BUDŻET OBYWATELSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

BUDŻET OBYWATELSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Post autor: kari »

Głosujmy na projekty z Tarnowa.

https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: BUDŻET OBYWATELSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Post autor: LordRuthwen »

Ale czemu? W całym BO widzę może ze trzy projekty, na które byłbym skłonny zagłosować, żaden nie jest z Tarnowa. Wg mnie projekty typu ułożenie chodnika, remont nawierzchni, stworzenie parkingu czy remont sali gimnastycznej powinny być z definicji odrzucane. Na takie rzeczy jest miejsce w budżecie danej gminy.


Autor tematu
kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: BUDŻET OBYWATELSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Post autor: kari »

Ja zagłosowałem na "Tarnów Polskiej Piosenki". Zgadam się, że remonty chodników nie powinny tutaj być, ale cóż.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: BUDŻET OBYWATELSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Post autor: Goscinny »

Czytam opisy tych tarnowskich projektów - szkolenia dla władz i "społeczników" za 100.000 które mają im pokazać, że warto ze sobą porozmawiać :) Genialne!

A stworzenie modelu 3D zamku na Marcince za ponad 300.000 zł to już przegięcie. Dla porównania w zasadzie całe (99% oryginalnej zabudowy) wirtualne Choszczno sprzed wojny kosztowało 200.000 zł i to nie z kasy państwowej, ale pomysłodawcy sami znaleźli sponsorów. (Widziałem je "na żywo" i naprawdę się postarali)
https://www.vrhunters.pl/arnswalde-vr-p ... l-reality/" onclick="window.open(this.href);return false;


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Re: BUDŻET OBYWATELSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Post autor: faleQ »

To jeszcze BO czy już kampania wyborcza? Obrazek

Tap tap na chinolu

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: BUDŻET OBYWATELSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Post autor: gushman »

Jeżeli p. Kądzielawski potrafił przemycić się na plakacie BO, to warto rozważać go jako poważnego kandydata na prezydenta Tarnowa. Skuteczny musi być. ;-)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

ODPOWIEDZ