Prezydencki apel z Tarnowa

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Deto: Może być i taka nazwa, przecież pisałem, że akcja jest świetna i powinna trwać non-stop. Można by nawet oprócz 'najcieplejszego miasta' postarać się o przydomek 'miasto dawców życia' albo 'miasto wampirów' (to oczywiście żart, ale można by tą akcję wykorzystać w promocji miasta).

gushman: nie używam takich określeń odkąd płacę podatki - już z 15 lat ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Zgłosiłem dzisiaj poprawkę by wykreślić ograniczenie czasowe do końca roku 2010 z uchwały wprowadzającej bezpłatne bilety miesięczne na Komunikację Publiczną w Tarnowie . Niestety za poprawką głosowało jedynie 2 radnych SLD. Przeciw byli nawet pomysłodawcy. :/ większość się wstrzymała.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Nic się nie stało. Po prostu pewnie wszyscy chcieliby zobaczyć jak to będzie w tym roku działało.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

gushman pisze:
ad2222 pisze:Ależ ja wcale nie jestem przeciwny tej akcji, chciałbym żeby trwała cały czas i nie musiała być co rok przedłużana... Tylko zwracam uwagę na niestosowność zwrotu 'bezpłatne bilety'. Bardziej tu pasuje 'bilety na koszt Miasta'.
Idąc tym tropem należy zlikwidować pojęcia:
- bezpłatna opieka zdrowotna (bo każdy i tak płaci za siebie w ten czy inny sposób)
- bezpłatna edukacja (bo każdy i tak płaci za siebie i swoje dzieci w ten czy inny sposób)
- bezpłatny wpier%^$* (bo i tak zapłaci za niego bezpłatna opieka zdrowotna, która jak wiemy bezpłatna nie jest)
Dokładnie gushman dokładnie, tylko ostatni punkt nie wiem czego miał tyczyć. Wpajanie ludowi o bezpłatności przynosi wymierne efekty; można coś wziąć dla siebie (nie mam na myśli tej akcji ).

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

A to nie znasz powiedzenia, że za darmo to co najwyżej w pysk można dostać? :) Otóż nieprawda! To też kosztuje! :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


kktar
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 12-10-2009, 10:15
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kktar »

Wiecie co .. kiedy zaczynałem odddawać krew (ad. 1993) to to co robie teraz było uznane za relikt przeszlości (poprzedniego systemu) bo ludzie wtedy uznawali działalność społeczną za frajerstwo ... Tego typu akcje jak ta w naszym miescie są bardzo potrzebne tylko z idedologiczną otoczką zeby honorowy pozostał honorowym. Politycy włażą w d .... wyborcom zawsze im bliżej wyborow... jesli kto chce działać społecznie to tak naprawde mu to wisi ... bedzie dzialal niezaleznie od kalendzrza wyborczego ... jesli chodzi o Prezydenta Ścigałe to mam doświadczenie z Azotów w sytuaji w ktoórej sie znalazł po Barwaczu to jestem płem podziwu ... Kuba Twoja kadencja się skończy a my będziemy... niezalezni od koloru rządzacych ...
46250 ml A Rh -, a TY?

ODPOWIEDZ