IV Tarnowska Szopka Satyryczna

Wiadomości "z miasta".

Weredyk

Post autor: Weredyk »

A co z sytuacja jak w 2005 JR został posłem i pozniej znowu reaktywacja w 2007?
Mr Majstersztyk.

Wiesz co mowil Twoj guru - niewazne jak zaczac, wazne jak skonczyc:)


Mark
Proedroj
Posty: 334
Rejestracja: 15-10-2009, 20:09

Re: IV Tarnowska Szopka Satyryczna

Post autor: Mark »

Jakub Kwaśny pisze: Próba Eksperymentalna IV Tarnowskiej Szopki Satyrycznej, 15 lutego, godz. 20:00

Inscenizację nagrywać będzie Małopolska tzw.Telewizja Kablowa i będzie ją można zobaczyć później w "kablówce" przynajmniej kilkadziesiąt razy !

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Więc poprosimy o coś na jutubie... ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Weredyk

Post autor: Weredyk »

I po Szopce:)

Calkiem pozytywnie.

Najnudniejsze z mojej perspektywy monologi spiewane.

Niektore sprawy strasznie odgrzewane, vide wstawka dotycząca JR. Autorzy jak widac lubia spozywac prawie 3 letnie kotlety:)

PS A Jakub marzy i marzy. Po Twoim monologu powinni puscic Fasolki - Fantazja.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Weredyk pisze:Niektore sprawy strasznie odgrzewane, vide wstawka dotycząca JR. Autorzy jak widac lubia spozywac prawie 3 letnie kotlety:)
poważnie? no to nieładnie. A przecież w 2009 tyle się działo...


Autor tematu
Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Dorota1975 pisze:
Weredyk pisze:Niektore sprawy strasznie odgrzewane, vide wstawka dotycząca JR. Autorzy jak widac lubia spozywac prawie 3 letnie kotlety:)
poważnie? no to nieładnie. A przecież w 2009 tyle się działo...
Z udziałem Józefa Rojka niestety nie wiele ;-) jeden stary kotlet na ponad 2h świeżego "mięcha" :P nikomu nie zaszkodziło, no może Weredykowi tylko czkawką się odbija ;)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

to jak z udziałem JR niewiele się działo, to szopka mogła być bez jego postaci; a tak to jest odgrzewanie starych kotletów.... I chyba trochę na siłę.

Awatar użytkownika

Louve
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 05-09-2009, 14:04
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Louve »

Drugi raz uczestniczyłam w "Szopce" , ale pierwszy raz w jej "Próbie";). Próbę generalną mogę uznać za udaną, były małe wpadki organizatorów jak i radnych, ale wszystko przyjęte z uśmiechem i sympatią;)

Sam występ prezydenta udany, uśmiałam się do łez gdy przecinał wstęgę oraz siedząc na tronie został poddany zabiegom pielęgnacyjnym, czyżby aluzja do malowanego króla;)??
Cieszę się, że niektórzy potrafili się pośmiać z samych siebie;) Niektórym nawet przyśniła się prezydentura :shock: )

ODPOWIEDZ