Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: Dominik_PCH »

lll pisze:Normalny człowiek reaguje zgodnie z naturą. Jak mnie napadają na ulicy, to nie mówię, że mam sądy, tylko leję w mordę. Teraz takie pokolenie chłopców się nam zrobiło, że ich rurki w pi..ę gniotą.
Dobrze.


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: Rodowity »

kato pisze:
lll pisze:I to że 70 lat temu czerwonoarmiści gwałcili kobiety, według ciebie jest odpowiednim uzasadnieniem, żeby nie reagowali jak widzą molestowaną kobietę? Lecz się chłopcze.
Cywilizowani ludzie mają sądy. Skoro to bydło musiało coś zrobić, to wystarczyło gości obezwładnić i dostarczyć na policję.

A na czym polega cywilizacja sądów? Możesz wyjaśnić?

jedno słowo o sprawiedliwości, a parsknę śmiechem

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: defekator »

lll pisze:Normalny człowiek reaguje zgodnie z naturą. Jak mnie napadają na ulicy, to nie mówię, że mam sądy, tylko leję w mordę. Teraz takie pokolenie chłopców się nam zrobiło, że ich rurki w pi..ę gniotą.

Normalny człowiek nie reaguje zgodnie z naturą, hamuje swoje proste popędy i instynkty oraz reaguje zgodnie z normami cywilizacyjnymi. Owszem w razie zagrożenia swojego lub innych osób podejmuje działania mające na celu zażeganie zagrożenia, z użyciem przemocy włącznie. Mam jednak spore wątpliwości czy lincz oraz ciężkie pobicie po tym gdy zagrożenie zostało odsunięte należy do normalnych zachowań przynajmniej w naszym kręgu cywilizacyjno kulturowym (do cywilizacji turańskiej dominującej na wschodzie pasuje jak najbardziej) Pomijam już to, że robienie z gości, których reakcja wygląda ewidentnie na dość prymitywny odruch "lać w mordę bo obcy macają nasze baby" (gdyby baby macał swój reakcja mogłaby być zupełnie inna) szarmanckich obrońców kobiet - jak to robią autorzy niektórych artykułów wałkujących ten temat jest dość śmieszne.

Ciekawe też czy historia jest prawdziwa, czy też za jakiś skończy się tak jak doniesienia o 13-latce gwałconej przez 3 dni przez imigrantów. Nie twierdzę, że coś takiego nie mogło się zdarzyć ale byłbym ostrożny w stosunku do informacji bazujących na rosyjskich, dość zresztą niejasnych źródłach będących w dodatku dość zbieżnymi z główną linią rosyjskiej propagandy.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: Dominik_PCH »

Jedni będą lać w mordę równo po to żeby drudzy mogli wygłaszać intelektualne myśli nieuczesane. I kto jest lepszy, a kto mądrzejszy?

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: defekator »

No proszę. Ruscy podpici dresiarze są już nie tylko obrońcami uciśnionych kobiet ale i obrońcami praw obywatelskich w tym swobody wypowiedzi i fundamentem naszej cywilizacji. Tylko czekać jak owych bohaterów kanonizują jeszcze za życia :D
A może w kolejnym BO pomnik by im u nas wystawić ?
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: lll »

Nie spłycałbym aż tak problemu. Nie muszą być w garniturach, żeby reagować prawidłowo. Nadmieniam, że ich przeciwnikami nie są cywilizowani ludzie, tylko dzikusy. Gdybyś na ulicy został napadnięty przez bandę takich biednych uchodźców, to wolałbyś żeby bronił Cię jakiś krawaciarz, czy banda podpitych dresów?

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: defekator »

lll pisze:Nie spłycałbym aż tak problemu.
Serio? Sceptycyzm wobec bajki "O tym jak dzielni rosyjscy rycerze uratowali białogłowę przed niedobrymi zbójami" to dla Ciebie spłycanie problemu ? ;)
Nie muszą być w garniturach, żeby reagować prawidłowo. Nadmieniam, że ich przeciwnikami nie są cywilizowani ludzie, tylko dzikusy. Gdybyś na ulicy został napadnięty przez bandę takich biednych uchodźców, to wolałbyś żeby bronił Cię jakiś krawaciarz, czy banda podpitych dresów?
Te jak to określasz dzikusy nigdy nic złego mi nie zrobiły a podpite dresy bywały źródłem nieprzyjemności -kilka razy dość poważnych. Jest mi więc obojętne czy dresy broniłyby mnie przed dzikusami czy też dzikusy przed dresami.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: Dominik_PCH »

Defekator trochę spłycasz dalej. Gorąco polecam Ci książkę Obóz świętych http://lubimyczytac.pl/ksiazka/28318/oboz-swietych" onclick="window.open(this.href);return false;, to jest dobry wstęp do dyskusji na temat uchodźców. Moim zdaniem Rosjanie, zrobili dokładnie to samo co zrobiłbyś Ty jak by ktoś Ci wjechał na chatę bez pozwolenia. Byli u siebie. To samo robi Australia. Ich stanowisko jest jasne, chcesz u nas mieszkać stosuj się do naszych zasad. Czy nam się to podoba czy nie trwa wojna kultur.

