wiele.

Awatar użytkownika

grzybu
Prytan
Posty: 113
Rejestracja: 05-03-2010, 14:21

Post autor: grzybu »

Goscinny napisał/a:
WSK, Control Proces czy jak to się pisze. Oni też w automatyce siedzą. Kumpel tam pracuje już ponad 10 lat, więc chyba źle nie jest



Słyszałem, że tam nikogo z doświadczeniem nie poszukują i też nie najlepiej płacą. Mam dwóch znajomych we Wrocku w CP i mają coś koło 1600-700 na rękę, co jak na Wrocław nie jest zbyt wiele.
Control Process
Firma ta jest grupą firm i ciężko porównywać zarobki CP Wrocław np. z CP Kraków czy CP Tarnów. Mogą być diametralnie rózne, każda spółeczka ma swojego prezesa i może być róznie z wysokością pensji, obowiązków, wymagań itp. W samym Tarnowie czy okolicach jest kilka firm z pod sztandaru Control Process i z tym członem w nazwie, więc jeśli chce się mieć konkretne i wiarygodne informacje, trzeba uszczegółowić, o które CP chodzi, tak by nie generalizować, bo rozpiętości choćby w zarobkach są w grupie duże.


WSK
Prytan
Posty: 228
Rejestracja: 21-04-2010, 08:49

Post autor: WSK »

grzybu pisze:

Control Process
W samym Tarnowie czy okolicach jest kilka firm z pod sztandaru Control Process i z tym członem w nazwie, więc jeśli chce się mieć konkretne i wiarygodne informacje, trzeba uszczegółowić, o które CP chodzi, tak by nie generalizować, bo rozpiętości choćby w zarobkach są w grupie duże.
Tego to nie wiem, nie pracowałem tam nigdy. Chodziło mi ogólnie o inżynierów w branży automatyki przemysłowej.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

grzybu pisze:Mogą być diametralnie rózne, każda spółeczka ma swojego prezesa i może być róznie z wysokością pensji, obowiązków, wymagań itp.
Prezesem CP jest p Marian Wiatr, reszta tzw prezesów nie ma nic do powiedzenia.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