"krewni i znajomi królika"

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... awski.html" onclick="window.open(this.href);return false; :lol: :lol: :lol: Nie wiem czy sławy przybędzie, ale kasy na pewno.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, jednymi z najpoważniejszych kandydatów mają być Jerzy Woliński, działacz Platformy Obywatelskiej, do niedawna związany z Grupą Azoty oraz lekarz ortopeda zatrudniony w tej placówce – dr Jarosław Kolendo.

http://rdn.pl/?p=139171" onclick="window.open(this.href);return false;

Żart jakiś.Otwierają zalakowane koperty 3 sierpnia, a już wiadomo kto jest kim i że faworytem jest działacz PO !

Czy pan prezydent ma już fuchę po wyborach?Bo tej, którą ma obecnie to raczej nie będzie już miał jak takie coś przejdzie....
A przy okazji: po tym jak wrzuciłem profil dr Kolendy potwierdzający jego znajomość z Prezydentem, szefem tarnowskiej PO-Wardzałą oraz wyrazy sympatii dla Platformy Obywaterlskiej to profil zniknął.
Spokojnie-zrobiłem zrzuty. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: gushman »

Mr Greenback pisze:
Żart jakiś.Otwierają zalakowane koperty 3 sierpnia, a już wiadomo kto jest kim i że faworytem jest działacz PO !
Gadasz jakbyś urodził się w latach '00. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

gushman pisze:
Mr Greenback pisze:
Żart jakiś.Otwierają zalakowane koperty 3 sierpnia, a już wiadomo kto jest kim i że faworytem jest działacz PO !
Gadasz jakbyś urodził się w latach '00. :)
:lol: :lol: O ja głupi i naiwny.
A tak naprawdę to jednego kandydata nieujawnionego znam. I dziwie się, że faworytami są ci moi rówieśnicy z artykułu, czyli typowe leśne dziadki. :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

Napisałem, że profil FB doktora Kolendo zniknął, a on znowu jest. Najprawdopodobniej błąd wyszukiwarki fb. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. 8)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

Ojej...A jednak profil pozostał tylko historia wpisów do cna wyczyszczona :lol: :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

Jarosław Kolendo nowym szefem Zespołu Przychodni Specjalistycznych
Udział w konkursie traktował on jak mocne wyzwanie, tym bardziej, że na piśmie do prezydenta, poparła go część załogi. Duże znaczenie miało najprawdopodobniej doświadczenie ortopedy w pracy w tej placówce. Ma on 47 lat, a stanowisko obejmie od 17 sierpnia.

http://rdn.pl/?p=140832" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale trafiłem.Przypadkiem. ;) :lol: :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: kato »

Możesz wygryźć wróżbitę Macieja. Przy tobie to cienki Bolek!
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

kato pisze:Możesz wygryźć wróżbitę Macieja. Przy tobie to cienki Bolek!
Wróżę, że niedługo (tak za ok.2-3 msce) tutaj wrócę i napiszę : Po co ten konkurs się w ogóle odbywał ? ;)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: dropszot »

Mr Greenback pisze:A przy okazji: po tym jak wrzuciłem profil dr Kolendy potwierdzający jego znajomość z Prezydentem, szefem tarnowskiej PO-Wardzałą oraz wyrazy sympatii dla Platformy Obywaterlskiej to profil zniknął.
Cóż, kolejne wyraźne potwierdzenie dla młodych ludzi co jest faktycznie cenione i co jest potrzebne do zrobienia "kariery" w lokalnym środowisku...

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Szczególnie docenione było rozlepianie plakatów wyborczych jednego absolwenta WSROLu kandydującego z list UW. Stanowiska udało się też zdobyć kilku kandydatom startującym z list PO, którym nie powiodło się w demokratycznych wyborach. Jeden były poseł także dostał ciepłą posadkę w jednoosobowym konkursie.

Dla równowagi rynkowej niewątpliwe kompetencje sprawiły, że zatrudnienie znalazł wiceprezes Grupy Azoty, wiceszef straży w tymże zakładzie, szef mechanicznych, czy pan od rolników na Krakowskiej.

