ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

TAK
56
63%
NIE
33
37%
 
Liczba głosów: 89

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

To są jakieś jaja. Mnie interesują dwie rzeczy. Kto go zgłosił i kto mu przyznał nagrodę. To mogą być kluczowe informacje.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

"Kandydatura prezydenta Romana Ciepieli została zgłoszona przez Tarnowską Agencję Rozwoju Regionalnego, która jako wartościowe inicjatywy prezydenta wskazała m.in. tworzenie warunków do rozwoju przedsiębiorczości nowo powstałych firm, projekty edukacyjne skierowane do młodzieży nakierowane na kształtowanie u nich postaw przedsiębiorczych oraz dostosowanie kształcenia do potrzeb lokalnego rynku pracy."

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Na zdjęciach znalazłem wręczającego nagrodę Sorysa - kolegę koalicjanta Romana Ciepieli, a TARR jest zarządzany przez Lesia Nowickiego, członka PO i KOD. Wszystkie dzieci nasze są.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Mr Greenback »

I znowu przychodnia na Curie...Stała ruubryka w RDNie.

Artur Asztabski walczy o odszkodowanie za odejście z pracy. Domaga się m.in. wypłacenia trzymiesięcznej odprawy, czyli 100 tysięcy złotych.
Wypłata ewentualnego odszkodowania dla Artura Asztabskiego mocno naruszy budżet Zespołu Przychodni Specjalistycznych, ale pacjenci na tym nie ucierpią – zapewnia Jarosław Kolendo. – Takie pieniądze mogłyby trafić na nagrody dla pracowników, którzy zarabiają najmniej – dodaje prezes ZPS. – Pacjenci generalnie nic nie stracą, ponieważ mamy kontrakt z NFZ, mamy płynność finansową. Więc dla pacjentów nie ma żadnego zagrożenia. Duża liczba pracowników naszej przychodni ma niskie pensje, część nawet zarabia najniższą krajową. Dla mnie jest to oczywiste, że pieniądze z odszkodowania wolałbym przeznaczyć na premie dla nich. Czekamy teraz na ewentualny wyrok tarnowskiego sądu – komentuje prezes Zespołu Przychodni Specjalistycznych.


http://www.rdn.pl/news/byly-prezes-zesp ... zkodowania" onclick="window.open(this.href);return false;
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


andy
Prytan
Posty: 114
Rejestracja: 12-05-2012, 18:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: andy »

Czyli po staremu, za walkę u góry, obrywa zwykły pracownik na dole :)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Mr Greenback »

andy pisze:Czyli po staremu, za walkę u góry, obrywa zwykły pracownik na dole :)
Jak informowaliśmy Artur Asztabski walczy o odszkodowanie za odejście z pracy od prezydenta Tarnowa.
Domaga się m.in. wypłacenia trzymiesięcznej odprawy, czyli 100 tysięcy złotych. Pracownicy się boją, że jeśli poprzedni prezes wygra sprawę w sądzie, ci, którzy zarabiają najmniej, nie dostaną obiecanych premii.
Wyrok w tej sprawie przed Sądem Rejonowym w Tarnowie ma zapaść w połowie kwietnia. Właśnie wtedy przed siedzibą sądu mieliby protestować pracownicy ZPS.
Gdyby sąd przyznał rację byłemu prezesowi pieniądze będzie musiał wypłacić właśnie Zespół Przychodni Specjalistycznych.


http://www.rdn.pl/news/bedzie-protest-dniu-rozprawy" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale przeciwko czemu lub komu ten protest? Jak zwolniono go niesłusznie to powinien dostać. Ot co. To od teraz sprawiedliwość będzie mierzona miarą zadowolenia ludzi którzy mogą coś zyskać/stracić na tym? Prezydent go zwalniał to niech on zapłaci.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


andy
Prytan
Posty: 114
Rejestracja: 12-05-2012, 18:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: andy »

Protest bez sensu. Poza tym co sprawdziłem na bipie, to wychodzi że poprzedni prezes miał około 16000 pensji x 3 to na pewno nie jest 100000. Chyba medialnie ktoś coś tu próbuje ugrać.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

"Kapituła Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski po raz 18. przyznała tytuły „Najlepszych Przedsięwzięć Roku w Małopolsce – Lider Małopolski 2017”. Wśród nagrodzonych inicjatyw znalazła się przebudowa stadionu przy ul. Piłsudskiego w Tarnowie. Dyplom odebrał prezydent Tarnowa Roman Ciepiela."

