Jakiego sklepu brakuje w Tarnowie?

Wiadomości "z miasta".

tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

rybnego - to fakt. w carrefourze jak sie kupi cos swiezego to raczej świeto. lepiej juz sie przejechac po cos swiezego do hodowcy. tyle ze jak potrzeba od reki to sorry..

a co do kina studyjnego... to mysle ze z amatorami studyjnej kinematografii moze byc kiepsko. w tck swego czasu organizowali pokazy wraz z warsztatami... (nazywalo sie to bodajze akademia filmowa) - tlumow nie było.
osobiscie oczywiscie jestem ZA. jak w millenium przez miesiac katowali avatara to nie bylo na co pojsc.


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

>>> a co do kina studyjnego... to mysle ze z amatorami studyjnej kinematografii moze byc kiepsko >>>

Nie ma popytu, bo nie ma podazy ;).
Nie ma kina - nie ma amatorow.
Powstanie kino, ludziki sie przyzwyczaja, zaczna chodzic - kino zrobi sie modne.
Moze nawet modniejsze niz wycieczka do GT ;)


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

niz wycieczka do galerii... to moze nie do konca ;-)
na pewno amatorow galerii i prostej rozrywki zawsze bedzie wiecej.
a jak kino studyjne zrobi sie modne.. to przestanie byc studyjne ;-)

Awatar użytkownika

kisiello
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 17-12-2009, 00:15

Post autor: kisiello »

hmm gdyby zacząć od hitów typu Pulp Fiction, które są rozpoznawane chyba już z samej nazwy, to ludzie może złapali by haczyk

co do Millenium - chyba ktoś nawet w tym temacie pisał, że na te "ambitne" filmy przychodzi po kilka osób na całą wielką salę. albo chociażby te okazjonalne - w walentynki (niedziela) leciała Casablanca - o 22.. chętnie bym zobaczył w kinie ale jak dla mnie LIPA

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Co wy chcecie od motopubu koło marzenia, według mnie ceny są nawet nawet, za 9 pln można dostać chyba największego kebaba w Tarnowie. A co do smażalni to takie coś to raczej jest modne nad morzem lub jakimiś zalewami a nie miastami pośrodku lądu.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Kebab w Motopubie jest najsmaczniejszy i największy w Tarnowie, tu się zgadzam.

Cena nieco odstrasza, ale w porównaniu do niektórych sałatek warzywnych z dodatkiem mięsa, które są sprzedawane jako kebab za 7 zł to idzie przeboleć ; )


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

Versacz pisze:A co do smażalni to takie coś to raczej jest modne nad morzem lub jakimiś zalewami a nie miastami pośrodku lądu.
Oj była kiedyś na Krakowskiej smażalnia, dobre ryby tam były :)


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

toomas pisze:Oj była kiedyś na Krakowskiej smażalnia, dobre ryby tam były :)
Do dziś pamiętam przyjemny zapach smażonych ryb. Nie wiem czy dobrze zapamiętałem, był tam chyba taki neonowy wieloryb-reklama?

Pozostając w temacie ryb, przydałby się porządny sklep akwarystyczny, coś jak Afra w Toruniu. Maniacy akwarystyki roślinnej, mchów i krewetek pewnie wiedzą o czym mówię ;)
Tylko bogata oferta dla akwarystów, żadnych papug, kanarków, gryzoni.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

No nie raz wspominaliśmy tę smażalnie Krakowskiej... to było coś!! Taki nasz Fish&Chips :D


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

W którym miejscu na Krakowskiej była smażalnia? Bo nijak nie mogę sobie przypomnieć ;)


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Cubaza pisze:W którym miejscu na Krakowskiej była smażalnia? Bo nijak nie mogę sobie przypomnieć ;)
Na wprost Urzędu Gminy, między bramą prowadzącą do Oskara a ul. Kaczkowskiego. Nie pamiętam dokładnie który to lokal (może ten, w którym teraz jest kwiaciarnia?)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Tak, kwiaciarnia ('Mak'?)to była część tego lokalu, plus lokal poniżej kwiaciarni - teraz chyba tam są jakieś ciuchy...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