Miejskie ubikacje ...... za darmo

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Miejskie ubikacje ...... za darmo

Post autor: Kulfon »

Jest .....jest.....jest ..... w końcu jakaś pozytywna wiadomość .... by żyło się lepiej dziękujemy :mrgreen:
''- To ukłon w stronę ludzi. Teraz będzie prościej – uśmiecha się kierownik Biura Gospodarki Komunalnej magistratu Stefan Piotrowski''
http://www.tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci ... y-za-darmo
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 743
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Hmmm...jakoś mam problem z lokalizacją tych toalet. Kojarzę tylko te pod Świtem. Choć najbardziej zastanawia mnie gdzie na Klikowskiej jest miejska toaleta.

Co do samego pomysłu, aby toalety były za darmo, jestem za. Mimo, że nie korzystam.
We Lwowie, na przykład, wszystkie toalety - miejskie, w kawiarniach czy restauracjach są za darmo. I wcale nie trzeba być klientem danej restauracji.


vertical
Obywatel
Posty: 52
Rejestracja: 09-06-2012, 19:44

Post autor: vertical »

...sam nie wiedzialem ze mamy tyle "wygódek" w naszym miescie...a ponizej lista ;)

http://www.it.tarnow.pl/index.php/pol/P ... y-miejskie


Frytek
Proedroj
Posty: 463
Rejestracja: 04-07-2012, 11:18

Post autor: Frytek »

figa pisze:Hmmm...jakoś mam problem z lokalizacją tych toalet. Kojarzę tylko te pod Świtem. Choć najbardziej zastanawia mnie gdzie na Klikowskiej jest miejska toaleta.
.
O ile dobrze kojarzę to obok Stokrotki, naprzeciw Alergomedu.


Kinimod
Obywatel
Posty: 52
Rejestracja: 03-06-2013, 15:48
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Kinimod »

A wszystko ku uciesze Tarnowian, którzy mogą teraz za darmo olać Urząd ;)

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

Jeśli ktoś myśli, że w tych "szaletach - toaletach" na plantach przy Krakowskiej będzie się załatwiać, to powodzenia :) Osobiście wolałbym załatwić potrzebę obok niż w tych "luksusowych" pomieszczeniach.

Może najpierw by te szalety wyremontowali a potem zachwalali?

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Tarnów: bezpłatne szalety miejskie problemem?

Jeszcze do niedawna mało kto tam zaglądał, ale od kiedy tarnowskie szalety stały się darmowe przeżywają prawdziwe oblężenie.

http://www.radiokrakow.pl/www/index.nsf/ID/KORI-9FECPB


japoneczka01
Proedroj
Posty: 488
Rejestracja: 16-12-2015, 12:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Miejskie ubikacje ...... za darmo

Post autor: japoneczka01 »

Wracam do tematu toalety za darmo. Za darmo i bez kontroli przy ul. Brodzińskiego. Po raz pierwszy wczoraj chciałam skorzystać z tych toalet, ponieważ w pobliskiej Przychodni Rej.lll ochroniarz zabronił mi wejść tłumacząc koronawirusem, mimo, że należę do pacjentów tej przychodni. Chciałam odwiedzić ten szalet, ale udało mi się obejrzeć go tylko z zewnątrz.
Są na zewnątrz 2 kabiny: w jednej muszla zapchana z przelewającą się wodą na podłogę, a w drugiej drobni pijaczkowie zrobili skład pustych butelek po wódce w takiej ilości, że nie dało się wejść. Była godzina 17:00. Czy ktoś tym przybytkiem zarządza? Czy on powstał tylko dla statystyki? Czy istnieje jakiś grafik sprzątania tamże?


Bastekxyz
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Re: Miejskie ubikacje ...... za darmo

Post autor: Bastekxyz »

Zadryndaj do PUK-o-MPGK i zapytaj. To są jednostki od utrzymania czystości w mieście, więc i może za ten szalet odpowiadają.

ODPOWIEDZ