Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: extremal »

Kibiców Unii było 120, więc ogółem było przynajmniej z 200.
Mniejsza o to, bo gdybyśmy nie przyszli byłaby nędza, Tarnów pokazuje się marnie na tle innych miast, ale tak jest pod wieloma względami.

https://www.youtube.com/watch?v=NsQA8_P9KF0" onclick="window.open(this.href);return false;

https://plus.google.com/photos/11354742 ... 7868887377" onclick="window.open(this.href);return false;

Mają przyjąć kilka rodzin do Tarnowa, to oczywiście o kilka za dużo. Polaków pozostawionych na wschodzie i wygnanych za granicę się nie szanuje, a morderców naszych współwyznawców ma się traktować jak zaszczytnych gości.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


kato
Rhetor
Posty: 2707
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: kato »

extremal pisze: Polaków pozostawionych na wschodzie i wygnanych za granicę się nie szanuje, a morderców naszych współwyznawców ma się traktować jak zaszczytnych gości.
Wyjdzie, że się czepiam, ale masz dowody na to, że ci, którzy przyjadą do Tarnowa, to będą mordercy? Czy to tylko taka stalinowsko-hitlerowska zbiorowa odpowiedzialność?
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


LaRg
TW
Posty: 135
Rejestracja: 23-09-2015, 10:19

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: LaRg »

[b]kato[/b] pisze:
extremal pisze: Polaków pozostawionych na wschodzie i wygnanych za granicę się nie szanuje, a morderców naszych współwyznawców ma się traktować jak zaszczytnych gości.
Wyjdzie, że się czepiam, ale masz dowody na to, że ci, którzy przyjadą do Tarnowa, to będą mordercy? Czy to tylko taka stalinowsko-hitlerowska zbiorowa odpowiedzialność?
@kato - przeginasz. To niefajne jest co napisałeś. Mam nadzieję że admin to skasuje ...
:evil:


kato
Rhetor
Posty: 2707
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: kato »

@LaRg

Dlaczego nie domagasz się (jak ja) dowodów na zbrodnicze zamiary przyszłych mieszkańców Tarnowa, tylko pałasz świętym oburzeniem?
'Łapaj złodzieja' czy tylko obłuda?
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


bor-bac
TW
Posty: 267
Rejestracja: 30-05-2015, 11:52

Imigrancki horror w niemieckich szpitalach

Post autor: bor-bac »

Wielu migrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć. Gdy w aptece otrzymują receptę, dowiadują się, że muszą zapłacić gotówką. Wywołuje to niewyobrażalne oburzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o leki dla dzieci. Imigranci porzucają wtedy swoje dzieci i powierzają je personelowi apteki mówiąc: ‘W takim razie sami je wyleczcie!’. Policja ochrania więc nie tylko kliniki i szpitale, ale również duże apteki.

Mówimy więc otwarcie: ‘Gdzie są ci wszyscy, którzy przed kamerami telewizyjnymi witali imigrantów na dworcach kolejowych z transparentami? Owszem, teraz granice zostały zamknięte, ale milion migrantów już tu jest i z pewnością nie będziemy w stanie się ich pozbyć’.

http://www.euroislam.pl/index.php/2015/ ... zpitalach/" onclick="window.open(this.href);return false;


bor-bac
TW
Posty: 267
Rejestracja: 30-05-2015, 11:52

Re: Uchodźcy przenoszą choroby

Post autor: bor-bac »

Kaczyński się jednak nie mylił?

Niemieccy naukowcy alarmują na łamach pisma medycznego „Lancet”, że Europie zagraża epidemia choroby Heinego-Medina. Wirus polio przybywa na nasz kontynent wraz z uchodźcami z ogarniętych wojną domową rejonów Syrii.
http://swiat.newsweek.pl/epidemia-polio ... 956,1.html" onclick="window.open(this.href);return false;

I najnowsze info - relatywizm Wyborczej:
Władze w Atenach wezwały w piątek Greków do podjęcia środków ostrożności w związku z możliwym przypadkiem zachorowania na cholerę na wyspie Kos - miejscu, które dla wielu tysięcy migrantów oznacza drzwi do Europy.
Jak przyznał jeden z greckich urzędników, istnieją obawy, że choroba ta może być przenoszona przez falę migrantów.


http://wyborcza.pl/1,91446,18953158,gre ... rects=true" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7669
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: ad2222 »

