[ T@rnowianin] Korupcja przy prawach jazdy w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Widzę że pankowal znowu daje czadu :D.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Kulfon pisze:Ty nawet po 10 miliardach kilometrów nie byłbyś dobrym kierowcą sądząc po twoich filmikach i ''popisach'' jakie wykonujesz.
A to i tak pikuś, bo pokazywałem tylko te, na których co najwyżej lekko przejeżdżałem linię czy minimalnie przekraczałem prędkość. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


pankowal
Archont
Posty: 713
Rejestracja: 19-08-2010, 08:48

Post autor: pankowal »

No i dobrze Cię wyczuto, wilk obleczony w baranią skórę.
Świadczy o tym ta wypowiedź:
A to i tak pikuś, bo pokazywałem tylko te, na których co najwyżej lekko przejeżdżałem linię czy minimalnie przekraczałem prędkość.
Zaprezentuj te lepsiejsze filmiki, masz może taki ze zwiedzania rowu?

Add przecież powinieneś rozumieć co piszę.
Po tym pisaniu powinieneś umieć ocenić jakim jestem kierowcą.
No chyba że cię ząbek boli :lol:

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

pankowal pisze:Po tym pisaniu powinieneś umieć ocenić jakim jestem kierowcą.
Jak jeździsz tak jak piszesz, to współczuję tym, co na Ciebie natrafili.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

A co z tematem korupcji, bo zaginal w gaszczu polemik 'miszczow'? :P
MORD twierdzi, ze zamieszany w to byl tylko 'szeregowy' pracownik z obslugi zdajacych, a media - ze takze i wierchuszka; cos nowego wiadomo?
BTW jak ja zdalam prawo jazdy (tak, tak - posmiejcie sie - za trzecim razem) - to pierwsze co zrobilam po otrzymaniu dokumentu - wykupilam sobie dodatkowe lekcje zeby sie douczyc i w ogole jeszcze sporo nauczyc; bo niby egzaminator uznal, ze umiem - ale JA wiedzialam, ze NIE umiem; i pare godzin jeszcze pojezdzilam z instruktorem, ktory juz nie uczyl jak ZDAC ale jak UMIEC, a pozniej jeszcze jakis czas jezdzilam zawsze z kims bardziej doswiadczonym.
I nadal wiem, ze NIE UMIEM.
I dopoki bede wiedziec, ze NIE UMIEM - nie poniesie mnie ulanska fantazja.
Kierowcy rajdowi, ktorzy UMIEJA - tez miewaja wypadki; nie, nie na torze; na zwyczajnej drodze.
Piloci-akrobaci, ktorzy NAJBARDZIEJ umieja - tez gina; bo w pewnym momencie zaczyna brakowac pokory.

Nara :->


subleo
Obywatel
Posty: 23
Rejestracja: 06-10-2013, 11:15

Post autor: subleo »

sainte_nitouche pisze:pierwsze co zrobilam po otrzymaniu dokumentu - wykupilam sobie dodatkowe lekcje zeby sie douczyc i w ogole jeszcze sporo nauczyc; bo niby egzaminator uznal, ze umiem - ale JA wiedzialam, ze NIE umiem; i pare godzin jeszcze pojezdzilam z instruktorem, ktory juz nie uczyl jak ZDAC ale jak UMIEC, a pozniej jeszcze jakis czas jezdzilam zawsze z kims bardziej doswiadczonym.
Wreszcie mądre zdanie.

Odnośnie meritum sprawy proponuję przeczytać raport FOR. Szczególnie ciekawie wyglądają statystyki zdawalność/liczba wypadków a także zdawalność przez Polaków egzaminów na prawo jazdy w Wielkiej Brytanii.


pankowal
Archont
Posty: 713
Rejestracja: 19-08-2010, 08:48

Post autor: pankowal »

A co z tematem korupcji, bo zaginal w gaszczu polemik 'miszczow'? :P
MORD twierdzi, ze zamieszany w to byl tylko 'szeregowy' pracownik z obslugi zdajacych, a media - ze takze i wierchuszka; cos nowego wiadomo?
Mnie ząbek nie boli i sprawa jest prosta jak drut.
Gdyby ktoś z wierchuszki był zamieszany to został by aresztowany w pierwszej kolejności.
Dochodzenie prowadzi sie do końca do głównego ogniwa sprawy.
Nie aresztowano żadnego egzaminatora , więc tylko nieuk dochodzeniowiec zaczął by aresztowania od ......
Afera jest na lini Mord starostwa.
Ktoś nie zdał egzaminu, ale do starostwa poszło że zdał - jest prawo jazdy.
Policja sprawdziła - masz prawo jazdy - w Mord brak odpowiednich papierów - chodzić no tu kochanieńki - tych kochanieńkich jak dotychczas jest z 15 szt - a sprawa rozwojowa może bedzie 200 - o czym świadczą ....
No cóż media.
Przecież media kreują rzeczywistość która IM pasuje - w założonym celu.


