Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: extremal »

Kopacz i PO zdradziło swój kraj. Nie ma innej opcji - ZERO imigrantów narzucanych z Berlina. Tu nie chodzi o tupanie, tylko nie wykonywanie rozkazów Berlina, NIE i kropka. Najważniejsze, żeby Polska przetrwała, a nie jakiś tam wizerunek... jaki wizerunek? UE zacznie powoli się rozwalać, święta wojna zacznie się na zachodzie i islam zniszczy cywilizację europejską. Kopacz działała w interesie swoich kolesi z Donaldem na czele.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11666
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: defekator »

extremal pisze:Kopacz i PO zdradziło swój kraj.
To Twoja opinia.
Nie ma innej opcji - ZERO imigrantów narzucanych z Berlina. Tu nie chodzi o tupanie, tylko nie wykonywanie rozkazów Berlina, NIE i kropka.
Czyli jednak chodzi o tupanie. Bo stanowisko "nie i kropka" nic by nam nie dało tak jak nic nie dało Węgrom, Czechom i Słowacji. Ale za to kraje te odniosły wspaniałe moralne zwycięstwo tak uwielbiane w kręgach genetycznych patriotów :)
Najważniejsze, żeby Polska przetrwała,

Do tupania oczywiście dobrze jest dodać trochę histerii. To zawsze wzmacnia efekt. ;)
a nie jakiś tam wizerunek... jaki wizerunek?
A kto pisał o wizerunku?
UE zacznie powoli się rozwalać, święta wojna zacznie się na zachodzie i islam zniszczy cywilizację europejską.
I kolejna dawka histerii dla wzmocnienia efektu :) Islam dla cywilizacji europejskiej może być faktycznie upierdliwym wrzodem ale na to aby ją zniszczyć jest i w najbliższej przyszłości będzie zwyczajnie za słaby.
Kopacz działała w interesie swoich kolesi z Donaldem na czele.
W interesie PO jest otrzymać mało głosów w wyborach do sejmu? Tutaj akurat mamy jeden z niewielu przykładów w którym PO postąpiła wbrew swoim interesom. W ich interesie było akurat ośle bronienie i tak przegranej sprawy do samego końca a potem chwalenie się w kampanii "twardym stanowiskiem" (z którego co prawda g...o byśmy mieli ale ładnie by się w kampanii sprzedawało )
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


LaRg
TW
Posty: 135
Rejestracja: 23-09-2015, 10:19

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: LaRg »

Buhhaahhaahaha ! - zaczyna się, to koniec Europy - pożyteczni idioci są wszędzie ... :(

Władze mogą zarekwirować budynek i przeznaczyć go dla uchodźców. Kontrowersyjna ustawa przyjęta:
http://www.rmf24.pl/raporty/raport-fala ... Id,1896100" onclick="window.open(this.href);return false;

~Mohamed z Hamburga: Europa Zachodnia zbyt mało robi dla nas, muzułmanów. Mam trzy żony a oficjalnie zasiłki mogę brać tylko na jedną. Dwie pozostałe żony muszą udawać moje kuzynki mieszkające z nami. Na szczęście mogę legalnie otrzymywać zasiłki na siedmioro dzieci. Ósme dziecko, córka, osiągnęła wiek 12 lat więc wydałem ją za mąż za mojego brata i teraz on bierze jej zasiłki. Dom, który zapewnia mi pomoc społeczna to istna rudera. Jedenaście osób na 350 metrach kwadratowych to jakaś pomyłka. Urzędnicy w ogóle nie rozumieją naszych problemów - miesiąc temu jeden z nich zaproponował mi pracę za 1500 euro miesięcznie! Europa powinna bardziej się postarać.


kato
Rhetor
Posty: 2707
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: kato »

Patrzę na polską wersje Deutsche Welle i brytyjskiego Guardiana. Nie widzę tych sensacji.
Może coś przegapiłem?
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: Rodowity »

Kopacz i PO zdradziło swój kraj.


To Twoja opinia.

No to mamy 2:1 dla Extremala i mnie. Musisz poszukać towarzysza do obrony kopacz. Ktoś jeszcze podziela nasze zdanie o zdradzie Polski? Zdrada albo hm własne interesy, które nie bardzo są po drodze z interesem RP.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11666
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: defekator »

Rodowity pisze: No to mamy 2:1 dla Extremala i mnie.

Ten temat robi się coraz śmieszniejszy. Właśnie chyba zaproponowano w nim ustalanie stanu faktycznego przez głosowanie. :lol: Widać, że kampania wyborcza nie służy jakości dyskusji :P
Musisz poszukać towarzysza do obrony kopacz.
Muszę? A jak nie poszukam to coś złego się stanie? Bo jakoś nie czuję potrzeby utwierdzania się odnośnie tego co sądzę w opinii stada ;).
Ktoś jeszcze podziela nasze zdanie o zdradzie Polski? Zdrada albo hm własne interesy,
Z pewnością ktoś jeszcze podziela. Od 8 lat środowiska związane z PIS wypuszczają w sieć kolejne straszliwe zdrady - najpierw Tuska a teraz Kopacz i są więc też tacy, którzy opinię o tych zdradach podzielają. Co prawda jest to mniejszość - ale wcale nie taka mała jak mogłoby się wydawać zważywszy na swobodny dostęp do informacji i możliwość wykorzystywania ich do wysuwania samodzielnych wniosków.

