Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

wejss
Rhetor
Posty: 1625
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: wejss »

ad2222 pisze:Czekam jeszcze na decyzję admina, ale wstępnie żegnamy się z użyszkodnikiem bor-bac na 2 tygodnie.
Internet pełen jest prawdy i nieprawdy. Czasem mam taką ochotę i ją realizuję ze względu na miejsce(ranczo), że znikam z neta i świata na długo. Nie wiem nic, co się dzieje, co mówią, co szczekają w TV, radio. Jednym słowem reset. Polecam!!!

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11638
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: defekator »

wejss pisze:
ad2222 pisze:Czekam jeszcze na decyzję admina, ale wstępnie żegnamy się z użyszkodnikiem bor-bac na 2 tygodnie.
Internet pełen jest prawdy i nieprawdy. Czasem mam taką ochotę i ją realizuję ze względu na miejsce(ranczo), że znikam z neta i świata na długo. Nie wiem nic, co się dzieje, co mówią, co szczekają w TV, radio. Jednym słowem reset. Polecam!!!

Ale tu raczej nie chodzi o nieprawdziwe treści tylko o linkowanie inwazyjnego agresywnego spamu, który nie tylko może zaśmiecić konta na portalach społecznościowych ale dla tych bardziej naiwnych, którzy byli by na tyle głupi aby podać numer telefonu może wiązać się z niemałymi kosztami finansowymi.

Inna sprawa, że chyba odbyło się to bez złej woli wklejającego.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: ad2222 »

defekator pisze:Inna sprawa, że chyba odbyło się to bez złej woli wklejającego.
Ignorantia iuris nocet.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: Cubaza »

Ale, ale mi chodziło ten powalony portal, który udostępnia coś bez mojej wiedzy, a nie użytkownika od nas z forum...


LaRg
TW
Posty: 135
Rejestracja: 23-09-2015, 10:19

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: LaRg »

Cool ... https://www.facebook.com/vitejte.v.real ... 766556135/" onclick="window.open(this.href);return false;


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: Rodowity »

co to za hopsa hopsa nam wysłałeś :lol: Ale go dobijał... hahhaha. Ciekawe czy ktoś daje sie nabrać na ten film


LaRg
TW
Posty: 135
Rejestracja: 23-09-2015, 10:19

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: LaRg »

Rodowity pisze:co to za hopsa hopsa nam wysłałeś :lol: Ale go dobijał... hahhaha. Ciekawe czy ktoś daje sie nabrać na ten film
;) ale zabawa fajna jest :lol:


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: Kirk »

Mnie to przypomina gry komputerowe z dzieciństwa, gdzie chodziło się jakimś ludkiem i naparzało wszystkich po drodze.
Z kolei ci kolesie są trochę jak chrabąszcze w lecie, duże, głośne, ale wystarczy jeden strzał...


LaRg
TW
Posty: 135
Rejestracja: 23-09-2015, 10:19

Kopacz broni granicy przed imigrantami

Post autor: LaRg »

Kopacz chce wzmocnienia granicy węgiersko/syryjskiej :roll: :lol:
https://mtc.cdn.vine.co/r/videos_h264hi ... g1jD5M5ydh" onclick="window.open(this.href);return false;
Coś się zmieniło w układzie granic w ostatnim czasie i ja przegapiłem? :roll:

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kopacz broni granicy przed imigrantami

Post autor: dropszot »

LaRg pisze:Kopacz chce wzmocnienia granicy węgiersko/syryjskiej :roll: :lol:
https://mtc.cdn.vine.co/r/videos_h264hi ... g1jD5M5ydh" onclick="window.open(this.href);return false;
Coś się zmieniło w układzie granic w ostatnim czasie i ja przegapiłem? :roll:
Akurat tutaj czepiasz się nieistotnego szczegółu.

