ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

TAK
56
63%
NIE
33
37%
 
Liczba głosów: 89

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: dropszot »

Moim zdaniem zupełnie chybione są wszelkie pomysły takich loterii organizowanych przez organy państwowe lub samorządowe. Tak samo w skali ogólnokrajowej było z Narodową Loterią Paragonową.

Do tego 9-osobowy zespół, zorganizowanie szkolenia w celu zgodności z przepisami ustawy antyhazardowej...
Kompletnie bezproduktywna aktywność.


ovoc
Obywatel
Posty: 26
Rejestracja: 27-11-2009, 12:10

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: ovoc »

Goscinny pisze:Sporty Rakietowe - brzmi prawie jakbyśmy tutaj mieli lokalne SpaceX :) a nie korty tenisowe :P
Można by zorganizować rakietową imprezę, taką na wzór "Wesela w Atomicach" Mrożka.
"...Na to znowu śmiech i brawa. Poniektórzy zaczęli krzyczeć na Smygę, żeby Piegowi się odciął.
Ale ten nic nie rzekł, jeno cichaczem Piega zaszedł i niespodziewanie wypalił go głowicą
atomową, co ją miał schowaną za pazuchą. Pieg zatoczył się i zaczął promieniować, ale zdążył
jeszcze guzik u surduta nacisnąć i z wyrzutni, co ją miał ukrytą w prawej nogawce, rakietę
średniego zasięgu prosto w czoło tamtemu puścił. Byłby niewątpliwie Smygę wykończył, gdyby nie
to, że mu ostatni człon rakiety nie odpalił i przez to nastąpiła dewiacja z kursu. Cofnął się Smyga,
zakołysał i oparł o barierę cieplną, ale ta pękła i Smyga poleciał w głąb temperatury, przy stale
wzrastającym jej współczynniku.
— Ludzie, co robita?! — zawołał ojciec panny młodej, wskazując na staroświecki, ścienny licznik
Geigera".
Tak mi się przypomniało. ;)


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

https://www.youtube.com/watch?v=Ih-6bC1VZDk" onclick="window.open(this.href);return false;

Nowy wywiad z Romanem.
Śmiechłem...

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Podczas wczorajszego posiedzenia Zarządu Województwa Małopolskiego w Tarnowie, Janusz Sepioł pełnomocnik zarządu ds. nowej strategii rozwoju województwa mówił wprost, że Tarnów otrzymał o wiele więcej unijnych pieniędzy niż inne ośrodki w naszym województwie, a pomimo tego miasto słabo się rozwija. Wniosek? Pieniądze zostały źle wydane. Na projekty, które nie przyczyniają się do rozwoju miasta.
Ta informacja nie znalazła się oczywiście w lukrowanej relacji ze spotkania na oficjalnej stronie Tarnowa.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

To ładnie zaorał Ciepiele.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Ciepiela ma dziś interview day.
Kolejny wywiad:
https://www.youtube.com/watch?v=28l74YWxHXM" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

http://tarnow.in/tarnow-alkohol-w-sprzedazy-do-polnocy/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bardziej takich działań spodziewałbym się raczej po radnych z PIS czy też kandydatach na prezydenta wywodzących się z tej partii. Jak widać Ciepiela postanowił im dorównać i zaczyna się bawić w prohibicje, zakazy i politykę obyczajową. Tylko czekać jak wpadnie na pomysł aby jakąś ulicę nazwać imieniem Lecha Kaczyńskiego. Nie abym jakoś specjalnie potrzebował możliwości zakupu alkoholu w godzinach 24 - 6 rano ale to, że w zasięgu 5 minutowego spaceru mam sklep całodobowy w którym mogę kupić w razie czego podstawowe produkty to jedna z niewielu zalet mieszkania w Tarnowie w stosunku do okolicznych miejscowości. A nie ma co się oszukiwać, że gdy sklepy te nie będą mogły sprzedawać w tych godzinach alkoholu to dalej będą całodobowe.

Swoją drogą mi się wydaje, że w godzinach nocno-porannych z takich sklepów korzystają co najwyżej jakieś niedobitki a największą uciążliwość dla mieszkańców stanowią menele i szemrany element urzędujący w ich okolicach w godzinach normalnych. Ale jak widać pan Ciepiela uważa, że taki zakaz tuż przed wyborami przysporzy mu popularności.

