ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

TAK
56
63%
NIE
33
37%
 
Liczba głosów: 89

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

Dominik_PCH pisze:Cała ta sytuacja źle świadczy o:
1. Romanie, który zajmuje się głupotkami, Opole w Tarnowie, zamiast pracować. Przypomnę, że gość zarabia ok 12 tyś netto / miesiąc.

W jaki sposób się zajmuje, skoro temat Opola w Tarnowie uciął na samym początku, dość realnie moim zdaniem podchodząc do sprawy, nie tracąc czasu i zasobów miasta na tą mrzonkę na którą i tak nie było żadnych szans.

Inna sprawa to skąd wzięła się ta dyskusja - czy sam Ciepiela to rozdmuchał chcąc dodać sobie ważności, czy gdzieś po prostu poszła jakaś plotka, wyciek a media rozdmuchały sprawę? Ciężko powiedzieć. Tak czy siak jak dla mnie temat to oznaka nadchodzącego sezonu ogórkowego.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Wszystko wskazuje na to, że szybko uciął temat, który sam stworzył / wyślij. Dobrze myślisz, ale musisz się cofnąć jeszcze jeden krok do tyłu, że zbliżyć się do prawy genezy tej informacji.
Pytanie:
Po co tworzyć informację, którą szybko się kategorycznie neguje przy użyciu medium (Radio Kraków)?

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

Dla mnie to wygląda tak.

1. Ktoś dzwoni i pyta o festiwal
2. Ciepiela przez sekretarkę dziękuję za propozycję i odmawia.
3. Pojawia się plotka o tym telefonie.
4. Ciepielę ktoś pyta o to czy to prawda - ten potwierdza - tutaj jego rola się kończy.
5. Sprawa zaczyna żyć własnym życiem bez udziału Ciepieli za to z aktywnym udziałem lokalnych mediów oraz lokalnych polityków tzw. "opozycji"

Ja tutaj jego winy nie widzę, bo zakładając, że faktycznie był taki telefon pomijając już rozważanie kto faktycznie dzwonił - to dlaczego miałby to ukrywać?
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Ok, przyjmuje ten tok rozumowania, ale w takim razie:
1. po co Romek wypowiedział się w mediach? Na jego miejscu po przyjściu Bartka z prośbą o komentarz powiedziałbym: - Panie Bartku nie ma tematu.
2. Skąd Bartek wiedział o takim telefonie?
3. Czy sekretariat Romka wynosi informacje urzędowe na zewnątrz urzędu, bez wiedzy i za plecami Prezydenta?
4. Czemu Bartek publikując news, nie potwierdził/zweryfikował tej informacji w sekretariacie prezesa TVP Jacka Kurskiego?

Zgadzam się z Tobą co do "opozycji". Oni wszyscy razem "wódkę piją" po godzinach. Działają według systemu raz my, raz wy.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

Dominik_PCH pisze:Ok, przyjmuje ten tok rozumowania, ale w takim razie:


1. po co Romek wypowiedział się w mediach? Na jego miejscu po przyjściu Bartka z prośbą o komentarz powiedziałbym. Panie Bartku nie ma tematu.
2. Skąd Bartek wiedział o takim telefonie?
3. Czy Sekretariat Romka wynosi informacje urzędowe na zewnątrz urzędu, bez jego wiedzy?


1. Bo z tego co rozumiem go o to zapytali. To co miał robić? Ignorować pytanie czy kłamać, że telefonu nie było? Owszem mógł powiedzieć, że odmawia komentarza i nie ma tematu - ale to tylko podsyciło by tą absurdalną dyskusję.
2. Nie wiem kim jest Bartek ale najprawdopodobniej z plotek.
3. Najprawdopodobniej tam jest źródło wycieku. Pewnie ktoś komuś pochwalił się o tym przy papierosie i sprawa się rozeszła. Może sam Ciepiela komuś to powtórzył jako zabawną anegdotkę. Nie widzę powodów aby sprawę trzymać w ścisłej tajemnicy - tak samo jak nie widzę powodów aby się nią zbytnio emocjonować :P
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Widzę to trochę inaczej ale wciąż luz ;).
- Panie Bartku nie ma tematu, ktoś sobie jaja robił.

Bartek Maziarz jest dziennikarzem Radia Kraków. Lubię go i trochę się dziwię, że zrobił tak nieprofesjonalnego newsa.
Ostatnio zmieniony 30-05-2017, 10:21 przez Dominik_PCH, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

A ja wciąż nie rozumiem dlaczego odmówił. Mamy wielki plac Kapłanówki, gdzie w zeszłym roku było jakieś oratorium i wyszło zgrabnie. Scenę i tak zapewni TVP. Kwestia krzesełek, barierek ochrony i jest pięknie. Trzy dni promocji miasta i pokazywania go przez kolejny rok w powtórkach. Pytanie do tych, którzy uznają z założenia że się nie da. Ile osób było na Scorpionsach?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Tarnów nie ma reprezentatywnego miejsca porównywalnego z amfiteatrem w Opolu czy Kielcach.
@defekator masz rację, można zakończyć temat "gówno burzy". :)

Tu jest ciekawszy temat:
Kolejne przesunięcia kolejowych prac w Tarnowie
http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/ta ... -tarnowie/" onclick="window.open(this.href);return false;


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: wejss »

Chcecie Romana odwoływać a on taki dobry :)
http://www.tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci ... lektryczna" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Wiesz może kiedy remont się zacznie? :)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Goscinny »

W zeszłym roku :)
Ciekawa jest informacja o dokumentacji, bo ja plany widziałem rok temu - zdaje się, że nawet je wrzucałem na Agorę. Tamte poszły do kosza?

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Czyli w 2018 można się spodziewać startu :). Kiedy są wybory?


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Exyou »

Romek...teraz to żeś mnie zaimponował :D Jako mieszkaniec Krzyża może wreszcie nie urwe koła jak będe chciał jechać na dworzec.


Michał W.
Obywatel
Posty: 33
Rejestracja: 23-02-2016, 23:56

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Michał W. »

Po 3 latach wpadek, porażek i ogólnego nicnierobienia, nastąpiło przygotowanie PR-owe pod przyszłoroczne wybory. Trzeba zatrzeć opinię kiepskiego prezydenta i mnożyć sukcesy. Proponuję stworzyć listę sukcesów Romana Ciepieli, najlepiej w odniesieniu do jego obietnic wyborczych. Bo to, że kiedyś zrobi remont ruiny, to jego obowiązek, a nie sukces. Podobnie jest z ulica Lwowską, której remont miał już się zaczynać, ale podobno jest poślizg do 2018roku.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Może być tak, chociaż nie życzę tego nikomu, nawet Romkowi, że 4 rok będzie w budowie i w korkach. Jeśli przesuną się terminy już rozpoczętych inwestycji, a na nie nałożą się nowe.

ODPOWIEDZ