Ulica Lecha Kaczyńskiego?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Ulica Lecha Kaczyńskiego?

Post autor: defekator »

Tak odnośnie konsultacji społecznych - w Krakowskiej napisali, że zostaną one przeprowadzone ... z mieszkańcami 5 posesji przy ulicy Błonie. :-? Czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć, że tak będzie wyglądała całość konsultacji?
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Ulica Lecha Kaczyńskiego?

Post autor: Goscinny »

Potwierdzam - konsultacje są TYLKO z mieszkańcami. Firmy nie mają nic do powiedzenia.
Dodatkowo - nie są w żaden sposób wiążące dla RM.

Awatar użytkownika

Leon
Archont
Posty: 606
Rejestracja: 24-10-2014, 23:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Ulica Lecha Kaczyńskiego?

Post autor: Leon »

A może odcinek od ronda do ronda. Ładne miejsce, dosyć reprezentacyjne i nie trzeba dużo zmian.
Załączniki
Aleja 1.jpg
Aleja 1.jpg (262.02 KiB) Przejrzano 5150 razy

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Ulica Lecha Kaczyńskiego?

Post autor: defekator »

Mnie dziwi właśnie, że tam tego nie chcą zrobić. Ulica ładna, nawierzchnia dobra - dodatkowo to główny wjazd do Tarnowa od strony A4. I w przeciwieństwie do ciągu Błonie-Spokojna zmiana nikomu by nie kompolikowała życia i nie narażała na koszty. Po cholerę upierać się przy poronionym pomyśle zmiany nazwy trzech ulic.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Ulica Lecha Kaczyńskiego?

Post autor: wejss »

defekator pisze:Mnie dziwi właśnie, że tam tego nie chcą zrobić. Ulica ładna, nawierzchnia dobra - dodatkowo to główny wjazd do Tarnowa od strony A4. I w przeciwieństwie do ciągu Błonie-Spokojna zmiana nikomu by nie kompolikowała życia i nie narażała na koszty. Po cholerę upierać się przy poronionym pomyśle zmiany nazwy trzech ulic.
Też myślałem o odcinku od ronda Błonie do wjazdu na A4. Idealna ulica dla Lecha. Jest nowa, ładna i w zasadzie chyba nie ma nazwy. Sama idea ulicy dla Lecha jest dobra. Narutowicz był prezydentem kilkanaście dni a ma ulice w każdym mieście. Dlaczego nie Lech? Oczywiście nie powinno się zmieniać obecnych nazw i tu jestem przeciw.

Awatar użytkownika

Leon
Archont
Posty: 606
Rejestracja: 24-10-2014, 23:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Ulica Lecha Kaczyńskiego?

Post autor: Leon »

Można pobocza obsadzić jakimś szlachetnym drzewem no i ładne połączenie: Lecha Kaczyńskiego a potem Jana Pawła II.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Ulica Lecha Kaczyńskiego?

Post autor: Goscinny »

Wasze propozycje mają jedną wadę, która dyskredytuje je na wejściu. Są rozsądne i przemyślane.
A tutaj nie chodzi o rozsądek - chodzi o zadymę i pokazanie, że "my rządzimy i możemy zrobić wszystko" - choćby był to najbardziej poroniony pomysł.


JacLe
Prytan
Posty: 271
Rejestracja: 28-03-2014, 23:22
Lokalizacja: Starówka

Re: Ulica Lecha Kaczyńskiego?

Post autor: JacLe »

wejss pisze:
Sama idea ulicy dla Lecha jest dobra. Narutowicz był prezydentem kilkanaście dni a ma ulice w każdym mieście. Dlaczego nie Lech? Oczywiście nie powinno się zmieniać obecnych nazw i tu jestem przeciw.
Bardzo rozsądny głos. Popieram.
L'union fait la force


dzik
Archont
Posty: 561
Rejestracja: 29-12-2010, 18:19
Lokalizacja: świat

Re: Ulica Lecha Kaczyńskiego?

Post autor: dzik »

JacLe pisze:
wejss pisze:
Sama idea ulicy dla Lecha jest dobra. Narutowicz był prezydentem kilkanaście dni a ma ulice w każdym mieście. Dlaczego nie Lech? Oczywiście nie powinno się zmieniać obecnych nazw i tu jestem przeciw.
Bardzo rozsądny głos. Popieram.
No to DO ROBOTY JacLe :P
Rondo Błone i wjazd A4
Polak Szkot dwa bratanki*

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Re: Ulica Lecha Kaczyńskiego?

Post autor: karamba »

Ja jestem za tym żeby od ronda Błonie do ronda Żołnierzy Wyklętych ulice nazwać Al. Lecha Kaczyńskiego ale dopiero wtedy jak na tym odcinku będą dwa pasy w każdą stronę :P
Nie wcześniej.

Awatar użytkownika

Leon
Archont
Posty: 606
Rejestracja: 24-10-2014, 23:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Ulica Lecha Kaczyńskiego?

Post autor: Leon »

karamba- chcesz sobie wybudować autostradę przez miasto ? :?:

- a co do odcinka, wylot na łącznik A4, to bardzo prosta sprawa, po prostu trzeba ją tak zacząć nazywać w mowie potocznej. Tak kiedyś nadawano nazwy ulicom :)


Awatar użytkownika

Leon
Archont
Posty: 606
Rejestracja: 24-10-2014, 23:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Ulica Lecha Kaczyńskiego?

Post autor: Leon »

Miasto jest bogate, to je stać :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: Ulica Lecha Kaczyńskiego?

Post autor: hurricane »

W zasadzie jeśli się już uprą to niech ten łącznik nosi imię Lecha Kaczyńskiego, mimo, że jestem sceptyczny do pomysłu samego w sobie... drogą kompromisu można coś takiego dopuścić.
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl


dzik
Archont
Posty: 561
Rejestracja: 29-12-2010, 18:19
Lokalizacja: świat

Re: Ulica Lecha Kaczyńskiego?

Post autor: dzik »

Leon pisze:
- a co do odcinka, wylot na łącznik A4, to bardzo prosta sprawa, po prostu trzeba ją tak zacząć nazywać w mowie potocznej. Tak kiedyś nadawano nazwy ulicom :)
Dobry pomysł,w końcu jakiś kompromis :P
P.s-jak wyzej :D
Polak Szkot dwa bratanki*

ODPOWIEDZ