Przyznam, że przekonanie, że on nie będzie się bawił w takie akcje było jednym z nielicznych powodów, dla których uważałem, że jest kandydatem mniej złym dla Tarnowa niż kandydaci PISu. Teraz ciężko mi utrzymać owo przeświadczenie. I pewnie skończy się tak, że mając do wyboru jego albo beznadziejnego Wardzałę to zagłosuję na beznadziejnego Wardzałę. Skoro i tak ma być do d**y to niech będzie chociaż inaczej.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


AMelka
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 10-02-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: AMelka »

Dzisiejsze wydanie Temi.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Dziś Tarnów odwiedziła Frania Eisenbach-Haverland, która była w obozie podczas wojny. Zobaczcie na fotografie w linku poniżej. Ciepiela z dyrektorem Sobczykiem idą pod parasolem a ona moknie..."Dżentelmeni". Drugi raz już Ciepiela zalicza taką wpadkę. Tak jak z tą harcerką, która trzymała nad nim parasol. Kurde, czy to nadal wpadka czy już chamstwo i niewychowanie.

http://tarnow.pl/Galeria/Galeria-Miasto ... w-Tarnowie" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Wiesz jak długo modeluje się takie dorodne wąsy? Nie można pozwolić żeby oklapły.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

"Inwestycje drogowe, bezpieczeństwo ekologiczne, rewitalizacja miasta – o tych i innych ważnych tematach związanych z funkcjonowaniem i rozwojem Tarnowa rozmawiali dzisiaj prezydent miasta i przewodniczący Zarządów Rad Osiedlowych.

Dziś spotykamy się, aby porozmawiać o Tarnowie w ujęciu ogólnomiejskim. Bardzo zależy mi na Państwa opinii. O sprawach dotyczących poszczególnych osiedli będziemy rozmawiali podczas cyklu spotkań, które rozpoczną się już za tydzień, w poniedziałek 4 czerwca. Serdecznie zapraszam, chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące Państwa osiedli – mówił prezydent Tarnowa Roman Ciepiela, inicjator spotkania."

Widać, że wybory blisko...

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Ale już były takie spotkania z mieszkańcami poszczególnych dzielnic i nic z tego nie wynikło. Po co oni chcą jeszcze rozmawiać z Ciepielą?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: ad2222 »

Brakuje jeszcze tylko internetowego czatu z Prezydentem - znak tego, że wybory tuż-tuż.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Elefem
Prytan
Posty: 157
Rejestracja: 05-12-2017, 12:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Elefem »

Wczoraj miało się odbyć spotkanie prezydenta z mieszkańcami. Ktoś, coś?

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Pójdę na pewno, żeby dopytać o obietnice z poprzednich spotkań. Ciekawe, czy zostanę nazwany trollem przez miłościwie panującego :)


Harmonogram spotkań (czerwiec):

Osiedle nr 16 „Zielone”, 4 czerwca, godz. 17.00, SP nr 9 (ul. M. Dąbrowskiej 8)
Osiedle nr 15 „Koszyce”, 5 czerwca, godz. 17.00, ZSN (ul. ks. I. Skorupki 9)
Osiedle nr 14 „Legionów”, 6 czerwca, godz. 17.00, SP nr 23 (Os. Legionów H. Dąbrowskiego 16)
Osiedle nr 13 „Westerplatte”, 7 czerwca, godz. 17.00, budynek Stowarzyszenia SIEMACHA (ul. 16 Pułku Piechoty 12)
Osiedle nr 12 „Jasna”, 11 czerwca, godz. 17.00, SP nr 8 (ul. Bitwy pod Studziankami 5)
Osiedle nr 11 „Krzyż”, 12 czerwca, godz. 17.00, SP nr 14 (ul. Krzyska 118)
Osiedle nr 10 „Klikowa”, 13 czerwca, godz. 17.00, SP nr 10 (ul. Niedomicka 20)
Osiedle nr 9 „Chyszów”, 14 czerwca, godz. 17.00, SP nr 11 (u. Mościckiego 177a)
Osiedle nr 8 „Mościce”, 15 czerwca, godz. 17.00, ZST (ul. Kwiatkowskiego 17)
Osiedle nr 7 „Krakowska”, 18 czerwca, godz. 17.00, ZSN (ul. ks. I. Skorupki 9)
Osiedle nr 5 „Rzędzin”, 20 czerwca, godz. 17.00, SP nr 9 (ul. M. Dąbrowskiej 8)
Osiedle nr 3 „Piaskówka”, 29 czerwca, godz. 17.00, BWA (ul. Słowackiego 1)
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

ODPOWIEDZ