Zjedzmy po snikersie :)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: defekator »

Dominik_PCH pisze: Moim zdaniem Rosjanie, zrobili dokładnie to samo co zrobiłbyś Ty jak by ktoś Ci wjechał na chatę bez pozwolenia.
Moim zdaniem ci Rosjanie, jeżeli cała historia nie jest wyssana z palca, zrobili dokładnie to co zrobiłyby polskie dresy szukające powodu aby komuś spuścić wpierdol na dyskotece a to, że trafiło akurat na "uchodźców" jest sprawą absolutnie drugorzędną. Mnie więc to tego nie mieszaj ;)

Byli u siebie. To samo robi Australia. Ich stanowisko jest jasne, chcesz u nas mieszkać stosuj się do naszych zasad. Czy nam się to podoba czy nie trwa wojna kultur.
Nie robi tego samego. Australia jest rozwiniętym krajem cywilizacji zachodu i broni się przed uchodźcami metodami które po pierwsze są cywilizowane i nie dopuszczają do sytuacji w których dwie bandy prymitywów napierniczają się na ulicy przy braku reakcji policji a po drugie są o wiele skuteczniejsze. Metody Australii bardzo mi się podobają - metody Rosjan z Murmańska budzą co najwyżej niesmak bo to zwyczajne zwalczanie dżumy cholerą. Owszem czasem trzeba komuś w mordę dać - ale w tej sytuacji nie ma co robić z rosyjskich gieroji bohaterów. Ostatnie czego mi u nas trzeba to jakieś dresiarskie grupy samoobrony przed legionem 7 tysięcy uchodźców. Strach będzie się wówczas mocniej opalić na twarzy :P
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

KABI
Obywatel
Posty: 14
Rejestracja: 03-03-2016, 09:51
Lokalizacja: Dąbrówka Infułacka

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: KABI »

Czytam i oczom nie wierzę! Jako kobieta muszę zaprotestować przeciw powielanym tu kłamstwom i żenującej, wyjątkowo płytkiej i relatywizującej postawie niektórych tu „panów”. Nie wiem dlaczego to tarnowskie forum jest tak nieprzyjazne i jak to się udało, że GW i TVN tak tu niektórym wyprały mózgi, ale zdecydowanie przeciwstawiam się bezczelnym kłamstwom propagowanym tu na forum w imię fałszywie pojmowanej poprawności politycznej.

Otóż niestety naprawdę zwyrodnialcy muzułmańscy wielokrotnie i zbiorowo gwałcili 13 – latkę. Gwałcili ją wielokrotnie, po kilka godzin non-stop i to czasami w 12-tu!!! Te zwierzęta dopuściły się bandyckiego napadu i permanentnych gwałtów na białej, angielskiej 13-letniej dziewczynce. Ten przerażający proceder trwał nie 3 dni, tylko 13 miesięcy!!! Te bydlaki potrafili ja nieustannie gwałcić, dzień po dniu, bijąc, plując i poniżając. Ci dzikusi i muzułmańscy bandyci, te ohydne bestie, zostali złapani i właśnie skazani. Skazał ich brytyjski sąd.

Wśród skazanych są m.in.:
Khalid Mahood 34 l. – skazany za to na 17 lat więzienia
Saqib Younis 29 l. – skazany za to na 13 lat więzienia
Faisal Khan 27 l. – skazany za to na 13 lat więzienia
Sufyan Ziarab 22 l. – skazany za to na 15 lat więzienia
Tanqueer Hussain 23 l. – skazany za to na 13 lat więzienia
Bilal Ziarab 21 l – skazany za to na 12 lat więzienia
Yasser Kabir 25 l. – skazany za to na 15 lat więzienia
Nasir Khan 22 l. – skazany za to na 13 lat więzienia

http://www.poloniawuk.co.uk/zwyrodnialc ... yjski-sad/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tutaj macie oryginalne info o tym z UK [11 February 2016]
=> http://www.dailymail.co.uk/news/article ... YEARS.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Jestem zszokowana poziomem niektórych tu osób na forum. Obym nigdy nie musiała liczyć na „pomoc” co poniektórych tutaj żałosnych pseudo-facetów :(
Jakoś dziwnie pasują mi tu słowa sędziego Rogera Thomasa po ogłoszeniu wyroku:
„Postawa większości was, którą tak wyraźnie okazaliście w niniejszej sprawie, była tak pogardliwa, lekceważąca i arogancka, że nie przypominam sobie podobnego zachowania w mojej wieloletniej praktyce zawodowej. Dokładnie takie samo podejście wykazaliście wobec 13-letniej dziewczynki, którą wszyscy seksualnie wykorzystywaliście dla własnego egoistycznego zadowolenia”

Powiem szczerze. Jestem niektórymi tu z was po prostu PRZERAŻONA.
"Najmarniejszy kot jest arcydziełem" - Leonardo da Vinci

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: Dominik_PCH »

Czuje, że zgadzamy się co do tego, że problem jest i należy o tym rozmawiać a nie udawać, że wszystko jest OK i cacy bo nie jest. Nie gloryfikuje Rosjan, ale też ich nie potępiam. Zrobili co zrobili i moim zdaniem w tej konkretnej sytuacji postąpili właściwie. Sam się zastanawiam co bym zrobił w takiej sytuacji. Mam nadzieje, że nie będę świadkiem podobnych sytuacji i nie będę musiał podejmować decyzji co zrobić pod wpływem chwili.