Wirus polio szaleje w Europie (zwłasszcza w Niemczech i GB) już od kilku lat, dzięki "super-ultra-nowoczesnym" mamuśkom, które pokazały środkowy palec obowiązkowym szczepieniom (Bo ałótyzm powodujom!!!). W Polsce na szczęście takim mamusiek jest mniej, więc i polio zbiera małe żniwo.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


bor-bac
TW
Posty: 267
Rejestracja: 30-05-2015, 11:52

Re: Uchodźcy z Syrii - Polka brutalnie zgwałcona

Post autor: bor-bac »

:!:
29-letnia Polka brutalnie zgwałcona w okolicy ośrodka dla uchodźców w Lininie w gminie Góra Kalwaria!
"Ta kobieta w sukience dla naszych mężczyzn i dzieci była naga!"
Do internetu trafił film, na którym widać, jak Syryjczycy z ośrodka dla uchodźców w Górze Kalwarii atakują 29-letnią Polkę, która nie chciała ubrać się zgodnie z zasadami islamu.
Polka znajduje się w stanie ciężkim w podwarszawskim szpitalu, odniosła obrażenia głowy, tułowia oraz dróg rodnych. Znajduje się w stanie ciężkim, ale stabilnym. Lekarze dobrze rokują jej stan zdrowia. Została objęta opieką psychologa policyjnego. Policja próbuje ustalić sprawców dzięki nagraniom z telefonów komórkowych wykonanych przez oprawców

http://*****.pl/brutalnie-pobita-przez-imigrantow/?share" onclick="window.open(this.href);return false;

:evil:

Awatar użytkownika

^cypis^
Proedroj
Posty: 316
Rejestracja: 27-12-2010, 22:28
Lokalizacja: KO00MA
Kontakt:

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: ^cypis^ »

Ciekawe... http://****/" onclick="window.open(this.href);return false; i strona jak w obrazku:
Screenshot_1.png
Screenshot_1.png (24.85 KiB) Przejrzano 5228 razy
Zalecam wylogowanie się z FB przed otwarciem strony.
A film za SMS. Marne źródło IMO.

^
Kluczem do sukcesu w zawodach fonicznych jest klucz sztorcowy.
Bo łączność musi być pewna!

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7669
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: ad2222 »

Zastanawia mnie tylko ta letnia sukienka (sam początek filmu bez SMS) w październiku.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11666
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: defekator »

ad2222 pisze:Zastanawia mnie tylko ta letnia sukienka (sam początek filmu bez SMS) w październiku.
Ten link u góry to jest przecież ewidentna fałszywka. Jakieś pomieszanie z poplątaniem. Jak w tym starym kawale, nie w Berlinie tylko na Placu Czerwonym, nie samochody tylko rowery i nie rozdają tylko kradną.

Sprawa rozegrała się gdzieś w czerwcu i zamieszani w nią byli nie Syryjczycy tylko Czeczeni oraz nie Polka, tylko Ukraina, która również tam przebywała, nie została też zgwałcona tylko zwyzywana:

http://natemat.pl/147259,muzulmanie-nek ... brzymiajmy" onclick="window.open(this.href);return false;


To co zostało wklejone powyżej wygląda mi na jedną z tych dziwnych stron z sensacyjnymi wiadomościami rozpowszechnianych za pomocą Facebooka, po kliknięciu której aplikacja robi syf w kontaktach lub chce SMSa za dopuszczenie do treści. Widać zresztą, że nagłówek i treść nie pasują do siebie.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


kato
Rhetor
Posty: 2707
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: kato »

A ciemny lud to kupuje i kolportuje.
Straszne jest parcie, żeby tym ludziom odmówić człowieczeństwa.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11666
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: defekator »

Uwaga techniczna:

Jak ktoś kliknął w linka wstawionego przez Bor-Bac niech sprawdzi swoją tablicę na Facebooku o ile posiada FB. To dziadostwo dodaje się do niej automatycznie nawet gdy nie mamy otwartej zakładki z Facebookiem - wystarczy, że jest się zalogowanym ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Cubaza
Rhetor
Posty: 3799
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: Cubaza »

I za takie coś powinien być ban, potem ban na ten portal, a potem ban na cały internet...

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7669
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: ad2222 »

Czekam jeszcze na decyzję admina, ale wstępnie żegnamy się z użyszkodnikiem bor-bac na 2 tygodnie.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