Politykom zdarzają się tego typu wpadki. Ot, praktyczny przykład prawa wielkich liczb: im więcej mówisz tym większe ryzyko popełnienia lapsusu ;)


R p T
Proedroj
Posty: 310
Rejestracja: 12-01-2015, 21:49

Re: Kopacz broni granicy przed imigrantami

Post autor: R p T »

dropszot pisze: Politykom zdarzają się tego typu wpadki. Ot, praktyczny przykład prawa wielkich liczb: im więcej mówisz tym większe ryzyko popełnienia lapsusu ;)
Nie tylko politykom - każdemu, także i mnie kilkukrotnie zdarzyło się nieopatrznie wstawić "topikowy" termin w miejsce mniej popularnego.
Oczywiście zaraz w takim przypadku pojawiają się - ujmę to kolokwialnie - "myślowe mechanizmy kontrolne", bo coś nie gra i osoba popełniająca błąd ma szansę się poprawić.
Jeśli ten mechanizm nie zadziała, to często specyficzna reakcja słuchaczy np. "wielkie oczy" wyrażające zdziwienie podpowiada, iż należy przeanalizować ostatnie słowa swojej wypowiedzi.

Materiał,który podlinkował @ LaRg w mojej ocenie zbyt szybko się urywa.

Pierwszym moim skojarzeniem była granica węgiersko-słowacka, ale jest jeszcze jedna z członem na "S" węgiersko-serbska i prawdopodobnie to o nią w wypowiedzi chodziło.
:arrow: https://pl.wikipedia.org/wiki/Tymczasow ... -serbskiej" onclick="window.open(this.href);return false;
Rowerkiem po Tarnowie

Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie. /George R.R. Martin


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: Cubaza »

Żałosne... Czepianie się się wszystkiego tylko po to żeby się czepiać. Pomyliła się. Nie myli się tylko ten co nic nie robi.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: ad2222 »

@Cubaza: przekaz na dzisiaj (sms, też dostaję :)) - "pokryć wtopę Zelnika".
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


LaRg
TW
Posty: 135
Rejestracja: 23-09-2015, 10:19

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: LaRg »

Ostatni unijny szczyt pokazał, że czarno-biała narracja zaczyna się zmieniać. Jak mówi jeden z unijnych dyplomatów, większość przywódców krajów członkowskich teraz przyznaje, że to Orban, a nie Merkel miał rację. I że trzeba postawić na uszczelnienie zewnętrznych granic Unii. W tym kierunku idzie zwiększenie kompetencji i środków na agencję Frontex (zajmującą się właśnie granicami unijnymi). Miałaby się zajmować także odsyłaniem tych z przybyszów, którzy nie zostali uznani za uchodźców wojennych i pomagać krajom, które mają największe problemy z pilnowaniem własnych granic - głównie chodzi o Grecję, która potrzebuje wzmocnienia straży przy nadbrzeżach.
O czym to wszystko świadczy? O tym, że coraz więcej krajów zdaje sobie sprawę, że trzeba wzmocnić granice unijne i pilnować je. I, że rozdzielanie kolejnych fal uchodźców po Europie nie jest żadnym rozwiązaniem, bo za jedną falą będą kolejne i kolejne i to będzie destabilizować sytuację w Europie.


http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/art ... dzcow.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Zaczyna wracać rozsądek ? Oby TAK!


bor-bac
TW
Posty: 267
Rejestracja: 30-05-2015, 11:52

Nareszcie mamy prawdziwy POLSKI RZĄD !!!

Post autor: bor-bac »

LaRg pisze: Zaczyna wracać rozsądek ? Oby TAK!
>>>

Oto wypowiedź nowego ministra spraw zagranicznych RP,
- a na Yahoo już ponad 1000 komentarzy pod nią i 99% z nich to brawa i pochwały - zobaczcie sami:


http://news.yahoo.com/polish-minister-s ... 04972.html" onclick="window.open(this.href);return false;

8) :!:
Jest dobrze, bo jest wreszcie realna szansa, że polski rząd będzie rządził Polską w interesie polskiego społeczeństwa. Że będzie miał na względzie nasze wspólne bezpieczeństwo i dobro, a nie tylko interesy swoje i swoich polityczno-biznesowych mocodawców. Jest nadzieja, bo zdążyliśmy niemal w ostatnim momencie. Pierwsze opinie wypowiadane przez nowych ministrów - świadczą o tym, że myślą i obiecują działać w takim kierunku, jak myśli większość z nas. Uważam, że świadczy to nie tylko o tym, że rozumieją nasze potrzeby, ale przede wszystkim - że właściwie pojmują sens demokracji. Natomiast w mojej ocenie - wybór nowego rządu i prezydenta to dopiero początek drogi. Potrzebne są nam jeszcze polskie media które nie będą jątrzyć i skłócać - lecz przekazywać informacje rzetelnie, a jak trzeba to recenzować.

ODPOWIEDZ