ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

TAK
56
63%
NIE
33
37%
 
Liczba głosów: 89

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

Oj tam oj tam

Tu po prostu pewnie chodzi o wiarygodność. Miasto ewidentnie nie wie kiedy PKP coś u nas zacznie lub skończy robić więc nie chce podawać niesprawdzonych informacji. Dlatego informuje po fakcie. Co innego lokalni księża - tutaj zawsze jest pewna sprawa więc informację są odpowiednio wcześniej. ;)

Swoją drogą patrząc na to co się dzieje wokół terenu Kapłonówki mam taki pomysł. Jeżeli ktoś nie może doprosić się remontu ulicy przy której mieszka to niech nie pisze do magistratu, nie bawi się w Budżety Obywatelskie ze zbieraniem setki podpisów na zgłoszenie projektu tylko niech idzie do swojego księdza proboszcza. Ten zorganizuje jakieś uroczystości z odpowiednio ważnymi dostojnikami kościelnymi i remont sam się zrobi.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Tarnów: Niektórzy pytają czy miasto rzeczywiście otrzymało propozycję zorganizowania opolskiego festiwalu?

Nie milkną komentarze w sprawie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Niektórzy pytają, czy Tarnów rzeczywiście otrzymał propozycję organizacji tego wydarzenia? Prezydent Roman Ciepiela twierdzi, że taka padła ze strony TVP – o czym informowaliśmy w wiadomościach RDN.

czytaj całość: http://rdn.pl/?p=126973" onclick="window.open(this.href);return false;
źródło: RDN

podsumowanie:
defekator pisze:...
Po trzecie - to, że był telefon z TVP nie oznacza, że były realne szanse. Ktoś pewnie dostał polecenie aby dzwonić gdzie się da i sondować reakcje miast...
mój komentarz:
Romek zajmij się robotą!

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Zdziwienia nie ukrywają politycy i samorządowcy związani z Prawem i Sprawiedliwością. Roman Łucarz, starosta tarnowski, uważa, że nie jest to prawda.

– W Warszawie, w Telewizji Polskiej nic o takim telefonie nie wiedzą, nikt stamtąd nie dzwonił, więc wydaje mi się, ze to informacja na wyrost, niepoparta żadnymi faktami, a informacje mam z pierwszej ręki, od naszych posłów, którzy też wyrazili zdziwienie, że akurat Tarnów miałby być organizatorem tak dużego przedsięwzięcia – dodaje.


mój komentarz:

ktoś kłamie :)
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

Niekoniecznie. Zadzwonić i przedstawić się jako "ktoś z telewizji" może każdy.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Roberto »

defekator pisze:Niekoniecznie. Zadzwonić i przedstawić się jako "ktoś z telewizji" może każdy.
Rządzić Tarnowem też :lol:

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

Czy ja wiem. Większości chętnych jednak się to nie udaje ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Nawet jeśli, ktoś dzwonił z TVP, w jakiejś sprawie około festiwalowej, to był to nikt. Decyzja o tym gdzie odbędzie się festiwal, dziś, jest polityczna. Do tego dochodzi lobby lokalnych posłów, senatorów PiS + ludzi wpływowych w danym regionie Polski i takie tam. Jeśli Tarnów byłby brany pod uwagę to ta sprawa byłyby załatwiana na innym poziomie i w innym miejscu niż "ktoś" z TVP <--> sekretariat Romka :). Nasz prezydent zachowuje się niepoważnie.

Pytanie brzmi czy ktoś kazał Bartkowi Maziarzowi zrobić newsa na RK czy sam wpadł na taki genialny pomysł puszczać niesprawdzoną informacje. Cała sytuacja nie za dobrze świadczy również Radio Kraków.


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: wejss »

Dominik_PCH pisze:Nawet jeśli, ktoś dzwonił z TVP, w jakiejś sprawie około festiwalowej, to był to nikt. Decyzja o tym gdzie odbędzie się festiwal, dziś, jest polityczna. Do tego dochodzi lobby lokalnych posłów, senatorów PiS + ludzi wpływowych w danym regionie Polski i takie tam. Jeśli Tarnów byłby brany pod uwagę to ta sprawa byłyby załatwiana na innym poziomie i w innym miejscu niż "ktoś" z TVP <--> sekretariat Romka :). Nasz prezydent zachowuje się niepoważnie.

Pytanie brzmi czy ktoś kazał Bartkowi Maziarzowi zrobić newsa na RK czy sam wpadł na taki genialny pomysł puszczać niesprawdzoną informacje. Cała sytuacja nie za dobrze świadczy również Radio Kraków.
Nie wiem dlaczego piszesz, że news był niesprawdzony. Ja słyszałem tą informację i był tam wywiad z Ciepielą, który sam przyznał, że miał taką propozycję ale odmówił. Nie wiem kto jeszcze musi to potwierdzać jeśli nie sam prezydent.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Jednym z elementów pracy dziennikarza jest potwierdzenie informacji u źródła i nie mam tu na myśli UMT. Poniżej link do informacji Bartka na RK.

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/ta ... u-w-opolu/" onclick="window.open(this.href);return false;
pytanie do Ciebie wejss: Czy informacja została potwierdzona / sprawdzona w TVP?

po części rewelacje (pseudo informacje) sprawdziło RDN, ale też nie do końca. Sprawdzili przez naszych posłów. Niby wiarygodne, ale to nadal nie biuro / sekretariat TVP
http://rdn.pl/?p=126973" onclick="window.open(this.href);return false;

Kto jest bliżej prawdy ja czy Ty? Odpowiadam Ja :)

Nie obraź się, proszę, ale myśląc po Twojemu http://www.aszdziennik.pl" onclick="window.open(this.href);return false; to obecnie jedyne źródło wiarygodniej informacji o sytuacji politycznej w kraju :)


Michał W.
Obywatel
Posty: 33
Rejestracja: 23-02-2016, 23:56

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Michał W. »

W tekście jest informacja "– Taki telefon otrzymaliśmy 23 maja z sekretariatu prezesa TVP Jacka Kurskiego – powiedziała nam dziś Daniela Motak, rzecznik prezydenta Tarnowa." Rzeczniczka RC nie mówi, że to telefon od kogoś, kto przedstawiał się jako pracownik Kurskiego.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Obrazek

A w to uwierzycie? Info z twitter'a podparte autorytetem :)


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: wejss »

Ja tylko napisałem, że prezydent Ciepiela miał taką propozycję i sam to ogłosił na falach Radia Kraków. A to czy dzwonili do niego z TVP czy "Romek z Pieskiem" na jaja to mnie nie interesuje.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Pomyślcie ile takich telefonów z intratnymi propozycjami dla miasta odebrał już Ciepiela i odmówił, bo mu partyjna dusza tak podpowiadała.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dominik_PCH »

Cała ta sytuacja źle świadczy o:
1. Romanie, który zajmuje się głupotkami, Opole w Tarnowie, zamiast pracować. Przypomnę, że gość zarabia ok 12 tyś netto / miesiąc.
2. O Bartku Maziarzu i Radio Kraków, które wygląda na to że jest do dyspozycji prezydenta.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Radio Kraków? :) To nie tam szefem był prowadzący spotkania KODu Marcin Pulit, którego brat Grzegorz jest pełnomocnikiem u Ciepieli? :D
To nie tam pracowała Daniela Motak, obecna rzeczniczka prasowa Ciepieli? :D
To nie tam pracuje Marcin Golec, którego żona pracuje w UMT? :D
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

ODPOWIEDZ