Życiorysy "ważnych" osób

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Życiorysy "ważnych" osób

Post autor: Dominik_PCH »

Zakładam nowy temat. Chciałbym zebrać w jednym miejscu "prawdziwe" życiorysy osób publicznych. Praca nielekka, bo większość informacji będę musiał weryfikować u źródła, ale spróbuje. Przypuszczam, że takich osób jak ja jest dużo, którzy nie mają pojęcia kim dana osoba jest.

zacznę od komentarza z GK
http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosc ... ,11576592/

Taka prawda
mieszkaniec (gość) 14.12.16, 11:26:28
Pan Łabno, nie pamieta juz jak sprzedawal w empiku na rynku??? Mlodzi jak chca cos zrobic to sie im klody pod nogi rzuca.Panie Łabno czy Pan cos zrobil charytatywnie???

pytanie:
czy to prawda? jeśli tak to czy ktoś ma informacje w jakich latach radny Łabno pracował w Empiku i w jakim charakterze?

Nie można się ze mną kontaktować PW (mam zablokowaną możliwość odbierania wiadomości). Zostawiam swój mail jak by ktoś chciał napisać do mnie: dimea@europe.com

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Życiorysy "ważnych" osób

Post autor: LordRuthwen »

Kod: Zaznacz cały

to=<dimea@europe.com>, relay=mx00.mail.com[74.208.5.20]:25, delay=1.9, delays=0.43/0.02/1.1/0.29, dsn=5.0.0, status=bounced (host mx00.mail.com[74.208.5.20] said: 550-Requested action not taken: mailbox unavailable 550 invalid DNS MX or A/AAAA resource record (in reply to MAIL FROM command))
Nie wiem gdzie masz tego maila, ale skontaktuj się z nimi, bo mają źle domenę skonfigurowaną albo MX-a.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: Życiorysy "ważnych" osób

Post autor: Dominik_PCH »

Coś mi ostatnio migło, że to chiny? To mail roboczy i spamowy. Za jakiś czas go wygaszę. Dzięki za info, faktycznie to może być problemem z skontaktowaniu się ze mną.

ODPOWIEDZ