Jakiego sklepu brakuje w Tarnowie?

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

MM i C&A będą chyba w GP.

Ale za to bardzo trafną myślą jest sportowy z prawdziwego zdarzenia. Decathlon byłby marzeniem, ale raczej nieprędko się ziści. Podobno żądają kosmicznych pieniędzy do zainwestowania na start.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Promod, C&A, Terranova,
Słodki Wentzl....
Media Markt albo Saturn (ze względu na duży wybór dvd i cd)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Sportowy z normalnymi cenami ;)

Przy okazji jakiś większy komputerowy.

Przy okazji jakiś multipleks. Fajnie by było razem z 3D :P

Przy okazji jakaś siedziba firmy elektronicznej ;) żeby nie trzeba było zamawiać przez neta tylko można było odebrać osobiście :P Ostatnio mnie nie zadowala dostępność produktów w sklepie na Klasztornej ;P Choć mają duży asortyment ;) I jestem bardzo zadowolony, to brakuje kilku rzeczy ;) Ale w sumie są to takie rzeczy, które w sklepach elektronicznych, takich normalnych, byłoby ciężko znaleźć ;)

Z ciuchów to Zara i Bershka ;P Moja dziewczyna by się ucieszyła ;P Mi wystarcza to co jest;P

Z jedzenia to zdecydowanie KFC.

Media Markt będzie w Gemini. I powiem szczerze, że się ucieszę z tego powodu bo może jakaś konkurencja w cenach będzie ;) Wiem, że w MM nie jest wcale tak tanio ;P Ale czasem na promocji można coś fajnego znaleźć:)


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

gushman pisze:Decathlon byłby marzeniem, ale raczej nieprędko się ziści. Podobno żądają kosmicznych pieniędzy do zainwestowania na start.
Słyszałem ostatnio, że Decathlon ma powstać jeszcze w tym roku w Tarnowie. Jednak biorąc pod uwagę szybkość pewnych inwestycji, to może początek przyszłego roku... ale to już moje rozważania ;)

Źródło informacji oceniałbym jako pewne :)
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Może będę mało oryginalny, ale mnie się marzy "Salon Motocyklowy".
Oczywiście popularne ścigacze, to raczej zakaz wstępu do tego salonu. No może gdzieś w kąciku, aby inne motory nie zostały posądzone o rasizm.

Oczywiście na frontowym miejscu, jako żywa reklama piękny Harley Davidson. 8)
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Eredhel pisze:
gushman pisze:Decathlon byłby marzeniem, ale raczej nieprędko się ziści. Podobno żądają kosmicznych pieniędzy do zainwestowania na start.
Słyszałem ostatnio, że Decathlon ma powstać jeszcze w tym roku w Tarnowie. Jednak biorąc pod uwagę szybkość pewnych inwestycji, to może początek przyszłego roku... ale to już moje rozważania ;)

Źródło informacji oceniałbym jako pewne :)
A mógłbyś powiedzieć jakiej mniej więcej wielkości?


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Tego już źródło samo chyba nie wiedziało.
Wiem gdzie ma być, a tam jest raczej spory teren do zagospodarowania, więc mam nadzieję, że nie małe.
Jak się będę widział, to dopytam coś w tej sprawie.
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Jeżeli mówimy Kolego o tym samym, to muszę Cię rozczarować: nic z tego... Zbyt droga inwestycja.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Zrobiłem szybką ankietę w domu i mam trzy odpowiedzi:

1) IKEA :)
2) sportowy, ale z normalnymi cenami i większą ilością sprzętu niż ciuchów
3) multikina


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

No Ikea to narazie się buduje .. druga w krakowie..Przynajmniej tak wywnioskowałem z tego co zobaczyłem podczas wizyty w obecnej ikei :)

Awatar użytkownika

Jela
Thesmothetai
Posty: 1283
Rejestracja: 17-09-2009, 10:06
Lokalizacja: ze wsi

Post autor: Jela »

Brak sklepu z rybami. Brak sklepu z baraniną. Jeśli gdzieś są będę wdzięczny za informacje.
Zając najlepszy jest w śmietanie.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Chyba najlepiej w Tarnowie zaopatrzone (co nie znaczy, że dobrze) stoisko z rybami jest w Carrefour (dawna Hipernova) - już się łudziłem, że w Bomi coś będzie, albo, że Alma w ramach konkurencji przygotuje jakąś ofertę - ale niestety, musimy jeszcze na duży wybór świeżych ryb poczekać.
Chociaż ostatnio dorada z Carrefoura pieczona w cytrynowym sosie i rozmarynie smakowała całkiem, całkiem ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Jela pisze:Brak sklepu z rybami. Brak sklepu z baraniną. Jeśli gdzieś są będę wdzięczny za informacje.
Sklep z rybami jest na rogu targowej i bernardyńskiej w okolicach burku, ale wybór i jakość towaru pozostawiają wiele do życzenia. W sumie najlepiej zaopatrzone jest stoisko w carrefourze ale ze świeżością też tam jest róznie.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

defekator pisze:
Jela pisze:Brak sklepu z rybami. Brak sklepu z baraniną. Jeśli gdzieś są będę wdzięczny za informacje.
Sklep z rybami jest na rogu targowej i bernardyńskiej w okolicach burku, ale wybór i jakość towaru pozostawiają wiele do życzenia. W sumie najlepiej zaopatrzone jest stoisko w carrefourze ale ze świeżością też tam jest róznie.
Bardzo dobre ryby (a przynajmniej dorsze) mają w Morsie na Wałowej.

Jeżeli chodzi o sklepy jakie ja bym sobie życzył:
1. ZARA
2. Multikino /CinemaCity
3. Castorama (bedzie w GJP)
4. KFC (będzie w GJP)
5. Ikea :) nie będzie
6. Media Markt
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »

Eredhel pisze:słyszałem ostatnio, że Decathlon ma powstać jeszcze w tym roku w Tarnowie. Jednak biorąc pod uwagę szybkość pewnych inwestycji, to może początek przyszłego roku... ale to już moje rozważania ;)

Źródło informacji oceniałbym jako pewne :)
Mało prawdopodobne !!!!
Pierwszy Decathlon w północnej Polsce otwierają maj/czerwiec 2010 w Galerii Przymorze.
Tarnów jest jednak kilka razy mniejszy niż 3city
może za kilka lat...

ODPOWIEDZ