ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

TAK
56
63%
NIE
33
37%
 
Liczba głosów: 89

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Wolałbym zgodę w RM, ale z drugiej strony jak widzę, jak Ciepiela traktuje dialog społeczny, to cieszy mnie, ze go przeczołgują. A dla wszystkich uwaga - za rok wybory. Warto wybierać z rozumem. Zarówno prezydenta jak i radnych.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Mr Greenback »

kari pisze:
Szakuł pisze:
kari pisze:Ograniczenie sprzedaży alkoholu niczego nie daje. Ludzie, którzy są uzależnieni dalej będą pić. Jak sklepy będą zamknięte nocą to kupią kilka piw ciągu dnia.
P.S Tylko raz widziałem, że Marian Wardzała zabrał głos w całej tej kadencji. Czy ten człowiek jest tylko on siedzenia?


Mariana Wardzałę do Rady Miasta wsadził nie to inny jak syn Robert, tylko po to żeby mieć swojego człowieka w Radzie.
I po co ludzie go wybierają? Jak zostanie wybrany po raz drugi to całkowicie stracę wiarę w ludzi...
Bo jest pierwszy na liście, bo kojarzą nazwisko, bo im obojętne kto byleby postawić krzyżyk... Racjonalność wyborcy :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Bo lepiej wybrać znanego trenera żużlowców z okresu ich chwały, choćby nie miał pojęcia o działaniu RM, niż anonimowego Kowalskiego, który może się pochwalić papierami. W demokracji liczy się nazwisko, a nie wiedza :)
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: dropszot »

Jan Kowalski pisze:Bo lepiej wybrać znanego trenera żużlowców z okresu ich chwały, choćby nie miał pojęcia o działaniu RM, niż anonimowego Kowalskiego, który może się pochwalić papierami.
Jan Kowalski, startujesz? :)
Jan Kowalski pisze:W demokracji liczy się nazwisko, a nie wiedza :)
Nazwisko? Przede wszystkim "wsparcie właściwych osób".

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Myślałem, że już wszystkie głupoty w mieście widziałem. Dzisiejsza informacja w RDN przekonała mnie jednak, jak ogromny jeszcze jest obszar głupoty do zagospodarowania.

Seniorzy z ulicy Parkowej w Tarnowie z jednej strony się cieszą, że mają gdzie usiąść dzięki Radzie Osiedla, lecz narzekają, bo ławkę ustawiono im naprzeciwko kontenera z odpadami.

Co na to miasto, które zdecydowało o takiej lokalizacji? – Umiejscowienie ławki konsultowane było z Radą Osiedla „Piaskówka” – tłumaczy rzecznik Urzędu Miasta Tarnowa – Daniela Motak. – Nie dotarły do nas sygnały, że ta konkretna ławeczka stoi w jakimś złym miejscu. Jeżeli taki sygnał do nas trafi, jeżeli mieszkańcy rzeczywiście będą mieli duże zastrzeżenia, to wiosną rozważymy kwestie przesunięcia tej ławki, czy możemy pomóc, czy możemy ją przesunąć – mówi rzeczniczka.

Na razie nie ma szans, by ławka zmieniła swoją lokalizacje. Prace mogą ruszyć dopiero na wiosnę. Mieszkańcy swoje uwagi mogą kierować do Referatu Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miasta.


Dla miasta przesunięcie ławeczki jest powodem do rozważeń. Dramat.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Widziałem to.Z drugiej strony rada osiedla sama wskazała taką lokalizacje.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Roman Ciepiela dostał od Jana Mazura( Przewodniczącego osiedla Koszyckiego) rózgę na mikołaja. Taki wpis pojawił się na facebookowej stronie Kuriera Tarnowskiego.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Jan Kowalski pisze:Myślałem, że już wszystkie głupoty w mieście widziałem.
I następne newsy z miasta sukcesu :) Tym razem doskonałe podsumowanie w komentarzach :)

Wystarczyły dwa dni ze świątecznymi dekoracjami w Tarnowie, a już znaleźli się wandale chętni do ich niszczenia. Nieznany sprawca zniszczył część ledowej bombki, która stanęła przed tarnowskim magistratem przy ulicy Mickiewicza.
- Sprawców nie udało nam się ująć. W sąsiedztwie nie ma żadnej kamery monitoringu. Nie mogliśmy zidentyfikować sprawców tego zdarzenia - mówi Krzysztof Tomasik, komendant tarnowskiej straży miejskiej.


Wesoły Romek Czwartek, 7 grudnia 2017, 16:29
Tomasik powinien przeprowadzić gruntowne śledztwo i ukarać złoczyńców żółtymi kartkami. Powinien rzucić do działania wszystkich strażników włącznie z tymi co przeprowadzają przez przejście, tymi którzy pilnują kanarów i tymi którzy bronią mieszkańców przed babciami na Burku. Z zadania zwolnieni byliby tylko ci, którzy na swoich ramionach dźwigają trud pozowania z Romanem do zdjęć i składają z nim kwiaty.

