Zimowa wystawka domowego AGD na parkingach osiedlowych

Wiadomości "z miasta".

halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ale tylko w Polsce jest możliwe zablokowanie ul. Nowy Świat od Mickiewicza do Kopernika w godzinach szczytu, bo akurat odśnieżali dach. Jakby się nie dało tego zrobić 2-3 godzinki wcześniej.
Pewnie że się dało... tyko za odśnieżanie wzięli się wtedy jak około godziny 15 na samochód przejeżdżający spadło baaardzo dużo śniegu i gość wezwał policję.

A co do odholowywania. Przed chwilą jechałem Urszulańską i jakiś pajac zaparkował, w ten sposób, że pół dupy miał na jezdni i aby go ominąć trzeba było na chodnik wjechać. Przede mną jechał radiowóz i też na chodnik wjeżdżał ale nie raczył się zatrzymać i wlepić pajacowi mandatu.


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

Apropo policji..wczoraj na Romanowicza widziałem ja Policja wymusiła pierwszeństwo i było buuumm..a takim ładnym nowym busem jechali :))


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Mr Greenback pisze: Dlaczego miastu nie opłaca sie odholować smaochodu za np.300 PLN wykupnego na parking??? Pytanie do radnego Kwaśnego! Lepiej zastanowić sie nad tym niż nad koleją magnetyczną...
Wielokrotnie pytałem i apelowałem o tego typu działania. Wiem, że jest zainteresowanie jednej z firm tarnowskich by zajmować się holowaniem samochodów, czy miasto się zdecyduje, zobaczymy ...
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

lekki offtop: "Zimowa wystawka domowego AGD na parkingach "

To jest jeszcze jakieś inne AGD niż domowe? : P

*AGD (Artykuł/y Gospodarstwa Domowego)


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

Widzisz Kuba np. w Niemczech gdzie przebywałem jakiś czas takie działania to norma:) Są firmy zajmujące się tym i działają albo na wezwanie Policji albo osób cywilnych które dzwonią. I firmy działają bo jest to dla nich zarobek a równocześnie na ulicach większy porządek. Kiedyś w TV oglądałem program opowiadający o takich firmach i wypowiadał się człowiek który jeździ na wezwania i mówił, że jemu od czasu podjechania pod auto potrzeba ok 2 min na załadowanie delikwenta na pake:)

Awatar użytkownika

Autor tematu
marcin11
Obywatel
Posty: 91
Rejestracja: 17-02-2010, 12:11
Lokalizacja: 50"N 21"E

Post autor: marcin11 »

Keleos pisze:lekki offtop: "Zimowa wystawka domowego AGD na parkingach "

To jest jeszcze jakieś inne AGD niż domowe? : P
"Mądry nic nie powie, głupi pomyśli, że tak musi być"

Widocznie to chińskie powiedzenie nie dotyczy Keleos-ia.
Dla niego specjalnie jaśniej -zimowa wystawka wyniesionego z domu AGD.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Coś Ty marcin taki napastliwy i nieprzyjemny? Tak Cię życie w bloku uwiera i stresuje? Odwilż idzie, wyluzuj.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Autor tematu
marcin11
Obywatel
Posty: 91
Rejestracja: 17-02-2010, 12:11
Lokalizacja: 50"N 21"E

Post autor: marcin11 »

gushman pisze:Coś Ty marcin taki napastliwy i nieprzyjemny? Tak Cię życie w bloku uwiera i stresuje? Odwilż idzie, wyluzuj.
pewnie masz racje, aby tylko do wiosny :D


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Nikt mu miejsca nie wykopał to jest zły ;)

Awatar użytkownika

Autor tematu
marcin11
Obywatel
Posty: 91
Rejestracja: 17-02-2010, 12:11
Lokalizacja: 50"N 21"E

Post autor: marcin11 »

Boruta pisze:Nikt mu miejsca nie wykopał to jest zły ;)
nie, nie panowie ja nie z tych co robota w łapki swędzi, już dość się okopałem tej zimy jak i poprzednich. Tylko irytuje mnie jedno, skoro wszystkie miejsca parkingowe są odgarnięte to w jakim celu ludzie te gary wynoszą.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

marcin11 pisze:
Boruta pisze:Nikt mu miejsca nie wykopał to jest zły ;)
nie, nie panowie ja nie z tych co robota w łapki swędzi, już dość się okopałem tej zimy jak i poprzednich. Tylko irytuje mnie jedno, skoro wszystkie miejsca parkingowe są odgarnięte to w jakim celu ludzie te gary wynoszą.
A po co Kargul z Pawlakiem wynosili telewizor do zdjecia w "Kochaj albo rzuć"?? ;)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