kato
Rhetor
Posty: 2702
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

pankowal pisze:BTW jak ja zdalam prawo jazdy (tak, tak - posmiejcie sie - za trzecim razem) - to pierwsze co zrobilam po otrzymaniu dokumentu - wykupilam sobie dodatkowe lekcje zeby sie douczyc i w ogole jeszcze sporo nauczyc; bo niby egzaminator uznal, ze umiem - ale JA wiedzialam, ze NIE umiem; i pare godzin jeszcze pojezdzilam z instruktorem, ktory juz nie uczyl jak ZDAC ale jak UMIEC, a pozniej jeszcze jakis czas jezdzilam zawsze z kims bardziej doswiadczonym.
Nie będę się śmiał, bo doskonale pamiętam, jak będąc dumnym posiadaczem prawa jazdy (a nie było to 20-kilka godzin nauki jazdy) dostałem 'do ręki' służbową Syrenę R-20 (!). Miałem do przejechania może kilometr, a na miejscu byłem spocony, jak mysz.
I nadal wiem, ze NIE UMIEM.
Ja to sobie tłumaczę, że ZAWSZE może mnie coś zaskoczyć. Choćby psy na autostradzie w Serbii :)
Lepiej nie być zbyt pewnym swoich umiejętności.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

Mnie zaskoczylo stado owiec maszerujace sobie pod wodza pastuszka cala szerokoscia autostrady (sic!) w Rumunii.
No wlasnie, i co w takiej sytuacji? :)
Policje wzywac? Szczere pole, zasiegu nie ma; a nwet jakby byl - tamtejsza policja to zupelnie inna policja niz gdzie indziej .
Silowe proby rozwiazania preblemu - typu trabienie, wygrazania, przeklenstwa we wszystkich jezykach swiata - spotykaly sie ze stoickim spokojem owiec i pastuszka.
Gushman by pewnie na kamerke nagral ;) - ale dalej stalby w korku i ogladal dostojnie maszerujace setki owczych zadkow.
Na kursie nie powiedza, co wtedy zrobic trzeba :)


pankowal
Archont
Posty: 713
Rejestracja: 19-08-2010, 08:48

Post autor: pankowal »

No ale co ten pastuszek i te dziesiątki owiec plus parę baranów i to w Rumuni na autostradzie mają wspólnego z korupcją w Tarnowie?
No chyba że w Mordzie siedziała rumuńska autostradowa poganiana przez pastuszka - owca i robiła baranie sztuki za polskie pieniądze , to przepraszam, ale nie wiedziałem.


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

Ano widzisz, bo te owieczki to taka licentia poetica.
Owo stadko to byla taka naturalna autostradowa 'bramka'. Trza bylo wsrod kierowcow zrobic zrzute, pastuszkowi plik wreczyc - wtedy owieczki sie rozstapily niczym fale Morza Czerwonego.
Zupelnie jak w MORDzie: potrzebna byla zrzuta, zeby prawko dostac :)


pankowal
Archont
Posty: 713
Rejestracja: 19-08-2010, 08:48

Post autor: pankowal »

O nie, co to , to nie, jaka zrzuta, na moje.
Sam sem płace za swoje, nie wnikam jakie to moje będzie.
Cza mieć zaufanie.
Tu jest błąd, bo sprawdzeniu przez władza - moje mi zabrali i jeszcze mnia wsadzili :idea:


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Nie trzeba jechać do Rumunii wystarczy u nas Bema gdzie wczoraj jechał pan rowerem pod prąd z wielkim krzyżem na piersiach i ''nawracał'' :D Jest to znana postać.
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

Jeden na rowerze, inny klawiaturą na Agorze - każdemu wolno (nawracać, nie jeździć pod prąd).
...


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Nowy tydzień czas zacząć.

Policja zatrzymała pięciu kolejnych podejrzanych, wśród nich znajduje się jeden egzaminator.

http://www.radiokrakow.pl/www/index.nsf/ID/KORI-9EFCUL

ODPOWIEDZ