Idą wybory więc dyskusja o zarobkach i miejscach pracy w Tarnowie zaczyna być punktem zaczepienia dla beneficjentów systemu zatrudnienia partyjnego, aby zejść do motłochu i poudawać jednych z nas.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: krzychu »

bylem dzis zlozyc dokumenty o paszport

i ludzi troche wszyscy siedzimy i siedzimy pokojow chyba ze trzy i nic zamkniete

moze trzeba do krakowa jechac ? albo warszawy

bo w tarnowie to sa jakies jaja z tym czekaniem na zlozenie dokumentow

pewnie z odbiorem takie same jaja
LA ARTE


Frytek
Proedroj
Posty: 461
Rejestracja: 04-07-2012, 11:18

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Frytek »

Do złożenia faktycznie kolejka jest, wczoraj z 25 osób w kolejce było z wnioskami kiedy odbierałem paszport. Do odbioru czekałem 5 min. sprawnie poszło.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

Jan Kowalski pisze:Szczególnie docenione było rozlepianie plakatów wyborczych jednego absolwenta WSROLu kandydującego z list UW. Stanowiska udało się też zdobyć kilku kandydatom startującym z list PO, którym nie powiodło się w demokratycznych wyborach. Jeden były poseł także dostał ciepłą posadkę w jednoosobowym konkursie.

Dla równowagi rynkowej niewątpliwe kompetencje sprawiły, że zatrudnienie znalazł wiceprezes Grupy Azoty, wiceszef straży w tymże zakładzie, szef mechanicznych, czy pan od rolników na Krakowskiej.

Idą wybory więc dyskusja o zarobkach i miejscach pracy w Tarnowie zaczyna być punktem zaczepienia dla beneficjentów systemu zatrudnienia partyjnego, aby zejść do motłochu i poudawać jednych z nas.

Bardzo dobry post. 8) 8) 8)
A to próbka znikających postów z profilu pana (już oficjalnie)prezesa o których wspomniałem:
Załączniki
kol7.jpg
kol7.jpg (106.56 KiB) Przejrzano 6453 razy
kol1.jpg
kol1.jpg (108.48 KiB) Przejrzano 6454 razy
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

Myśleliście, że w ZPS wybrali prezesa i koniec? To proszę.

Według nieoficjalnych informacji zwolni się jedno z głównych stanowisk. Wszystko ma się okazać po objęciu przez Jarosława Kolendo funkcji prezesa, który pokieruje zespołem przychodni od 17 sierpnia. Najpewniej na emeryturę przejdzie Jan Lazar, wieloletni zastępca dyrektora ds. ekonomiczno-administracyjnych ZPS. Tę informację potwierdził jeden z członków zarządu.Według naszych nieoficjalnych informacji – może go zastąpić Anna Nowicka, obecnie szefowa działu logistyki szpitala św. Łukasza w Tarnowie, która startowała w konkursie na szefa Zespołu Przychodni Specjalistycznych
http://rdn.pl/?p=141298" onclick="window.open(this.href);return false;

A teraz wpis z Kuriera Tarnowskiego:"(..) o fotel prezesa walczyli m.in. Jarosław Kolendo (były kandydat Platformy Obywatelskiej – 6. miejsce – na liście wyborczej do Rady Miejskiej z okręgu Mościce, Chyszów, Strusina), Jerzy Woliński (były działacz Platformy Obywatelskiej, niegdysiejszy szef licznego koła tejże partii), Anna Nowicka (kierownik działu logistyki w nowym szpitala, widywana w towarzystwie byłego radnego Platformy Obywatelskiej)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Rozumiem, że trwają poszukiwania pracy dla Jerzego Wolińskiego? :lol: :lol:

PS. W odpowiedzi na priv: ne mam osobistych korzyści lub strat z tego "otwartego konkursu". Po prostu kręcąca się przy sprawach zdrowia w Tarnowie osoba zwróciła moja uwagę na to i się temu zacząłem przyglądać. I już wiem, że ta ekipa nie dostanie mojego głosu nigdy więcej.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