żłobki w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Marteczka82
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 09-03-2015, 13:25

żłobki w Tarnowie

Post autor: Marteczka82 »

Witam poszukuje dobrego żłobka w Tarnowie. Czy możecie któryś polecić. Zastanawiam się nad żłobkiem nr 1 w Mościcach oraz nr 5 na ul. Do Prochowni. Bardzo proszę o informację/opinię na ich temat.


daria85
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 11-02-2011, 11:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: żłobki w Tarnowie

Post autor: daria85 »

Ja polecam żłobek nr 3 na ul. Gosslara - mój syn uczęszcza do niego drugi rok. Panie bardzo fajne, warunki lokalowe również. Ja gorąco polecam :)


ArgOOn
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 24-08-2009, 12:49

Re: żłobki w Tarnowie

Post autor: ArgOOn »

Odgrzejmy trochę temat :) Jako, że nadszedł czas poszukiwań tego oto przybytku dla mojej pociechy, ponawiam pytanie. Jak to jest z tymi żłobkami w Tarnowie?
Z mojej wiedzy wynika, że są 3 prywatne i 6 publicznych.
Proszę o konkretne opinie :)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: żłobki w Tarnowie

Post autor: LordRuthwen »

Konkretna opinia sprzed 6-7 lat odnośnie tego w Mościcach przy Topolowej czy jakoś tak: było ok, nie zrażaj się tym, że w południe w dniu rozpoczęcia zapisów będziesz już na 3 liście rezerwowej... napaleńcy zapisują się wszędzie gdzie się tylko da. Ja byłem na piątej i zapisywałem tylko tam, dostało się dziecko.
Jest plac zabaw, z większymi maluchami w lecie wychodzą na spacery.


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: żłobki w Tarnowie

Post autor: sotiv »

Potwierdzam, na Topolowej zapisywałem dzieciaka dość późno, bodajże w sierpniu, ok 60 miejsca na liście. Chodzi od października więc na spokojnie. Tylko trzeba pamiętać, że musisz mieć adres zamieszkania w Tarnowie jeśli chodzi o publiczne żłobki.


Jozeftar
Prytan
Posty: 130
Rejestracja: 18-07-2016, 10:55

Re: żłobki w Tarnowie

Post autor: Jozeftar »

Żłobek na Topolowej godny polecenia .

ODPOWIEDZ