[ T@rnowianin] Korupcja przy prawach jazdy w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Beaver pisze:
trix pisze:Jak mają, skoro 60% wypadków spowodowanych jest niedostosowaniem prędkości do warunków.

.....

Nie każdy może i ma predyzpozycje by być pilotem/malarzem/rzeźbiarzem i nie każdy ma predyspozyję by być kierowcą !
Oj rany, ale ktoś dał im jednak to prawo jazdy, czyli stwierdził że potrafią prowadzić te pojazdy.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


pankowal
Archont
Posty: 713
Rejestracja: 19-08-2010, 08:48

Post autor: pankowal »

traktować żółte jako zielone, a wczesne czerwone jako żółte. Dziękuję - wolę jeździć źle (po twojemu), ale rozróżniać kolory sygnalizacji.
Taż to tylko w twojej głowie takie rewelacje się urodziły.
Gościu gdybyś czytał i rozumiał co napisałem to byś wiedział że sygnał świetlny: żółte , zielone, czerwone - traktuję dokładnie zgodnie z przepisami !!!!!!
A że Ty pojęcia nie masz to i ci się kolory mieszają.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

trix pisze:
Beaver pisze:
trix pisze:Jak mają, skoro 60% wypadków spowodowanych jest niedostosowaniem prędkości do warunków.

.....

Nie każdy może i ma predyzpozycje by być pilotem/malarzem/rzeźbiarzem i nie każdy ma predyspozyję by być kierowcą !
Oj rany, ale ktoś dał im jednak to prawo jazdy, czyli stwierdził że potrafią prowadzić te pojazdy.
Tak samo jak ja moge zostać malarzem, nie mam do tego predyspozycji, co namaluje to badziewie goni badziewie - ale malarzem jestem...
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


pankowal
Archont
Posty: 713
Rejestracja: 19-08-2010, 08:48

Post autor: pankowal »

Kierującego porównywać do artysty malarza - :oops: :oops:
Umiejętność kręcenia kierownicą i naciskania pedałów z przekazywaniem przy pomocy pędzla .......

Super porównanie. :lol:
To kierować powinni Matejki, Chełmońskie i 20 innych, a reszta na piechotę.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Widzisz mądrzejsi z tego forum zrozumieli porównanie - Ty nie.. dziękuje dobranoc.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


pankowal
Archont
Posty: 713
Rejestracja: 19-08-2010, 08:48

Post autor: pankowal »

No bo ja jezdem tu ten gupi a reszta po za nielicznymi wyjątkami to mendrki.
Pozdrawiam wyjątki :D


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Beaver, bez obrazu wyżyjesz, bez auta też, ale mniej :P.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

pankowal pisze:No bo ja jezdem tu ten gupi
Nawet sposób pisowni Cię zdradza.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


pankowal
Archont
Posty: 713
Rejestracja: 19-08-2010, 08:48

Post autor: pankowal »

No i poklask masz specjalisdo od wielkich specjaliztów - pozdrawiam nieliczne wyjątki.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

pankowal, ile lat masz prawo jazdy, ile mniej-więcej km przejechałeś i ile w tym czasie miałeś stłuczek/kolizji/wypadków?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Takie rzeczy nie są wyznacznikami umiejętności jazdy. Śmiać mi się chce jak czytam, że gdy ktoś napisze iż przejechał 1000000000km to jest dobrym kierowcą, lub jak ma prawo jazdy przez iks lat.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ja wiem, że podważanie każdej teorii jest w modzie i generalnie dobrze postrzegane, ale mi byłoby dość łatwo uwierzyć, że człowiek z miliardem kilometrów na koncie jest dobrym kierowcą. A już na pewno śmianie się z niego byłoby nie na miejscu.

Być może nie masz Cubaza jeszcze setek tysięcy kilometrów na koncie, ale jak będziesz miał to inaczej będziesz gadał, bo zdasz sobie sprawę, że na drodze bardzo wiele przychodzi wraz z doświadczeniem...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Mam ponad 100k kilometrów na koncie. Jednak dalej nie uważam się za dobrego kierowcę. A już na pewno nie uważałbym się nim dlatego bo przejeździłem tyle i tyle kilometrów bądź tyle i tyle lat mam prawo jazdy. Już tłumaczę dlaczego.

1) ktoś zrobił prawo jazdy w wieku 18 lat, ale za kółko wsiadł w wieku 40 lat. 22 lata prawo jazdy a nie jeździł w ogóle. Teoria pada

2) Ktoś robi tygodniowo 1k kilometrów, ale robi to wyjeżdżając z domu i wjeżdżając, np na A4 i kończy swoją podróż zaraz po zjeździe. Czyli codziennie ta sama trasa po autostradzie. W przeciągu roku ma 52k kilometrów zrobione, a nie uważam, że przewidzi wszystkie możliwe sytuacje na drodze jeżdżąc tylko po autostradzie. Więc i ta teoria pada.


P.S. I nie podważam teorii bo to jest w modzie. Nie zgadzam się z tym co napisał AD. Chyba mam taką możliwość...


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

gushman pisze:że człowiek z miliardem kilometrów na koncie jest dobrym kierowcą.
Ty nawet po 10 miliardach kilometrów nie byłbyś dobrym kierowcą sądząc po twoich filmikach i ''popisach'' jakie wykonujesz.
Cubaza pisze:Śmiać mi się chce jak czytam, że gdy ktoś napisze iż przejechał 1000000000km to jest dobrym kierowcą
Dokładnie :D
Jak lokalni specjaliści liczą te kilometry ? te autostradowe tak samo jak i miejskie?Śmieszne :D
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Cubaza, pytałem pankowala o ilość przejechanych km i ilość kolizji/wypadków/stłuczek i innych zdarzeń drogowych. Jedne dane w powiązaniu z drugimi są już jakimś wyznacznikiem umiejętności.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