"krewni i znajomi królika"

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Nie wkręcam. Zawsze wydawało mi się, że Rzepecki należy do faworytów Ciepieli, a tu słucham że on chce mu dać 12 tysi, zamiast zasłużonych 100. zwyczajnie się zdziwiłem. Żeby Ciepiela sobie i swoim od ust odbierał?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Goscinny »

A może chodzi o ten fragment?
"Prawnicy mają różne opinie w tej sprawie. Piotr Augustyński, zastępca prezydenta Tarnowa wyjaśnia, że premie trafią do szefów spółek w przyszłym roku. – Ta ustawa w opinii naszych prawników nie pozwala na wypłacenie premii za rok 2016. Naszym zdaniem nie powinni dostać, jest o to spór prawny. Według nas ustawa jasno wprowadza nowe zasady, nie przedstawiając zapisów przejściowych i nie mamy podstawy prawnej, żeby wypłacić nagrody. Spółki różnie twierdzą, natomiast nasze stanowisko jest ostateczne – podkreśla Augustyński."

Choć, skoro nie ma być premii, to dlaczego zgadzają się na 12 tysięcy?

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Dominik_PCH »

Zmiany w Klasterze! Radny na wypowiedzeniu

Zakończyła się przygoda radnego Grzegorza Światłowskiego w Tarnowskim Klasterze Przemysłowym. Były przewodniczący Rady Miejskiej jest obecnie na wypowiedzeniu, a umowę z nim miejska spółka rozwiązała na zasadzie porozumienia stron.

czytaj więcej:
http://www.kt24.pl/zmiany-w-klasterze-r ... wiedzeniu/" onclick="window.open(this.href);return false;
źródło: kt24.pl

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... da/5xnqcqm" onclick="window.open(this.href);return false; :lol: :lol:
Tak mój ulubieniec się ustawił... :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Tak właśnie wyglądała demokracja za poprzedniego rządu. Myślę, ze takich rodzynków wyjdzie jeszcze mnóstwo. Teraz pytanie, czy ktoś coś z tym zrobi, czy uznają, że wszystko jest zgodne z prawem, bo kiedyś sytuacja może być odwrotna?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: suraiw »

Zobaczymy jak będzie wyglądała "demokracja" za obecnie rządzącej nam partii PiS i ile rodzynków wyjdzie po odsunięciu ich od władzy. Na pewno mnóstwo, bo już teraz wychodzą "różne sprawki".
PO zebrało już owoce swojej arogancji. Czas na następnych, czyli PiS. Ich owoce są jeszcze zielone, ale jak dojrzeją, to zbiory będą podobne.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Jak wyjdą to będziemy rozmawiać o faktach, a nie o domniemaniach. Doczytaj komentarz do końca, zamiast drzeć szaty po pierwszym zdaniu za upadłych polityków.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: suraiw »

Jan Kowalski pisze:... zamiast drzeć szaty po pierwszym zdaniu za upadłych polityków.
Kpisz, czy o drogę pytasz :D
Mnie upadli politycy jak również nie upadli, po prostu latają koło gwizdka.
Nie napalam się tak jak Ty, po przeczytaniu każdej wiadomości, która wytyka błędy obecnej opozycji. Skoro Ty rozdzierasz szaty za obecnie rządzących, to nie sądź, że oponent wobec Ciebie, będzie robił to samo. Tak że wyluzuj ;)
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

Jan Kowalski pisze:Jak wyjdą to będziemy rozmawiać o faktach, a nie o domniemaniach. Doczytaj komentarz do końca, zamiast drzeć szaty po pierwszym zdaniu za upadłych polityków.
No widzisz..Sprawa Grada wyszła jeszcze za poprzedniej koalicji. Ciekawym czy wał Berczyńskiego i Macierewicza, w przeszłości zatrudnionego jako lobbysta Boeinga tez wyjdzie niedługo....Tutaj bez śledztwa da się to ustalić, bo Berczyńśki sam się publicznie przyznał do tego ! :mrgreen: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Mr Greenback pisze: No widzisz..Sprawa Grada wyszła jeszcze za poprzedniej koalicji. Ciekawym czy wał Berczyńskiego i Macierewicza, w przeszłości zatrudnionego jako lobbysta Boeinga tez wyjdzie niedługo....Tutaj bez śledztwa da się to ustalić, bo Berczyńśki sam się publicznie przyznał do tego ! :mrgreen: :lol:
Wyszła i...?

