Tarnowskie gliny

Wiadomości "z miasta".

Autor tematu
gadoid
Obywatel
Posty: 32
Rejestracja: 11-03-2010, 00:44

Tarnowskie gliny

Post autor: gadoid »

http://www1.atlas.intarnet.pl/index_ful ... l&id=15631

i z komentarzy:

"(18-03-2010) ojciec 15_letniego bandyty :

pani rzecznik POLICJI zapomniała dodać (że po 3 dobach bicia,znęcania się fizycznego i psychicznego,nie dopuszczania rodziców,bez jeddzenia i picia doprowadził dwóch BANDYTÓW do ostateczności,jeden chciał popełnić samobujstwo a drugi sprowokowany przez SUPER GNOJA z odznaką policjanta sierż.michała biela.za przyzwoleniem swojego szefa jaśnie HRABIEGO mł.asp.mgr? marcina gancarza, ktury to na dzwięki dochodzące z pokoju przesuchań beszczelnie stwierdził WRESZCIE POLICJA WZIEŁA SIĘ DO PRACY I ODSZEDŁ .) Gdyby ktoś chciał poznać nagrania co potrafią policjańci z komisariatu TARNÓW-ZACHÓD ul.księdza indyka i nie tylko zapraszam. moje dane:MAJKA MIROSŁAW 33-113 ZGŁOBICE ul.DŁUGA 48 tel.505222830"
Ostatnio zmieniony 19-03-2010, 19:23 przez gadoid, łącznie zmieniany 1 raz.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Nie ujawniaj nagrań tylko zgłoś się z dowodami do Prokuratury jeśli popełniono przestępstwo


e12
Prytan
Posty: 139
Rejestracja: 15-01-2010, 12:01
Lokalizacja: Centrum

Re: Tarnowskie gliny.

Post autor: e12 »

gadoid pisze:http://www1.atlas.intarnet.pl/index_ful ... l&id=15631

i z komentarzy:

"(18-03-2010) ojciec 15_letniego bandyty :

pani rzecznik POLICJI zapomniała dodać (że po 3 dobach bicia,znęcania się fizycznego i psychicznego,nie dopuszczania rodziców,bez jeddzenia i picia doprowadził dwóch BANDYTÓW do ostateczności,jeden chciał popełnić samobujstwo a drugi sprowokowany przez SUPER GNOJA z odznaką policjanta sierż.michała biela.za przyzwoleniem swojego szefa jaśnie HRABIEGO mł.asp.mgr? marcina gancarza, ktury to na dzwięki dochodzące z pokoju przesuchań beszczelnie stwierdził WRESZCIE POLICJA WZIEŁA SIĘ DO PRACY I ODSZEDŁ .) Gdyby ktoś chciał poznać nagrania co potrafią policjańci z komisariatu TARNÓW-ZACHÓD ul.księdza indyka i nie tylko zapraszam. moje dane:MAJKA MIROSŁAW 33-113 ZGŁOBICE ul.DŁUGA 48 tel.505222830"
No i co ma na celu ten tekst :?:

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Wypromowanie intarnet.pl :)

Doceniam niezależność portalu, w Tarnowie trudno o krytyczne media. Ale jak tak dalej pójdzie, to zaraz zaczną nurzać się w ciesielczykowym krytykanctwie - a to jest z kolei przegięcie w drugą stronę.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

dafi33 pisze:Nie ujawniaj nagrań tylko zgłoś się z dowodami do Prokuratury jeśli popełniono przestępstwo
Nie ma po co. Oni nigdy nie dopatrują sie przestepstw. A nagranie nie jest dowodem w sprawie. Nie wiem na ile jest ta relacja prawdą, ale "kwalifikacje" mundurowych nie są znane od dzisiaj. Później sie dziwią skąd bierze się moda na róznego rodzaju postawy HWDP, CHWDP, JP itd.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Mnie ciśnie się jedynie na usta: gdyby dzieciak siedział w domu i grał z kumplem w "chińczyka" albo z ojcem na podwórku w piłkę zamiast kraść to tematu by nie było. Ale to zbytnie uproszczenie i niecała prawda. Policja też ma brud za paznokciami. Zresztą ostatnio we Francji przeprowadzono ciekawy eksperyment, który pokazał do czego prowadzi poczucie władzy.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

marcin11
Obywatel
Posty: 91
Rejestracja: 17-02-2010, 12:11
Lokalizacja: 50"N 21"E

Post autor: marcin11 »

Ten "ojciec 15_letniego bandyty" podchodzi trochę na jakąś marną prowokacje. A tak na marginesie, to młodych bandytów (starych też) krótko za twarz (czytaj mordę) trzymać.

Proponuję ogólnopolską akcję WYRWIJ CHWASTA


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Za wyrzucenie papierka na chodnik - kop w twarz
Za kradzież - 10 kopów w twarz i stalowa rurka w 4 litery
Za pobicie - 2 stalowe pręty w 4 litery i 3 przypalone żelazka na klatę

Dobrze zrozumiałem akcję "wyrwij chwasta"?

Bo serio, każdemu zdarza się zrobić coś głupiego. Sam za młodu miałem problem z policją (a dokładniej z prawem) za głupi wybryk. Jakby mnie wtedy "wyrwano" to może zbyt pochlebnie, ale twierdzę, że to miasto straciłoby przyzwoitego obywatela, który wyrósł na ludzi (no, na jednego człowieka).