Obóz świętych polecam każdemu. Autor nie przewidział tylko jednego, obiegu informacji w Internecie.


murks
Prytan
Posty: 214
Rejestracja: 03-02-2016, 21:42

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: murks »

Dominik_PCH pisze:Czuje, że zgadzamy się co do tego, że problem jest i należy o tym rozmawiać a nie udawać, że wszystko jest OK i cacy bo nie jest. Nie gloryfikuje Rosjan, ale też ich nie potępiam. Zrobili co zrobili i moim zdaniem w tej konkretnej sytuacji postąpili właściwie. Sam się zastanawiam co bym zrobił w takiej sytuacji. Mam nadzieje, że nie będę świadkiem podobnych sytuacji i nie będę musiał podejmować decyzji co zrobić pod wpływem chwili.

Obóz świętych polecam każdemu. Autor nie przewidział tylko jednego, obiegu informacji w Internecie.
Dzięki szybkiej i właściwej reakcji Rosjan nie skończyło się tam, jak w Koloni i innych niemieckich miastach, gdzie kobiety zostały poniżone i zgwałcone, a winni NIE ZOSTALI UJĘCI.
Jestem ciekaw, jak kara by spotkała białych europejczyków, którzy dopuściliby się podobnych ataków na kobiety w jakimś kraju muzułmańskim, np. Arabii Saudyjskiej lub Iranie. Sadzę, że w najlepszym wariancie w ciągu najdłużej 3 dni mieliby obcięte łby, ale pewnie w ciągu godziny byliby ukamienowani przez świadków arabów... :-/

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: defekator »

Dominik_PCH pisze:Czuje, że zgadzamy się co do tego, że problem jest i należy o tym rozmawiać a nie udawać, że wszystko jest OK i cacy bo nie jest.

No nie ma co ukrywać, że problemu z muzułmanami w Europie nie ma i lepiej być mądrym przed szkodą niż po szkodzie. To co się jednak dzieje w naszym społeczeństwie to po prostu zwyczajna histeria. Przeciętny "Kowalski" (bez skojarzeń ;) ) z arabów to widział co najwyżej Turka w kebabie ale czuje się zagrożony islamizacją kraju.

Mieliśmy antysemityzm bez Żydów teraz mamy niechęć do muzułmanów bez muzułmanów. Efekty jak na razie co najwyżej takie, że co jakiś czas, jak nieśmiało donoszą media, jakiś zasymilowany facet z ciemną karnacją, od nastu lat mieszkający i pracujący w Polsce na ulicy w zęby dostanie.

Daleki jestem od narracji "trzeba przyjąć uchodźców bo to biedni ludzie", uważam sporą część z nich za szkodliwych leniów i pasożytów ale w debacie nad nimi zauważyłem zupełny brak zdrowego rozsądku. Dominują proste instynkty wystraszonego tłumu - umiejętnie podsycane przez polityków. Nigdy nic dobrego nie wyszło z takiej kombinacji.

murks pisze:[

Dzięki szybkiej i właściwej reakcji Rosjan nie skończyło się tam, jak w Koloni i innych niemieckich miastach, gdzie kobiety zostały poniżone i zgwałcone, a winni NIE ZOSTALI UJĘCI.

No właśnie o czymś takim piszę. Z jednej skrajności w drugą skrajność. Albo policja nie reagująca na molestowanie jak w Kolonii albo policja nie reagująca na uliczne zadymy jak w Murmańsku "bo akurat w słusznej sprawie w mordę biją". Nic pomiędzy tymi dwoma ekstremami do głowy nie przychodzi. I tak wygląda cała ta pożal się boże debata publiczna na temat uchodźców.
Ostatnio zmieniony 03-03-2016, 10:48 przez defekator, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: Jan Kowalski »

W Europie zostaliby oskarżeni o napad na tle rasowym, albo religijnym. Wszystkie tefałeny i michniki z lisami zapłakały by się nad losem biednych uchodźców, a sprawcy zostaliby publicznie potępieni przez lewackie i feministyczne organizacje za ich brutalne ataki na uciekinierów przed wojną.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


aaee
Archont
Posty: 649
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: aaee »

Czy to prawda, czy ktoś sieje ploty.

Mają budować na Spytki domy dla uchodźców?

ODPOWIEDZ