Czytać ze zrozumieniem :)
Cytuję siebie:
Jan Kowalski pisze: Teraz pytanie, czy ktoś coś z tym zrobi, czy uznają, że wszystko jest zgodne z prawem, bo kiedyś sytuacja może być odwrotna?
Ja w przeciwieństwie do Ciebie i Poprzednika nie wychwalam jednych, potępiając innych. Skoro sprawa Grada wyszła za poprzedniej koalicji, to dlaczego nikt nie siedzi? Skoro dzisiaj tyle wiadomo o jego interesikach, to dlaczego nic się nie robi?
Moje zdanie jest takie, że każdy ma tyle brudu za uszami, że nie opłaca się im zaburzać harmonii milczenia, żeby się to później nie obróciło przeciwko niemu.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

Jan Kowalski pisze:
Mr Greenback pisze: No widzisz..Sprawa Grada wyszła jeszcze za poprzedniej koalicji. Ciekawym czy wał Berczyńskiego i Macierewicza, w przeszłości zatrudnionego jako lobbysta Boeinga tez wyjdzie niedługo....Tutaj bez śledztwa da się to ustalić, bo Berczyńśki sam się publicznie przyznał do tego ! :mrgreen: :lol:
Wyszła i...?

Czytać ze zrozumieniem :)
Cytuję siebie:
Jan Kowalski pisze: Teraz pytanie, czy ktoś coś z tym zrobi, czy uznają, że wszystko jest zgodne z prawem, bo kiedyś sytuacja może być odwrotna?
Ja w przeciwieństwie do Ciebie i Poprzednika nie wychwalam jednych, potępiając innych. Skoro sprawa Grada wyszła za poprzedniej koalicji, to dlaczego nikt nie siedzi? Skoro dzisiaj tyle wiadomo o jego interesikach, to dlaczego nic się nie robi?
Moje zdanie jest takie, że każdy ma tyle brudu za uszami, że nie opłaca się im zaburzać harmonii milczenia, żeby się to później nie obróciło przeciwko niemu.
Bo problem polega na tym, że od strony prawnej nie ma jak sie przyczepić ! Nie Grad z żona zwarł umowę tylko podmiot związany z żoną Grada z instytucjami na które mógł Aleksander Grad mieć wpływ. Trzeba udowodnić, że miał wpływ, a to jak się domyślasz graniczy z cudem.No chyba, ze się przyzna w wywiadzie do gazety...Ja akurat -można sprawdzić na forum- od dawna jadę z Wardzałami,Gradami i kolesiostwem PO. A teraz jadę z kolesiostwem PiS, którego bronisz, tłumacząc to tym, że poprzednicy też nie lepsi bywali.
Np. o czymś takim mówię. To skandal.------->
Załączniki
gggg.jpg
gggg.jpg (27.79 KiB) Przejrzano 6061 razy
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Mr Greenback pisze: Bo problem polega na tym, że od strony prawnej nie ma jak sie przyczepić ! Nie Grad z żona zwarł umowę tylko podmiot związany z żoną Grada z instytucjami na które mógł Aleksander Grad mieć wpływ. Trzeba udowodnić, że miał wpływ, a to jak się domyślasz graniczy z cudem.No chyba, ze się przyzna w wywiadzie do gazety...Ja akurat -można sprawdzić na forum- od dawna jadę z Wardzałami,Gradami i kolesiostwem PO. A teraz jadę z kolesiostwem PiS, którego bronisz, tłumacząc to tym, że poprzednicy też nie lepsi bywali.
Ok, tak odpisałem, bo zareagowałeś ukazując jakąś bieżącą aferę, których pewnie wiele będzie. Nigdy nie bronię kolesiostwa z jakiejkolwiek strony. Mi chodziło bardziej o pewien mechanizm, ponadpartyjny. Nikt nie robi nikomu afery, bo kiedyś się to może obrócić przeciwko niemu. Sprawa Grada, zarówno ta, jak i poprzednia śmierdzi na kilometr, ale nikt przy niej nie grzebie. Gwarantuję Ci, że nikt nie będzie grzebał przy sprawie doradcy Antoniego, chyba że będzie to pionek, którego się pokazowo ustrzeli bez krzywdy dla kogoś ważnego. Najlepszym testem będą wyniki komisji Amber Gold.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Były wójt Wierzchosławic został skazany na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 4 lata

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/ta ... choslawic/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Dominik_PCH »

Roman nie ma szczęścia do ludzi.

Jolanta S., była pełnomocnik prezydenta, twierdzi, że uczelnia obiecała jej umowę o pracę na czas nieokreślony, a tymczasem na trwający rok akademicki przedstawiła jej do podpisania umowę cywilno-prawną. Dlatego pozwała placówkę do Sądu Pracy w Tarnowie.
http://rdn.pl/?p=124335" onclick="window.open(this.href);return false;

komentarz: Jolanta Stanienda była doradcą prezydenta Ciepieli ds. inteligentnych specjalizacji. Stanowisko objęła po Wieśku, o którym piszą post wyżej.

więcej na temat na pani Jolanty.
http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/ta ... ji/od-was/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Ciekawy komentarz na samej górze:

mieszkaniec

Środa, 2 marca 2016, 08:11

Brała pensję brała, a dalej nie wiemy co ta pani zrobiła przez te miesiące.


Podobna sytuacja jest w przypadku Wieśka R. Też nie wiadomo czym się zajmował i czego dokonał. Najważniejsze, że był niezbędny.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

ODPOWIEDZ