Bombkopsuj Czwartek, 7 grudnia 2017, 20:40
@Wesoły Romek

Jeszcze tymi, którzy uczą palić w piecach.

bla Czwartek, 7 grudnia 2017, 16:51
i to wszystko pod oknami magistratu? pod oknami prezydenta? ojej... a czy prezydent tupnął już nóżką na fejsie i napisał coś w stylu 'dosyć! dłużej nie pozwolę na niszczenie bombek!' ?

tarnowianin Piątek, 8 grudnia 2017, 08:40
Jakaś stanowcza reakcja synonima prezydenta np. groźny post na fejsie?

rrrrrr Piątek, 8 grudnia 2017, 08:43
Proszę reporterów RK aby poinformowali jaki będzie koszt naprawy tego wielkiego uszkodzenia.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Mr Greenback »

kari pisze:Roman Ciepiela dostał od Jana Mazura( Przewodniczącego osiedla Koszyckiego) rózgę na mikołaja. Taki wpis pojawił się na facebookowej stronie Kuriera Tarnowskiego.
Lektura Kuriera Tarnowskiego i od razu wiadomo kto redaguje gazetę za pośrednictwem pana redaktora. Czemu nie dadzą rózgi staroście za brak nadzoru na podległa mu panią, która wyprowadzała kasę setkami tysięcy? Odpowiedz prosta, bo jest z PiS. A radny Mazur to powinien dostać kompilację nagrań swoich komentarzy po zatrzymaniu Ryszarda Ś., kiedy mieszał z błotem prokuratora i wybielał skazanego.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Na grudniowej okładce miesięcznika miejskiego "Tarnów.pl" pojawił się uśmiechnięty Roman Ciepiela z hasłem" Budżet rekordowych inwestycji." Rozmowę z prezydentem przeprowadziła Daniela Motak, rzecznik prasowy urzędu miasta, zatrudniona przez Ciepielę...
Z wywiadu można się dowiedzieć, jakie inwestycje są planowane, dlaczego jest to dobry budżet i zapewnianie, że kredyt jest przemyślany i nie wpłynie źle na miasto.

Na drugiej stronie jest mapka i zaznaczony plan inwestycji na rok 2018. Osobiście uważam, że jest to głupota, bo przecież budżet jeszcze nie został uchwalony i radni zmienią plany prezydenta. Po co w takim razie podawać plany, skoro cześć z nich nie dojdzie do skutku?
Czy koniecznym było wsadzenie Romana na okładkę ? Nie mogło się bez niej obyć?...

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Zwróć uwagę, że to już trwa dłuższy czas, gdy zarówno strona miasta, jak i ten miesięcznik są takim TVP Ciepieli. Na stronie same dobre wiadomości - ewentualne złe wiadomości omija się szerokim łukiem, albo przemilcza. Czatu prezydent unika, bo na niewygodne pytania musiałby odpowiedzieć. Budżet nie tylko nie został zatwierdzony, ale co więcej - jestem przekonany, że radni nie pozwolą tak zadłużyć miasta. Ciepiela uśmiecha się przez łzy, bo wie że jest na równi pochyłej. Jeżeli jest tak pewny swego, niech stanie w szranki z dziennikarzem którego nie utrzymuje z naszych pieniędzy, anie takiego który jest z UMT związany.
Niedawno urzędnicy Ciepieli mówili, że remont Kwiatkowskiego nie będzie odczuwalny przez kierowców. Taka jest wiarygodność urzędników w Tarnowie. Zapewne kredyt też jest przemyślany.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Dziś zwróciłem na to szczególną uwagę, bo jadać autobusem zabrałem sobie ten miesięcznik do domu. Budżet na pewno zostanie zmieniony, radni już o tym mówili.Dla mnie ten artykuł jak i sam projekt budżetu w tej gazecie jest bezsensu, bo to takie gdybanie i marnowanie papieru. Można było napisać o czym ciekawszym.
Tak na marginesie dodam, że sam miesięcznik "Tarnów.pl" jest bardzo ciekawy i ma ładną szatę graficzną. Dobrym pomysłem jest jego dostępność w komunikacji miejskiej. Stojąc w korku można sobie poczytać :)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Mr Greenback »

Jan Kowalski pisze:Zwróć uwagę, że to już trwa dłuższy czas, gdy zarówno strona miasta, jak i ten miesięcznik są takim TVP Ciepieli. Na stronie same dobre wiadomości - ewentualne złe wiadomości omija się szerokim łukiem, albo przemilcza. Czatu prezydent unika, bo na niewygodne pytania musiałby odpowiedzieć. Budżet nie tylko nie został zatwierdzony, ale co więcej - jestem przekonany, że radni nie pozwolą tak zadłużyć miasta. Ciepiela uśmiecha się przez łzy, bo wie że jest na równi pochyłej. Jeżeli jest tak pewny swego, niech stanie w szranki z dziennikarzem którego nie utrzymuje z naszych pieniędzy, anie takiego który jest z UMT związany.
Niedawno urzędnicy Ciepieli mówili, że remont Kwiatkowskiego nie będzie odczuwalny przez kierowców. Taka jest wiarygodność urzędników w Tarnowie. Zapewne kredyt też jest przemyślany.
Ja nazywam ten miesięcznik reżimówką :lol: :lol: :lol: I to od kilku lat. Pismo utrzymywane przez UMT, osoby redagujące to UMT ... Taka pisowska wolnośc mediów ;)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Gdy się zmieni władza i stery przejmie ktoś inny pewnie będzie tak samo.


ODPOWIEDZ