Tego stadionu, gdzie na bieżni ciągle stoi woda i mają być wykonane poprawki plus nie jest tyle pasów ile powinno...

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

To takie towarzystwo od poklepywania po plecach :) Jak nie nagroda dla innowatora, to dla osobowości cyfrowej, a to znów dla pogromcy bezrobocia :)
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Ludzie z innych miast pewno myślą: Boże jaki ten Tarnów wspaniały, nowoczesny i takie niskie bezrobocie :mrgreen:


rafalt
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 06-09-2014, 23:31

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: rafalt »

To ja proponuję osoba roku portalu agora.tarnow.pl. Wydrukujemy dyplomik tylko miejsce i kto chętny na uściśnięcie dłoni :P

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: ad2222 »

Tylko tutaj głosowanie polegało by na zebraniu jak najmniejszej ilości minusów :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

rafalt pisze:To ja proponuję osoba roku portalu agora.tarnow.pl. Wydrukujemy dyplomik tylko miejsce i kto chętny na uściśnięcie dłoni :P
Jestem za. Mogę zorganizować jakąś galę wręczenia tej nagrody :lol:

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Takie złote usta w wersji czatowej. Fakt, że pozytywnych osób w zarządzie miasta będzie ciężko szukać.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


green123
Archont
Posty: 890
Rejestracja: 30-08-2012, 19:03

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: green123 »

Kilka dni temu odbyło się spotkanie prezydenta Tarnowa z kilkoma ciekawymi ugrupowaniami chyba w celu poparcia go, gdyby postanowił startować kolejny raz na prezydenta miasta. A kto na czele komitetu poparcia, czy tam komitetu współpracy? Znani tarnowscy zmieniacze partii, pan Marek Ciesielczyk, Jacek Litwin, kod, trochę ludzi z po i nowoczesnej i psl i sld. No to możemy już stwierdzić, że prezydentem nie będzie na pewno pan Roman Ciepiela. Link do wydarzenia :
http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosc ... ,13047112/
No to się dowiadujemy kto stoi za finansowaniem gazetki Ciesielczyka, nawet ktoś na tej stronie wsadził dość ciekawy komentarz, a co potwierdzę, bo już kilka osób mówiło mi, ze podejrzewają, że za Ciesielczykiem stoi ktoś więcej.
Ciesieczyk wraz Ciepielą załatwili finansowanie gazetki przez Sonika, który mści się na radnych PiS za niechęć do rozbudowy galerii. Wszyscy to wiedzą w mieście. Plują na Wszystkich przeciwników. Nawet boją się nowego tworu Nasze Miasto Tarnów. Na nich też zaczęli pluć ponieważ wyrwia większość w radzie jak wystartują. Ciesielczyk sprzedał się jak Judasz za parę srebrników danych przez Ciepiele na forum jakieś polonijne z ktorego, jak z kilku kadencji pseudoradnego nic nie wynikało dla miasta, czyli publiczne wyrzucenie kasy do Wątoku miało by podobny skutek. Łysy koleś walczący z korupcją sam został politycznie skorumpowany. Zapamiętamy i przypomnimy przed wyborami.
Co o tym sądzicie. Taki projekt ma sens? Tarnów nasze miasto raczej z nimi w koalicję nie wejdą, a moim zdaniem na pewno mogą liczyć na więcej niż 5% poparcia. Łączenie tak skryjnych ugrupowań jak ugrupowanie Oburzeni Ciesielczyka, który za cel stawia sobie surowe prawo i walkę z korupcją, a KOD, który chcę by stara władza powróciła.

ODPOWIEDZ