które nie bardzo są po drodze z interesem RP.
Proszę nie mylić swoich przekonań z interesem RP. To zupełnie dwie różne sprawy :)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


LaRg
TW
Posty: 135
Rejestracja: 23-09-2015, 10:19

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: LaRg »

kato pisze:Patrzę na polską wersje Deutsche Welle i brytyjskiego Guardiana. Nie widzę tych sensacji.
Może coś przegapiłem?
Pewnie tak. Już nawet WYBORCZA to podaje:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... dzcow.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:roll:

Ale tu jest najlepsze. Wychodzi na to, że Angeli uda się jednak rozbić UE:
http://pl.blastingnews.com/europa/2015/ ... 73731.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Słowacja rozpocznie procedurę zawieszenia członkostwa w Unii Europejskiej
Premier Fico postawił sprawę jasno; tzw. uchodźców i tak nie przyjmiemy, a z UE możemy się pożegnać.
:shock:


wejss
Rhetor
Posty: 1644
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: wejss »

LaRg pisze:
kato pisze:Patrzę na polską wersje Deutsche Welle i brytyjskiego Guardiana. Nie widzę tych sensacji.
Może coś przegapiłem?
Pewnie tak. Już nawet WYBORCZA to podaje:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... dzcow.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:roll:

Ale tu jest najlepsze. Wychodzi na to, że Angeli uda się jednak rozbić UE:
http://pl.blastingnews.com/europa/2015/ ... 73731.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Słowacja rozpocznie procedurę zawieszenia członkostwa w Unii Europejskiej
Premier Fico postawił sprawę jasno; tzw. uchodźców i tak nie przyjmiemy, a z UE możemy się pożegnać.
:shock:
Ma gość jaja jak King Kong. Szkoda, że brak takiego u nas. Narazie.....

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11666
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: defekator »

Taaa. Słowacja opuszczając Unię z powodu 802 uchodźców z pewnością zrobi złoty interes :) Prawdziwy mąż stanu i polityczny geniusz im się na premiera trafił. Taki potężny kraj z pewnością sobie będzie świetnie radził samodzielnie poza strukturami międzynarodowymi.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


LaRg
TW
Posty: 135
Rejestracja: 23-09-2015, 10:19

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: LaRg »

@defekator - są granice, tego jak to nazywasz "radzenia sobie". Tzn. dla wielu - jeszcze na szczęście są.


kato
Rhetor
Posty: 2707
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: kato »

wejss pisze:Ma gość jaja jak King Kong. Szkoda, że brak takiego u nas. Narazie.....
Kręcą cię związki międzygatunkowe?

Nadal nie ma informacji o tym wydarzeniu w DW i Guardianie.
Dziwna sprawa.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


LaRg
TW
Posty: 135
Rejestracja: 23-09-2015, 10:19

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: LaRg »

kato pisze:
wejss pisze:Nadal nie ma informacji o tym wydarzeniu w DW i Guardianie.
Dziwna sprawa.
A Frankfurter Allgemeine Zeitung może być? ;)
http://www.faz.net/aktuell/wirtschaft/f ... ageIndex_2" onclick="window.open(this.href);return false;

"Der Hamburger Senat will derweil eine spezielle Rechtsgrundlage dafür schaffen, um leerstehende Gewerbeimmobilien für die Unterbringung von Flüchtlingen zwangsvermieten zu können"

Jak można przeczytać w FAZ - już nie tylko gospodarcze obiekty konfiskują lub przymusowo wynajmują i do tego nie tylko w Hamburgu - bo w Berlinie także. I zapewne na tym nie koniec:
"Berlin beschlagnahmt Luxusimmobilien für Flüchtlinge"
„Ich fürchte, dass andere Bundesländer dem Beispiel folgen und ähnliche Schritte in die Wege leiten.“

I oczywiście tak się dzieje:
"Als einer der Ersten hatte der grüne Oberbürgermeister von Tübingen, Boris Palmer, eine Beschlagnahmung von leerstehenden Gebäuden ins Spiel gebracht"

I zapewne będzie to przeciwskuteczne:
"Die Aufnahmebereitschaft der Bevölkerung könne rasant auf null sinken. Viele Eigentümer seien bereit, freiwillig einen Beitrag zu leisten. Das wird durch solche Zwangsmaßnahmen geradezu konterkariert. Die Stadt kann nun mit einer Zwangsvermietung drohen – das wird viele Eigentümer dazu bewegen, von sich aus einzulenken."

Wiadomość nie jest ochoczo powielana przez media - bo nie brzmi to fajnie i nie pasuje do narzucanej oficjalnej poprawności w tej kwestii.


kato
Rhetor
Posty: 2707
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: kato »

Dzięki. Nie brzmi to fajnie. Zobaczymy co z tego wyniknie.
To będzie ciekawe :)
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


LaRg
TW
Posty: 135
Rejestracja: 23-09-2015, 10:19

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: LaRg »

https://drive.google.com/file/d/0B3dBti ... view?pli=1" onclick="window.open(this.href);return false;
:)

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Uchodźcy z Syrii w Tarnowie

Post autor: Jan Kowalski »

Popieram całym... sercem :)
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

ODPOWIEDZ