szpital nowy pomocy

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
karolakarolina
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 10-07-2015, 10:33

szpital nowy pomocy

Post autor: karolakarolina »

witam mam 18 lat bylam dzis prywatnie w tarnowie u laryngologa gdzie trafilam przejazdem bo mam ostre zapalenie ucha..dostalam antybiotyk i mam sie zglosic w poniedz do szpiltala nowego i tam isc na wizyte kontrolna do laryngologa..i teraz pytanie..nie jestem z tarnowa i ledwo wiem gdzie jest szpital, moze mi ktos podpowiedziec co robic i gdzie jest oddzial laryngologii zebym nie musiala bladzic? i co mam zrobic? wiem ze musze isc po skierowanie i w szpitalu mam isc do rejestracji? Jest tylko jeden puknt rejestracji? Potem stamtad do laryngologa? gdzie w ogole jest ten odzial? prosze o pomoc bo jestem tu tylko chwiloo i chce dobrze to zorganizowac


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: szpital nowy pomocy

Post autor: toomas »

Chyba najprościej poczytać tu https://www.lukasz.med.pl/s50-otolaryngologii.html i tu https://www.lukasz.med.pl/s11-poradnie- ... cyjne.html
Są telefony, można zadzwonić, dowiedzieć się....


Wybacz, ale zadziwiają mnie ludzie którzy zamiast czegoś poszukać wypisują takie prośby na forum.


Autor tematu
karolakarolina
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 10-07-2015, 10:33

Re: szpital nowy pomocy

Post autor: karolakarolina »

niestety nie mam pieniedzy na tel..wybacz ze jestem jeszcze mloda i glupia pozdrawiam


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: szpital nowy pomocy

Post autor: toomas »

karolakarolina pisze:niestety nie mam pieniedzy na tel..wybacz ze jestem jeszcze mloda i glupia pozdrawiam
A na internet masz?

Rejestracje są z tego co pamiętam w holu głównym (wejście przy zajezdni autobusowej) i tam też jest większość poradni. Jak masz skierowanie to na NFZ może być różnie z terminami. Ja bym podzwonił (no tak nie ma pieniędzy..)do kilku przychodni i popytał gdzie można najszybciej laryngologa złapać.


Autor tematu
karolakarolina
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 10-07-2015, 10:33

Re: szpital nowy pomocy

Post autor: karolakarolina »

nie moge sie dodzwonic wszedzie zajete..jesli jakby ktos tu zagladnal to prosze o info czy do rejestracji potrzebne jest tylkko skierowanie czy jeszcze zaswiadczenie o ubezpieczeniu pozdrawiam

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: szpital nowy pomocy

Post autor: ad2222 »

Dowód osobisty najlepiej - jest zdjęcie i jest nr PESEL. Chyba, że się świecisz w EWUSiu na czerwono, to wtedy dokument poświadczający ubezpieczenie zdrowotne. Możesz też podpisać samo oświadczenie, że jesteś ubezpieczona, ale jak się okaże, że jednak nie, to konsekwencje są bolesne.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