"krewni i znajomi królika"

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Weredyk

Post autor: Weredyk »

MST wónraT pisze:
Weredyk pisze: najłatwiej tłumaczyć się nepotyzmem czy kumoterstwem
A polityczni protektorzy?
Pracowałem od 19 roku życia w szeroko pojętej branży prawniczej. Nie wiedziałem czy się powiedzie, też słyszałem podszepty, że jest trudno i nie da się, ale jakoś się to wszystko ostatecznie pozytywnie ułożyło. I takich osób jest wiele w tym fachu, nie jestem jakimś wyjątkiem, który należy eksponować jako wyjątek od reguły.

Nie ulega wątpliwości, że wykształcenie czy doświadczenie zawodowe miało wpływ na to, że kilka osób obdarzyło mnie zaufaniem i zaistniałem w polityce. Nie na odwrót.


WSK
Prytan
Posty: 228
Rejestracja: 21-04-2010, 08:49

Post autor: WSK »

A ile cie kosztowało zrobienie aplikacji?


Weredyk

Post autor: Weredyk »

Ok. 350-400 zł miesięcznie. Aplikacja trwała 42 miesiące.

Awatar użytkownika

marwaldor
Archont
Posty: 748
Rejestracja: 10-05-2013, 06:43

Post autor: marwaldor »

ad2222 pisze:marwaldor, byłeś, załatwiałeś?
No nie rozśmieszaj mnie :P
Moja matka była i zgadnij czy załatwiła ?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

marwaldor pisze:No nie rozśmieszaj mnie
Moja matka była i zgadnij czy załatwiła ?
U Rzecznika Praw Pacjenta? I nic nie wskórała? Czyli pewnie nie miała racji. No ale lekarze i tak głupi są, a co. Wszyscy.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

marwaldor
Archont
Posty: 748
Rejestracja: 10-05-2013, 06:43

Post autor: marwaldor »

Ad została spuszczona po kiju: Nawet nie doczekała się żadnej odpowiedzi co stało się ze sprawą.
Uważam, że nawet PIH czy Sanepid (znam ich działanie ale od drugiej strony) są bardziej skuteczne.
ad2222 pisze: Czyli pewnie nie miała racji. No ale lekarze i tak głupi są, a co. Wszyscy.
Staraj się nie przesadzać z sarkazmem, gdyż mowa o mojej matce.
Ostatnio zmieniony 26-10-2013, 04:22 przez marwaldor, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

marwaldor pisze:Staraj się nie przesadzać z sarkazmem
Przepraszam.

A http://www.sppnn.org.pl/ mama próbowała?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

marwaldor
Archont
Posty: 748
Rejestracja: 10-05-2013, 06:43

Post autor: marwaldor »

Dzięki.

Czy próbowała gdzieś indziej ?
Nie. Emocje opadły a nie każdy ma zdrowie na przepychanki...


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Weredyk pisze: Nie na odwrót.
"według mnie nie potrafi wykazać się dużą wiedzą"

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/regio ... pag:1#nav0

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

MST wónraT pisze:
Weredyk pisze: Nie na odwrót.
"według mnie nie potrafi wykazać się dużą wiedzą"

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/regio ... pag:1#nav0
To mi się spodobało:

"Pracował również jako doradca zarządu w firmie rodzinnej MBCO, prowadzącej dom turysty w Zakopanem."

Nie wiedziałem, że firmy pokroju dom turysty mają swoich doradców zarządu.


Ale w przypadku pana Babuśki (nigdy go nie lubiałem, źle mu na plakatach z oczu patrzyło) faktycznie mamy do czynienia z podręcznikowym wręcz przykładem nepotyzmu partyjnego. Kolejny człowiek renesansu. ;)


No cóż, my tu możemy wyrazić swoje oburzenie a PO,PIS, SLD i inne PSLe dalej będą upychać wiernych i zasłużonych na posadkach spółek państwowych. Bo co im zrobimy ??
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


jamtex
Prytan
Posty: 157
Rejestracja: 23-09-2010, 15:44
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie
Kontakt:

Post autor: jamtex »

defekator pisze: No cóż, my tu możemy wyrazić swoje oburzenie a PO,PIS, SLD i inne PSLe dalej będą upychać wiernych i zasłużonych na posadkach spółek państwowych. Bo co im zrobimy ??
Jak to co? Nie głosujmy na tego typu ludzi!
Zwyczajnie wysyłajmy ich na polityczny śmietnik.
Monitorujmy ich działania, niech szanowna "władza" wie, że ciemna masa wyborcza patrzy im na ręce i napiętnuje.
Dzisiaj mamy (jeszcze) wolny internet, do tego inne środki przekazu.
Już teraz polityk wokoło którego wyborcy zaczynają węszyć, dziwnie traci partyjnych kolegów :)

Najważniejsze, to nie stać bezczynnie i nie czekać aż ktoś inny zrobi to za nas!

Politycy to nasi reprezentanci, to nasi nie zwierzchnicy tylko pracownicy. Patrzmy więc na ich działania. Niech czują "ciśnienie"!

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

jamtex pisze: Jak to co? Nie głosujmy na tego typu ludzi!
A na kogo głosować? Masz jakieś propozycje polityków i partii które gwarantują brak nepotyzmu? Przecież to działa tak, że są wybory, przychodzą nowi, zwalniają ustawionych przez poprzedników na rzecz swoich wiernych i zasłużonych. A potem cykl się powtarza.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Nepotyzm jest na całym świecie, głosujcie na tych którzy przyczyniają się do wzrostu liczby miejsc pracy to pociotków albo nie będzie trzeba do urzędów wciągać albo ich obecność tam nie będzie nikogo bolała.

Na ten przykład Słomka-Narożański tak wynadzorował Krakowską, że robota przy niej jest do dziś i to się z punktu widzenia zakładów remontowo-budowlanych chwali :lol:

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

1. Trzeba wprowadzić jednomandatowe okręgi wyborcze
2. Gdy spełni się punkt 1, trzeba głosować na osoby które znamy, bo to te osobo będziemy później rozliczali.


jamtex
Prytan
Posty: 157
Rejestracja: 23-09-2010, 15:44
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie
Kontakt:

Post autor: jamtex »

Roberto pisze: Na ten przykład Słomka-Narożański tak wynadzorował Krakowską, że robota przy niej jest do dziś i to się z punktu widzenia zakładów remontowo-budowlanych chwali :lol:
I już za ten "nadzór" powinien być skreślony jako polityk!

A właśnie co z super tajną ekspertyzą dotyczącą partactwa przy ul. Krakowskiej?

ODPOWIEDZ