ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

TAK
56
63%
NIE
33
37%
 
Liczba głosów: 89

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Moim zdaniem, Romek wie kto jest właścicielem domeny.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Moim zdaniem, ktokolwiek to zrobił, odwalił świetną robotę. I to nie chodzi tylko o technologicznego analfabetę, jakim jest Ciepiela. Powinno to spotkać każdego polityka, który zakłada stronę, żeby wklejać tam swoje obietnice wyborcze, a później już mu niepotrzebna, więc porzuca ją, podobnie jak te obietnice.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Po podejściu do domeny widać, że Romek żyje od wyborów do wyborów. Swoją domenę, imię i nazwisko, utrzymuje. Przez długi czas nic pod nią wartościowego nie było. Jakoś od 5 miesięcy zacząłem dopiero wykorzystywać adres szerzej. Wracając do Romka, za głupotę się płaci. Jeśli zdecyduje się kandydować to nie zbuduje spójnego przekazu, bo zawsze ktoś przekieruje ruch na romanciepiela.pl (adres już wykorzystywany przez niego, wiec kojarzony z nim). Ma pecha chłopak.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Dominik_PCH pisze: Jeśli zdecyduje się kandydować to nie zbuduje spójnego przekazu, bo zawsze ktoś przekieruje ruch na romanciepiela.pl
...i powinien tam odtworzyć wszystkie obietnice z ostatniej kampanii wraz z opisem, co udało się zrealizować. Niech obywatele wiedzą ile warte są obietnice tego człowieka.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Spoko, obietnice są przechowywane w google cache + kopia. Będą wyciagnięte :)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Mr Greenback »

http://rdn.pl/?p=134339" onclick="window.open(this.href);return false; Mówiłem....
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Mówiłeś, mówiłeś. Gowin po raz kolejny poraża mnie swoim tępactwem. Wpycha współpracownika na dobrze płatny stołek, o którym to ten drugi nie ma pojęcia, a później rekomendując, podkreśla wyraźnie jego tytuł wiceprezesa Azotów. Gdy Ścigała startował na prezydenta, to miał za sobą kilkuletni staż w szefowaniu Azotami. Myślałem, ze jak już dali Kądzielawskiemu ten stołek z nadania, to się nie będą z tym wychylać. Jeśli chciał go forsować na prezydenta, to to stanowisko robi mu bardzo złą robotę.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Nie zgadzam się, że stanowisko w Azotach robi mu złą robotę. Moim zdaniem to jest zaplnowane na kilka ruchów do przodu. Wybory nie są za tydzień. Poza tym z drugiej storny kogo mamy?
Romek (możliwe bez zaplecza), Robercik (chłopak z plakatu), Sorys (dr kierowca)

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Przy tym składzie, to mu nawet Azoty nie zaszkodzą :) Ogólnie jednak jest źle przyjmowane takie kolesiostwo i to będzie mu ciążyło. Jeśli w szranki stanie podobny kandydat, to może być języczkiem u wagi.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Augustyński? :), musieliby (obóz PO, PSL) szybko wyciągnąć kogoś sensownego. Tylko pytanie czy mają czas żeby taką osobę wypromować (jeśli to będzie ktoś spoza listy powyżej) i przebić wiceprezesa Azotów :). Rozumiem argument kolesiostwa, mam jednak wrażenie, że to zostało już policzone.

1. Roman - szkoda słów
2. Robercik - ładnie wygląda na zdjęciach, poza tym dno
3. Sorys przez Olka kariery nie zrobi w mieście.
4. Kosiniak kamysz - wierzchosławice nie mają znaczenia w tej grze. Nawet jak by miały to i tak to nic nie da. Patrz próby, promocji na burku i zablokowane komentarze na RK. Stereotyp "wieśniaka" (nie zamierzam obrażać ludzi ze wsi)

Trzeba odpowiedzieć sobie na zasadniczne pytanie czy chcemy zmiany, nieważne jakiej, ale zmiany. Moim zdaniem Grzesiek to zmiana, jeśli wystartuje.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: rzuf »

gushman pisze:Niestety niezbyt się znam na budowie stron www. Ale ten adres pojawia się w kodzie strony romanciepiela.pl: http://mookyon.webd.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Może ktoś bieglejszy będzie umiał rozszyfrować, kto za tym może stać. :)
Właściciel domeny:
Vision IT Daniel Kawa
Orkana 136B
33-100 Tarnów

Jego pytajcie dla kogo robił stronę, ale pewnie nie powie ;)

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: dropszot »

Dominik_PCH pisze:Augustyński? :), musieliby (obóz PO, PSL) szybko wyciągnąć kogoś sensownego. Tylko pytanie czy mają czas żeby taką osobę wypromować (jeśli to będzie ktoś spoza listy powyżej) i przebić wiceprezesa Azotów :)
Grono zastępców prezydenta i jego pełnomocników (mniej istotne już czy obecnych czy byłych) to naturalny wybór. Silni ludzie. Z doświadczeniem w zarządzaniu, z ogromną wiedzą merytoryczną. Ludzie godni zaufania publicznego.
Takich ludzi nam potrzeba.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Trzymam kciuki, żeby tak myśleli i tak zrobili :). Zapomniałem dodać, że o fotel kierownika zamierza powalczyć ktoś od Ciastka.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

No właśnie, tylko kto. Zarówno Kukiz, jak i Nowoczesna oraz PSL nie mają w Tarnowie swoich ludzi, nadających sie na takie stanowisko.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Mr Greenback »

Kto zastąpi Artura Asztabskiego na stanowisku prezesa Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie? Konkurs trwa do najbliższego poniedziałku a miasto nie chce jeszcze mówić o ofertach. Jak jednak udało się nieoficjalnie dowiedzieć reporterowi RDN, jednym z kandydatów ma być lekarz Jarosław Kolendo, który od kilku lat pracuje w tamtejszej poradni ortopedycznej.
Całość tutaj: http://rdn.pl/?p=138229" onclick="window.open(this.href);return false;
A o to profil pana doktora:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

Albo udostępnia posty swojego znajomego tj. niejakiego ...Romana Ciepieli albo innego kolegi Roberta Wardzały.

Jak myślicie? Wygra facet, który "share'uje" kandydatów PO w sieci ? :lol: :lol: To po co ten konkurs i ta szopka się pytam ? Gdzie my żyjemy? :shock:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