Raut kontra kwesta Stary Cmentarz

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Raut kontra kwesta Stary Cmentarz

Post autor: Kulfon »

Zszokowały mnie kwoty zebrane:

Prawie 20 tysięcy złotych zebrano 10 listopada w Tarnowie podczas Rautu Niepodległościowego.

24 tysiące złotych tyle udało się zebrać podczas kwesty na Starym Cmentarzu w Tarnowie.

Teraz koszt zorganizowania Rautu wyniósł? .........
Koszt kwesty ? ...... minimalny zapewne :D
''Elita'' tego miasta zbiera śmiesznie niską kwotę i przegrywa z szarymi obywatelami ogarnia mnie pusty śmiech.
Ciekawią mnie koszty zorganizowania tego Rautu bo może być i tak że ''zysk'' będzie na minusie :lol:
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Może zapytajmy Kwaśnego, bo tam "występował", to coś będzie wiedział.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

A w przeliczeniu na uczestnika jak to wychodzi Kulfon?
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


farciarzgilmore
Archont
Posty: 732
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

gushman a powiedz mi ile wypili, zjedli i zabawili goście rautu a ile Ci co dali pieniądze pod cmentarzem?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

A iloma samochodami na przyjechali na cmentarz a iloma na raut? :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Faktem jest, że z budżetu miasta wydano pieniądze, żeby krewni i znajomi królika nażarli się za darmochę, za co być może wrzuca coś do puszek. Ci, którzy przyjechali na cmentarz samochodami, paliwo kupili za własne pieniądze. :)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Zamiast liczyć i się podniecać, to zsumujcie te dwie kwoty, i wyjdzie całkiem niezła sumka. Chyba, że na raucie nie zbierano na Stary Cmentarz? Wtedy nie ma o co kruszyć kopii. Zresztą widać, że temat iście "Kulfonowy". Sam nic nie zbierze, ale innym zbieranie wypomnieć potrafi.
Ostatnio zmieniony 13-11-2013, 13:56 przez ad2222, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Na raucie zbierano na organizację charytatywną.
Ktoś wie ile osób "zaszczyciło" prezydenta obecnością?


Autor tematu
Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

ad2222 pisze:Zresztą widać, że temat iście "Kulfonowy". Sam nic nie zbierze, ale innym zbieranie wypomnieć potrafi.
No tak ty już wiesz że nic nie wrzuciłem prorok i jasnowidz? :D
gushman pisze:A w przeliczeniu na uczestnika jak to wychodzi Kulfon?
Ok to idzmy dalej a w przeliczeniu do ZAROBKÓW jak to wychodzi? :lol:
Nie widzisz różnicy między kimś kto zarabia np.30 tyś. miesięcznie a kimś kto 1300 zł?
gushman pisze:A iloma samochodami na przyjechali na cmentarz a iloma na raut?
No i następna wrzutka no ale co się spodziewać po kimś kto jest związany z UM wykonuje dla nich usługę.
lll pisze:Faktem jest, że z budżetu miasta wydano pieniądze,
Interesuje mnie ilość wydanych pieniędzy w stosunku do POZYSKANYCH ale jak widać niektórym sprawia trudność logicznego myślenia i liczenia :lol:
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Kulfon pisze:No tak ty już wiesz że nic nie wrzuciłem prorok i jasnowidz?
Ooo, dałeś 20K ostatnio na coś? To gratuluję. I nie musisz pokazywać potwierdzenia przelewu. Kto cicho daje, dwa razy daje.
Kulfon pisze:Interesuje mnie ilość wydanych pieniędzy w stosunku do POZYSKANYCH
Jeżeli tylko była dodatnia, to co Cię to obchodzi?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

ad2222 pisze:Ooo, dałeś 20K ostatnio na coś?
Myśląc w ten sposób, to ja ostatnio dałem kilka milionów (na WOŚP). Kiedyś obowiązywała taka zasada na weselach, że dawało się w kasie tyle, ile wynosił koszt osoby, plus jakąś górkę. Jeśli koszt osoby wynosił 200zł to para dawała powyżej 400 ( tak wypadało).
Analogicznie szanowni goście powinni pokryć koszt swojego obżarstwa na raucie, plus dołożyć charytatywnie. rzecz dotyczy tego, czy bilans się zamknął.
ad2222 pisze:Kto cicho daje, dwa razy daje.
Puste koperty też dawali na weselach, jednak zawsze na końcu ktoś to liczy i kwas jest.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

lll, dziękuję za wyjaśnienie niuansów dobroczynności, czekam tylko na wiadomość od Kulfona, czy raut "się zwrócił" czy tez nie. Jeżeli nie, to następny kamyk do ogródka UMT, jeżeli tak, to Kulfon tylko pisze, żeby pisać.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Autor tematu
Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

ad2222 pisze:Ooo, dałeś 20K ostatnio na coś?
Nie a ty? Skąd tę kwotę wziąłeś?
Co tam jedna osoba dała 20K?
ad2222 pisze:Kto cicho daje, dwa razy daje.
Świetnie mam nadzieję że to swojemu kolesiowi przekażesz który się tutaj chwali wszystkim co?
ad2222 pisze:Jeżeli tylko była dodatnia, to co Cię to obchodzi?
A była? obchodzi bo to z moich podatków.
ad2222 pisze:czekam tylko na wiadomość od Kulfona, czy raut "się zwrócił" czy tez nie.
Nie ode mnie tylko od UM bo to on był organizatorem.
lll pisze:Analogicznie szanowni goście powinni pokryć koszt swojego obżarstwa na raucie, plus dołożyć charytatywnie. rzecz dotyczy tego, czy bilans się zamknął.
Wiesz niektórzy tutaj mają kłopoty z logicznym myśleniem już nie wspominając o LICZENIU.

Śmieszna kwota 20 k zważywszy pod uwagę osiągane dochody przez niektórych ..... jak dla mnie kolejna szopka fotograficzno-pijarowska i tyle :lol:
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

mam wgląd do zaproszenia na obchody odzyskania niepodległości , których programie jest raut prezydencki .
cytuje : zachęcamy naszych gości do wpłaty minimum 100 zł od osoby na rzecz (...) , równocześnie nie ograniczamy hojności darczyńców (...)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Kulfon pisze:Śmieszna kwota 20 k zważywszy pod uwagę osiągane dochody przez niektórych
Tego właśnie u lewaków nie lubię - zawsze i wszędzie patrzą każdemu w portfel...
Kulfon pisze:Świetnie mam nadzieję że to swojemu kolesiowi
... i nie potrafią napisać postu bez złośliwości.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