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

marcin11 pisze:Proponuję ogólnopolską akcję WYRWIJ CHWASTA


Popieram, jestem za! Na niewiniątka trafiło? Takie ryzyko gdy się zaczyna kombinować. Jak ojciec nie ćwiczył, to Policja zrobiła to za niego. Zapraszam Policję na moją ulicę, jest trochę małolatów do przytemperowania! Wybryki urządzają o 2-3 w nocy kozacy. Nie daj Boże skrzywdzić, bo w płacz i światu się skarżą.


marecki 0701
Prytan
Posty: 251
Rejestracja: 25-10-2009, 00:37
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: marecki 0701 »

Boruta. Tylko jest problem bo policja rowniez sie boi. A to ze wp...l dostanie, a jesli juz poradzi to zaczna ja po sadach ciagac...
Kiedy wreszcie bandyta zacznie byc traktowany jak bandyta czyli ostro?
I dlaczego taki bandyta w PL ma wiecej praw niz taki np chory w szpitalu?(tak troche w przenosni) :-/
Będziem życ

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

marecki 0701 pisze:dlaczego taki bandyta w PL ma wiecej praw niz taki np chory w szpitalu?
Praw może nie ma więcej, za to ma większą stawkę żywieniową :(
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Z tymi prawami to bym uważał, wejdzie ci bandzior do domu, potknie się na pozostawionej przez dziecku zabawce i złamie nogę to może ci jeszcze proces wytoczyć o stwarzanie zagrożenia - jeden taki przypadek w naszym kraju już kilka lat temu był. I co najbardziej żałosne - wygrał odszkodowanie od osoby, którą chciał okraść.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

LordRuthwen pisze:Z tymi prawami to bym uważał, wejdzie ci bandzior do domu, potknie się na pozostawionej przez dziecku zabawce i złamie nogę to może ci jeszcze proces wytoczyć o stwarzanie zagrożenia - jeden taki przypadek w naszym kraju już kilka lat temu był. I co najbardziej żałosne - wygrał odszkodowanie od osoby, którą chciał okraść.
Jeżeli zamontujesz kratę w oknie i bandyta zleci przy próbie włamania to nie możesz ponosić za to odpowiedzialności. Ale gdybyś patrzyła jak on sie wspina i włączył prąd doprowadzony do tych krat, a on by spadł i sie połamał to odpowiadasz za uszkodzenie ciała. Tak to już jest w doktrynie.

Do tych wszystkich piewców akcji odchwaszczania-znajdziecie sie w sytuacji, kiedy będziecie podobni do kogoś poszukiwanego albo zostaniecie niby-rozpoznani przez świadka, a nastepnie policja pokopie was po dupsku i zleje pasami to zmienicie zdanie o dopuszczalności brutalności policji. Wg badań tam gdzie policja działa bezpardonowo-tam narasta wobec niej opór społeczny, a w ostateczności społeczeństwo staję okoniem do mundurowych( Ameryka Płd., Azja) i jest bardziej podatna na działanie mafii, która staje się gwarantem spokoju.
A tam gdzie policja współdziała i prowadzi NORMALNY dialog ze społeczeństwem (USA nie licząc getta ;) , Skandynawia, Anglia) rezultaty są bardzo budujące. Policja może liczyć na wsparcie społeczne i łatwiej jej sprawować opiekę i utrzymać porządek.
W Polsce jest niestety jak jest,.Oczekiwania co do policji sa duże, ale nie ta kadra, nie to wyposażenie i nie to wsparcie z góry od rządu. Policja boi sie nosić broni, by nie być oskarżonym o jej nadużywanie! To jest wg mnie skandal i jasny sygnał dla bandytów , że warto łamać prawo. Nie udało się nam wypracować modelu bezpieczenstwa przez 20 lat! NAsz model to : Albo ZOMO albo róbta co chceta. Nic pośrodku.....
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Keleos pisze:Bo serio, każdemu zdarza się zrobić coś głupiego. Sam za młodu miałem problem z policją (a dokładniej z prawem) za głupi wybryk. Jakby mnie wtedy "wyrwano" to może zbyt pochlebnie, ale twierdzę, że to miasto straciłoby przyzwoitego obywatela, który wyrósł na ludzi (no, na jednego człowieka).
Ty chyba nie doczytałeś tego tekstu. Koleś regularnie łamie prawo, to nie był przypadek. Postępowanie Policji też pewnie byłoby inne, gdyby chodziło o głupi wybryk. A tutaj rośnie doskonały materiał na przestępcę.

Awatar użytkownika

marcin11
Obywatel
Posty: 91
Rejestracja: 17-02-2010, 12:11
Lokalizacja: 50"N 21"E

Post autor: marcin11 »

Keleos pisze:Za wyrzucenie papierka na chodnik - kop w twarz
Za kradzież - 10 kopów w twarz i stalowa rurka w 4 litery
Za pobicie - 2 stalowe pręty w 4 litery i 3 przypalone żelazka na klatę

Dobrze zrozumiałem akcję "wyrwij chwasta"?

NIE najlepiej
Za kradzież- poklepać po plecach, tak dobrze synku
Za pobicie- poklepać po plecach, tak dobrze synku

...nie kop pana bo się zmęczysz synku...

[ Dodano: 19-03-2010, 18:36 ]
Mr Greenback pisze:Do tych wszystkich piewców akcji odchwaszczania-znajdziecie sie w sytuacji, kiedy będziecie podobni do kogoś poszukiwanego albo zostaniecie niby-rozpoznani przez świadka, a nastepnie policja pokopie was po dupsku i zleje pasami to zmienicie zdanie
gdyby babcia wąsy miała...
załóżmy ze jakiś bandyta porwie Tobie syna, okradnie mieszkanie itp..., to bardzo szybko zmienisz zdanie

ODPOWIEDZ